29
آگوست

WeTransfer چیست و چگونه از آن استفاده می کنید؟

در صورت نیاز به انتقال آنلاین پرونده ها ، WeTransfer گزینه بسیار خوبی برای مرور است. در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد آن بدانید آورده شده است.


انتقال می دهیم

اغلب ساده ترین راه برای به اشتراک گذاری فایل ها با افراد دیگر ، آنلاین است. اما وقتی می خواهید چیزی بزرگتر از حداکثر اندازه پیوست ارسال کنید ، چطور؟ در اینجا WeTransfer می آید.

در اینجا همه آنچه باید در مورد بستر اشتراک فایل و نحوه استفاده از آن بدانید آورده شده است.

WeTransfer چیست؟

WeTransfer یک بستر اشتراک گذاری محتوا مبتنی بر ابر است که برای به اشتراک گذاری فایل های بزرگ ایده آل است. اشتراک فایل امروزه یک سرویس مهم است. ایمیل ها برای فایل های کوچکتر مناسب هستند و فضای ابری مانند Google یا iCloud برای به اشتراک گذاری عکس ها ، اسناد یا فیلم های با کیفیت بالا خوب عمل می کند. با این حال ، با گذشت زمان ، فضای ذخیره سازی این گزینه ها تمام می شود و نیاز به تمیز کردن مداوم دارد.

تصویر صفحه WeTransfer

WeTransfer یک راه حل عالی برای به اشتراک گذاری فایل ها بدون نگرانی در مورد مدیریت مداوم فضای ذخیره سازی است. می توانید از ویژگی های اساسی به صورت رایگان استفاده کنید یا نسخه پولی WeTransfer Pro را ارتقا دهید.

WeTransfer چگونه کار می کند؟

WeTransfer به شما امکان می دهد بدون نیاز به ایجاد حساب ، فایل ها را بصورت آنلاین به اشتراک بگذارید. می توانید از این سرویس یکبار انتقال فایل بدون نگرانی در مورد افزودن شخصی به لیست مخاطبین خود استفاده کنید.

همچنین می توانید برای این فایل ها تاریخ انقضا تعیین کنید تا به طور خودکار حذف شوند. این ویژگی همچنین تضمین می کند که فضای ذخیره سازی شما به طور مرتب خالی می شود.

مطالب مرتبط: جایگزین های رایگان WeTransfer برای ارسال هرچه سریعتر فایل های بزرگ

همچنین می توانید بارگیری ها را پیگیری کرده و انتقال ها را از طریق یک رابط کاربری ساده با ایجاد یک حساب رایگان مدیریت کنید. نسخه پولی ، WeTransfer Pro ، گزینه هایی برای سفارشی کردن ظاهر صفحه انتقال ارائه می دهد.

نحوه اشتراک گذاری فایل ها در WeTransfer

در صفحه WeTransfer ، با استفاده از پیوند بارگیری ارسال شده به صندوق ورودی ، می توانید فایل ها یا پوشه ها را برای گیرندگان ارسال کنید. وقتی اولین انتقال را انجام می دهید ، سهمیه انتقال باقی مانده روی صفحه نمایش داده می شود.

 1. کلیک به علاوه آیکون یا کشیدن و رها کردن فایل ها

  صفحه انتقال فایل Wetransfer

 2. آدرس گیرنده و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

 3. سپس موضوع و بدنه پیامی را که می خواهید ارسال کنید وارد کنید.

 4. کلیک بیضی و گزینه های انتقال فایل را انتخاب کنید. می توانید فایل را ایمیل کنید یا یک پیوند انتقال ایجاد کنید تا از طریق هر پیام رسان به اشتراک گذاشته شود.

  گزینه های انتقال فایل ellipsis

 5. کلیک انتقالبه

  انتقال فایلها در wetransfer

نحوه مشاهده و مدیریت انتقال در WeTransfer

پلتفرم WeTransfer فایل هایی را که با دیگران به اشتراک می گذارید و فایل هایی را که با شما به اشتراک گذاشته شده است ، کنترل می کند. می توانید اطلاعاتی را ببینید ، مانند اینکه آیا پرونده منقضی شده است ، آیا بارگیری شده است یا آیا فایل به دیگران ارسال شده است.

 1. کلیک نقل و انتقالات گزینه در سایت.

 2. کلیک ارسال شد برای مشاهده فایلهایی که به اشتراک گذاشته اید ، و اخذ شده برای مشاهده فایلهای دریافتی دومی به عنوان سهمیه ذخیره سازی شما محسوب نمی شود.

  انتقال اطلاعات

 3. کلیک فلش برای حذف فایل ، پیش نمایش ، تغییر نام یا بارگیری. همچنین می توانید پیوند فایل را کپی کرده و با سایر گیرندگان به اشتراک بگذارید.

 4. کلیک بازگشت به نقل و انتقالات آرد سوخاری بسته شود نقل و انتقالات صفحه نمایش

مطالب مرتبط: ارزان ترین ارائه دهندگان فضای ذخیره سازی ابری که ارزش استفاده دارند

آشنایی با برنامه های قیمت گذاری WeTransfer

نسخه رایگان WeTransfer به شما امکان می دهد تا حداکثر 2 گیگابایت فایل به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید به WeTransfer Paste دسترسی داشته باشید ، حداکثر سه صفحه اسلاید ایجاد کنید و آنها را با یک تیم به اشتراک بگذارید.

ما برنامه های قیمت گذاری را منتقل می کنیم

هزینه برنامه WeTransfer Pro ماهانه / کاربر 12 دلار است. این دستگاه 1 ترابایت فضای ذخیره سازی کاربر ، حفاظت از رمز عبور و امکان سفارشی سازی صفحه اشتراک گذاری شما را فراهم می کند. همچنین می توانید به WeTransfer Paste and Collect دسترسی داشته باشید.

با توجه به اینکه WeTransfer رایگان است و استفاده از آن آسان است ، قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد. این پلت فرم همچنین به شما امکان می دهد محصول دیگری را از آپارتمان آنها امتحان کنید ، که یک مزیت بزرگ است.

با این حال ، باید در نظر داشته باشید که اگر برای Google Drive یا Dropbox هزینه پرداخت می کنید ، پرداخت هزینه اضافی برای WeTransfer ممکن است ارزش نداشته باشد.


william-hook-9e9PD9blAto-unsplash-1
نحوه ذخیره و مدیریت فایل های ابری با استفاده از برنامه Box

ذخیره سازی ابری چیزی است که اکثر ما در مقطعی به آن نیاز خواهیم داشت. اما مدیریت آن چندان آسان نیست. در اینجا نحوه برنامه Box می تواند به شما کمک کند!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده