23
آوریل

YouTube تغییر نام کانال و عکس حساب شما را آسان می کند

دیگر نیازی نیست که نام کاربری یکسانی در کل حساب Google خود داشته باشید.


قوانین برنامه Youtube Parnet به زبانهای ناپسند نیز گسترش یافته است.

YouTube سیاست های خود را تغییر می دهد تا سازندگان بتوانند نام و تصویر حساب را در کانال های خود راحت کنند – و مهمتر از همه ، بدون اعمال این تغییرات در حساب Google شما به طور کلی.

این یک تغییر مفید برای هر کسی است که می خواهد کانال های Google و YouTube خود را جدا نگه دارد.

نیازی به تغییر کل حساب Google خود نیست

پیش از این ، The Verge اعلام کرده بود که سازندگانی که نام و نماد خود را تغییر می دهند باید در سراسر حساب Google خود این کار را انجام دهند ، این بدان معنی است که ایمیل های Gmail تغییرات را منعکس می کند.

در حالی که برخی از کاربران ممکن است از این نوع همگام سازی قدردانی کنند ، اما برخی دیگر احتمالاً ترجیح می دهند متخصص از طریق FortniteGamer2021 یا هر چیزی که برای تماس با کانال YouTube خود انتخاب کرده اند برای آنها ایمیل کاری ارسال نکند.

می توانید نام دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه را تغییر دهید. در رایانه ، به YouTube Studio> بروید سفارشی سازیو تغییر نام در جایی که آنها ذکر شده است اطلاعات اولیه و مارک تجاری. برای تغییر دادن آن به دستگاه همراه ، روی دستگاه خود ضربه بزنید عکس پروفایل > کانال، سپس برو به کانال را ویرایش کنید.

از دست دادن چک شما

با این حال ، یک گیر وجود دارد: کانال های تأیید شده با تغییر نام ، نشان تأیید خود را از دست می دهند. برای احیای مجدد کار ، باید دوباره درخواست تیک خود را بدهید.

اگرچه از برخی جهات این تنها یک تغییر کوچک است ، اما مطمئناً مورد استقبال بسیار خوبی قرار خواهد گرفت. YouTube برای ارائه تجربه کاربری بهتر ، دوره ای سیاست های خود را تغییر می دهد. به گفته یوتیوب ، این ویژگی خاص یکی از ویژگی های مورد تقاضای زیاد است.

اکنون در حال معرفی است و باید بلافاصله در دسترس کاربران در هر کجا باشد.


ویرایش فیلم روی لپ تاپ
چگونه فیلم های YouTube خود را کاربرپسند کنیم

برای اینکه فیلم های شما کاربر پسند باشند ، باید مجموعه ای از دستورالعمل ها را دنبال کنید. در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.