قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / اخبار / اطلاعاتی از ساعت هوشمند TalkBand B5 هواوی به بیرون درز کرد

اطلاعاتی از ساعت هوشمند TalkBand B5 هواوی به بیرون درز کرد

طبق اطلاعات لو رفته از ساعت هوشمند TalkBand B5 هواوی، ظاهرا این دستگاه پوشیدنی بسیار شبیه به مدل پیشین خود یعنی TalkBand B3 است.

EXrozblog.comEX

طبق اطلاعات لو رفته از ساعت هوشمند TalkBand B5 هواوی، ظاهرا این دستگاه پوشیدنی بسیار شبیه به مدل پیشین خود یعنی TalkBand B3 است.

اگر چهگجت‌های پوشیدنیبه مانند قبل از طرفداران زیادی برخوردار نیستند؛ اما هنوز برخی شرکت‌ها روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده و محصولات جدیدی را به بازار ارائه می‌دهند.هواوییکی از همین شرکت‌ها است که نه تنهاساعت‌های هوشمندقدیمی را روانه بازار می‌کند؛ بلکه بندهای هوشمند را نیز در خط تولید خود دارد.

در حالی که مدت زمان زیادی از عرضه ساعت هوشمندTalkBand B3هواوی می‌گذرد، این گونه به نظر می‌رسد که شرکت فوق قصد دارد جایگزینی برای آن ارائه دهد.

طبق پست جدیدی که توسطایوان بلاسدر توییتر منتشر شد، اطلاعاتی ازTalkBand B5به بیرون درز کرد. این طور که به نظر می‌رسد، ظاهرا جدیدترین ساعت هوشمند هواوی بسیار شبیه به نسل پیشین خود یعنی TalkBand B3 است؛ اما از آن جایی که این افشاگری جزئیات بیش‌تری از مشخصات ساعت هوشمند TalkBand B5 در اختیار قرار نمی‌دهد، تنها می‌توانیم امیدوار باشیم که بهبود قابل توجهی در دستگاه حاصل خواهد شد.

اطلاعاتی از ساعت هوشمند TalkBand B5 هواوی به بیرون درز کرد

اگر چندان با محصولات TalkBand آشنایی ندارید، باید بگوییم بسیار شبیه به ساعت‌های هوشمندتناسب اندامهستند، با این تفاوت که پیچ و تاب منحصر به فردی در طراحی خود دارند. از جمله مشخصات بارز این پوشیدنی‌ها می‌توان به نمایشگر اولد اشاره کرد. علاوه بر این، می‌توان آن را از بند یا دستبند خود جدا کرده و به عنوانهدستبلوتوثی مورد استفاده قرار داد.

در حال حاضر اطلاعاتی از زمان ارائه ساعت هوشمند TalkBand B5 هواوی در دست نیست؛ اما اگر شایعه پیرامون پتنت فوق حقیقت داشته باشد، این احتمال وجود دارد که TalkBand از ارزش چندانی برخوردار نباشد.

درباره ی admin

موسس مجموعه همیار اینستا و پی سی آموزش

مطلب پیشنهادی

رونمایی MSI از نسخه تمام مشکی کارت گرافیک RX 580 Armor

شرکت MSI از جدیدترین نسخه پردازنده گرافیکی RX 580 Armor پرده برداشته است. تفاوت‌های این …

دیدگاهتان را بنویسید