رفتن به نوشته‌ها

VPN بدون ثبت نام چیست؟

اگر به دنبال یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) هستید ، یکی از نکات برجسته این وعده این است که از هیچگونه گزارش گیری پشتیبانی نمی کند.

در نسخه بازاریابی ، این اغلب به عنوان یک سیاست VPN بدون ثبت نام یا بدون ثبت نام دیده می شود. این تضمین کننده این است که ارائه دهنده شما هنگام استفاده از سرورهای خود برای مرور وب “گزارش” شما را نگه نمی دارد.

اما سیاهههای مربوط به VPN و VPN بدون ثبت چیست و چرا اهمیت دارند؟ بخوانید تا متوجه شوید.

سیاهههای مربوط به VPN چیست؟

VPN ها از طریق معماری اساسی خود با رمزگذاری ترافیک و انتقال آن از طریق تونل های امن ، به شما در گشت و گذار ناشناس کمک می کنند. به این ترتیب ، ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) شما نمی داند از کدام وب سایت ها بازدید می کنید.

همه آنها می بینند که شما به یک سرور VPN متصل هستید. گزارش فقط یک سابقه رویداد است. هنگام اتصال به سرور VPN ، این “رویداد” در یک پرونده ثبت ثبت می شود. پرونده ورود به سیستم مانند کتابی است که کلیه وقایع موجود در سیستم ، سرور یا برنامه را ردیابی می کند.

خانمی که با کامپیوتر با VPN کار می کند

پرونده های ورود به سیستم حاوی همه چیز است – از مدل های استفاده ، دسترسی مشتری به مشتری و در چه زمانی ، مدت زمان اتصال و غیره. اگر به یک سرور VPN متصل شوید و سپس از آدرس IP آن برای مرور شبکه استفاده کنید ، سرور VPN همه چیز را برای آن جلسه ضبط می کند.

بنابراین حتی اگر از نگاه کنجکاو ISP خود دور شده اید ، ارائه دهنده VPN شما می داند شما کی هستید و همه چیز در مورد ماجراهای آنلاین خود را. به عبارت دیگر ، اگر از VPN استفاده می کنید ، فقط سیاهههای مربوط به ارائه دهنده VPN خود را ذخیره می کنید.

دو نوع ثبت وجود دارد که ارائه دهنده شما می تواند از آنها پشتیبانی کند: ثبت اتصال و فعالیت (استفاده). گزارش های اتصال شامل جزئیات اتصال شما است. این موارد شامل جزئیاتی درباره آدرس IP منبع ، مدت زمان ، استفاده از داده ها ، زمان ، تاریخ اتصال ، پروتکل VPN استفاده شده و موارد دیگر است.

مرتبط: پروتکل های اساسی VPN ، توضیح داده شده است

پرونده های ثبت اتصال به ارائه دهندگان VPN کمک می کند تا محدودیت هایی را بر روی سرویس ها مانند تعداد اتصالات همزمان ایجاد کنند و به مدیریت بارهای بین سرورها کمک می کنند. اما اشتباه نکنید ، ارائه دهندگان می توانند برای شناسایی شما از پرونده های ثبت تماس استفاده کنند.

گزارش های فعالیت مزاحم تر هستند زیرا فعالیت های مرور شما را از میزان استفاده از داده ها ، بارگیری پرونده ها ، وب سایت هایی که بازدید می کنید ، سابقه جستجو ، استفاده از برنامه و موارد دیگر ردیابی می کنند. شرکت ها می توانند از گزارش فعالیت برای هدف قرار دادن شما با تبلیغات استفاده کنند ، لازم به ذکر نیست که در صورت ثبت نشانی IP آدرس منزل ، از آنها علیه شما در دادگاه استفاده می کنند.

در اینجا نیز VPN ها بدون ثبت نام وارد بازی می شوند ، همانطور که در زیر خواهید فهمید.

VPN بدون ثبت نام چیست؟

تلفن هوشمند Nord VPN

VPN ثبت نشده قول می دهد وقتی از سرورهای مجازی وی برای مرور وب استفاده می کنید ، ترافیک شما را ذخیره یا “ثبت” نمی کند.

در بهترین حالت ، VPN های ثبت نشده از حداقل گزارش ها پشتیبانی می کنند ، امیدواریم که از این موارد برای شناسایی شما استفاده نشود. برخی از ارائه دهندگان VPN قول می دهند که گزارش فعالیت یا استفاده شما را حفظ نکنند ، در حالی که برخی دیگر قول می دهند که برای استفاده و اتصال گزارش نگیرید. عدم ثبت کسب و کار شما این اطمینان را می دهد که نه تنها توسط نیروی انتظامی و ارائه دهنده VPN از شما محافظت می شود.

باورهای غلط رایج در مورد VPN بدون ثبت نام

ایده ثبت نام نکردن فعالیت شما یک سود بزرگ برای حفظ حریم خصوصی است. اما هیچ ارائه دهنده VPN وجود ندارد که گزارش های شما را به طور کامل نگه ندارد.

