17
آگوست

Yik Yak بازگشته است و برنامه پیام رسانی ناشناس به iOS باز می گردد

ییک یاک ، محل گفتگوهای ناشناس و فوق محلی ، بازگشته است.


ییک یک برگشت
اعتبار تصویر: Yik Yak

ییک یاک در اواسط دهه 2010 در اوج شکوفایی خود بود و در حافظه بسیاری از دانش آموزان دبیرستانی و کالج زندگی می کرد که مجبور بودند تمام جوک ها و کلاهبرداری های داخلی را که در برنامه در حال رخ دادن بود ، تجربه کنند.

برنامه پیام های ناشناس در سال 2017 بسته شد و ما تصمیم گرفتیم که برای همیشه از بین رفته است. اما اکنون همه چیز تغییر کرده است – Ik Yak رسماً بازگشت.

ییک یک برگشت

اگر دسترسی به چت های محلی را فراموش کرده اید ، خوشحال می شوید که بشنوید ییک یاک بازگشته است. ییک یاک در توییتر اعلام کرد که پس از چهار سال طولانی ، این برنامه اکنون در iPhone موجود است.

از زمان انتشار در سال 2013 ، Yik Yak بین جوانان جوان بسیار محبوب شد ، عمدتا به این دلیل که به کاربران اجازه می دهد پست های ناشناس و مکالمات محدودی را در سطح محلی ایجاد کنند. شما در شعاع پنج مایلی محل سکونت خود به جوامع ناشناس دسترسی داشتید ، جایی که می توانستید پست های خود را ایجاد کنید یا به دیگران رأی دهید و رای دهید.

با وجود خرابی ، این برنامه مانند قبل کار می کند و به شما امکان می دهد به هر جامعه جدیدی که ممکن است برخورد کنید بپیوندید.

یک ورق جدید را وارونه کنید

ییک یاک یک دوره نسبتا کوتاه از 2013 تا 2017 داشت ، اما در این مدت شهرت نسبتاً بدی به دست آورد. همانطور که در هر بستر اجتماعی ناشناس انتظار می رفت ، آزار و اذیت به سرعت تبدیل به یک مشکل شد.

صاحبان آن Yik Yak را در سال 2017 تعطیل کردند ، بیشتر به دلیل اختلاف نظرهایی که پیش آمد و همچنین مهاجرت بسیاری از کاربران به Snapchat. اسکوئر پس از خاموش شدن بخشی از دارایی معنوی ییک ییک را خریداری کرد و برنامه تا کنون ساکت بوده است.

صاحبان جدید Yik Yak قول می دهند از مزاحمت و سخنان نفرت در برنامه جلوگیری کنند. یک پست در وب سایت Yik Yak روش جدید برنامه در مورد این نوع محتوا را برجسته می کند و خاطرنشان می کند که “در Yak Yak جدید ، ارسال آزار و اذیت یا استفاده از سخنان نفرت انگیز ، تهدید یا به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی دیگران علیه نگهبانان جامعه است”.

ییک یاک همچنین کاربران را تشویق می کند تا هرگونه پست را که ناقض نکات حفاظتی ییک یاک است گزارش دهند و به طور خودکار همه پست هایی را که پنج رای مخالف دریافت کرده اند حذف می کند.

معرفی Yak Yak جدید و بهبود یافته

Yik Yak با قوانین کاملاً محکم بازگشته است ، بنابراین احتمالاً برنامه برای همه آنچه که بود رایگان نخواهد بود. اما اگر یک یاک بخواهد شهرت خود را بازیابی کند ، باید تعهد خود را به ایمنی ثابت کند.


گمنامی آنلاین
3 دلیل غیرقابل انکار که چرا شما نیاز به ناشناس ماندن آنلاین دارید

برخی افراد به گمنامی اعتقاد ندارند ، اما بدون آن ، زندگی می تواند برای همیشه خراب شود. به همین دلیل به ناشناس بودن آنلاین نیاز دارید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده