قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / اخبار / با کم شدن تقاضا برای خرید آیفون 7 ، اپل تولید این گوشی را کاهش خواهد داد

با کم شدن تقاضا برای خرید آیفون 7 ، اپل تولید این گوشی را کاهش خواهد داد

بنا به گزارشی که به تازگی توسط Digi Times ، یکی از نشریات تجاری تایوان منتشر شده ، اپل با توجه به کاهش

تقاضا برای خرید آیفون 7 پیش بینی های خود برای ساخت و فروش کلی این محصول را کم کرده است. تقاضا

مخصوصا در بازار های سود آوری مثل چین کاهش داشته و باعث شده تا اپل خود را برای تولید کمتر آیفون 7

نسبت به برنامه های قبلی این شرکت آماده کند.

با ما در ادامۀ مطلب همراه باشید .

EXrozblog.comEX

بنا بر گزارشی که به تازگی توسط DigiTimes، یکی از نشریات تجاری تایوان منتشر شده، اپل با توجه به کاهش تقاضا برای خرید آیفون 7 پیش بینی های خود برای ساخت و فروش کلی این محصول را کم کرده است. تقاضا مخصوصا در بازارهای سودآوری مثل چین کاهش داشته و باعث شده تا اپل خود را برای تولید کمتر آیفون 7 نسبت به برنامه های قبلی این شرکت آماده کند.

البته در ابتدای این گزارش ذکر شده که فروش ابتدایی آیفون 7 بخاطر وجود رنگ زیبای Jet Black و همچنین از رقابت خارج شدن سامسونگ گلکسی نوت 7 بسیار زیاد و فراتر از حد انتظار بوده است.

حالا به نظر می رسد که تامین کنندگان قطعه با محافظه کاری بیشتری محصولات جدید را آماده کنند. پیش بینی می شود که عرضه ی آیفون 7 در شش ماه اول سال آینده حدود 5 میلیون کمتر از شش دوم سال 2016 باشد. البته معمولا همیشه در این زمان فروش اپل کاهش می باید. افراد در این مدت ترجیح می دهند برای خرید دست نگه دارند تا مدل جدید اپل که معمولا در پاییز معرفی می شود را خریداری کنند.

اما پیش بینی شده که امسال تعداد خریداران آیفون 7 نسبت به سالهای گذشته کاهش بیشتری داشته باشد. طبق اخبار و شایعات مختلف آیفون 8 تغییرات زیادی نسبت به مدل های قبلی آیفون خواهد داشت. سال آینده دهمین سال تولید محصولات آیفون برای اپل خواهد بود و به نظر می رسد این شرکت برنامه های زیاد و جدیدی برای عرضه ی مدل جدید گوشی های خود خواهد داشت. احتمالا خیلی از خریداران ترجیح می دهند چند ماه بیشتر صبر کنند و این گوشی که قرار است انقلابی در محصولات اپل باشد را خریداری کنند!

منبع : پی سی آموزش

درباره ی admin

موسس مجموعه همیار اینستا و پی سی آموزش

مطلب پیشنهادی

نوستراداموس پیشگو چطور به شهرت رسید

نوستراداموس پیشگو در سال ۱۵۰۳ میلادی در فرانسه متولد شد. این اختر شناس و پزشک فرانسوی …

دیدگاهتان را بنویسید