هر سرویس VPN از برخی گزارش های استفاده شده برای اطمینان از عملکرد خوب سرویس پشتیبانی می کند. آنها محدودیت هایی مانند محدودیت های داده و تعداد اتصالات پشتیبانی فنی همزمان و دلایل دیگر را در نظر می گیرند.

شما باید در مورد نوع سیاهههای مربوط مراقب باشید – فقط خرید کرک روابط عمومی پرتاب شده در اطراف صفر چوب ها را انجام ندهید. برای فهمیدن در مورد سیاست های حفظ حریم خصوصی جستجو کنید.

مرتبط: افسانه های رایج در مورد VPN و اینکه چرا نباید آنها را باور کنید

چرا VPN بدون ثبت نام مهم است

حریم خصوصی هک قفل

عدم ثبت نام نوید قابل توجهی برای ناشناس ماندن است و این یکی از اصلی ترین دلایل استفاده مردم از خدمات VPN است.

ارائه دهندگان VPN با پشتیبانی نکردن از هرگونه فعالیت استفاده ، هیچ مدرکی برای ارائه در صورت بررسی یکی از مشتریان آنها توسط نیروی انتظامی و دعوت از آنها برای تهیه گزارشات ندارند. بنابراین سرویس VPN نمی تواند در تحقیقات کمک کند زیرا هیچ داده ای برای ارائه وجود ندارد.

سیاست ثبت نشده این است که چگونه ارائه دهندگان VPN به کاربران اطمینان می دهند که دیگر نگران فعالیت های خود نباشند.

آیا سرویس VPN شما از سیاهههای مربوط پشتیبانی می کند؟

راستش را بخواهید ، هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا ارائه دهنده VPN شما سیاهههای مربوط را نگه می دارد یا خیر ، یا اینکه کدام یک نگهداری می شود وجود ندارد. گفتن آن دشوار است ، اما ناشناس بودن یکی از دلایل اصلی استفاده از این نوع شبکه است. به همین دلیل تأمین کنندگان از شرکتهای خارجی دعوت می کنند تا آنها را مورد بررسی قرار دهند تا ببینند آیا چیزی پیدا می کنند یا خیر.

مهم نیست که چه تعداد شرکت از حسابرسان خارجی دعوت می کنند ، شما باید این گزارش ها را با مقدار مشخصی نمک بپذیرید. در بیشتر موارد ، وعده های بدون ثبت نام کاملاً بر اساس اعتماد است.

با این حال ، یک روش تضمین شده وجود دارد که می تواند بفهمد آیا یک ارائه دهنده VPN سیاهههای مربوط را نگه می دارد: هنگامی که توسط مقامات برای ارائه شواهد فراخوانی می شوند ، یا هنگامی که اجرای قانون سرورهای آنها را ضبط می کند. اگر هیچ دفترچه خاطرات نباشد ، چیزی برای تحویل به پلیس وجود ندارد.

قبل از درگیر شدن با هر شبکه ای ، باید تحقیق کنید تا از VPN بد جلوگیری کنید. اگر روده به شما می گوید مشکلی وجود دارد ، به جای دیگری نگاه کنید و درگیر آن نشوید.

نمونه هایی از VPN بدون ثبت نام

یکی از محبوب ترین سرویس های تأیید شده VPN بدون ثبت نام ExpressVPN است. خط مشی عدم ثبت ExpressVPN در سال 2017 مورد آزمایش قرار گرفت که مقامات یکی از سرورهای شرکت را برای یافتن شواهد در تحقیقات در حال انجام توقیف کردند.

عدم افشای شواهد مشخص به تقویت اعتبار ExpressVPN کمک کرده و این شرکت را به یکی از معتبرترین ارائه دهندگان در بازار تبدیل کرده است.

سایر ارائه دهندگان VPN بدون ثبت نام شامل NordVPN ، Surfshark و CyberGhost هستند. برای مقایسه ExpressVPN با رقبای آن ، می توانید نگاهی به لیست بهترین ارائه دهندگان VPN بیندازید. همچنین ، اگر اشتراکی را در نظر دارید ، از لینک ثبت نام ExpressUPN اختصاصی MakeUseOf استفاده کنید تا سه ماه دیگر وقت بگیرید رایگان!!

با Zero-Log VPN از ناشناس بودن خود محافظت کنید

ارائه دهندگان VPN اغلب به عنوان ارائه دهنده بدون ثبت نام یا ثبت نام صفر به بازار عرضه می شوند. این مهم برای بررسی اطمینان از اینکه فعالیت آنلاین شما در هنگام استفاده از VPN ناشناس است ، مهم است.

بهترین راه برای محافظت بهتر از تجارت شما استفاده از VPN ثبت نشده است که در آن هر چیزی که می تواند برای شناسایی شما استفاده شود ذخیره نمی شود.

برای یافتن بهترین ارائه دهنده VPN بدون ثبت نام ، باید کمی تحقیق کنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید ، در موقعیت بهتری قرار خواهید گرفت تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.


vpn-switch-on-mobile-feature-2
در اینجا چگونگی میزبانی VPN خود با هزینه کمتر از 1 دلار در ماه وجود دارد

آیا می خواهید امنیت خود را افزایش دهید؟ VPN خود میزبان یک گزینه ارزان و آسان است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید