10
آگوست

Venmo یک گزینه بازگشت ارز رمزنگاری شده را برای کاربران کارت اعتباری معرفی می کند

از کارت اعتباری Venmo استفاده می کنید؟ اکنون می توانید در رمزنگاری پول نقد دریافت کنید.


عملکرد ونمو بیت کوین

Venmo قرار است با معرفی ویژگی جدید “Crypto Cash Back” خدمات رمزنگاری خود را گسترش دهد.

گزینه جدید ارز رمزنگاری شده به کاربران کارت اعتباری اجازه می دهد تا با استفاده از بازپرداخت نقدی معمولی ، به طور خودکار از حساب Venmo بیت کوین بخرند.

علاوه بر این ، ویژگی جدید Cash Back to Crypto هزینه تراکنش Venmo را دریافت نمی کند و هزینه های مربوط به تجارت بین فیات و ارزهای رمزنگاری شده را کاهش می دهد.

Venmo کارت اعتباری Crypto Cash Back را تحویل می دهد

وبلاگ رسمی Venmo که ویژگی جدید را اعلام می کند ، تأیید می کند که کاربران کارت اعتباری Venmo می توانند حساب های خود را تغییر دهند تا از خریدهای نقدی واجد شرایط خود به طور خودکار ارز رمزنگاری شده خریداری کنند.

ویژگی جدید ، که تجربه کارت اعتباری پویای Venmo را بیشتر افزایش می دهد ، انتخاب نحوه پس انداز پول مشتریان را افزایش می دهد و به آنها امکان می دهد تا در محیط Venmo که می شناسند و دوست دارند ، کاوش رمزنگاری را آغاز کنند.

Crypto Cash Returns در حال حاضر فقط برای کاربران کارت اعتباری Venmo در دسترس است. کسانی که دارای کارت اعتباری فعال و قابل استفاده هستند ، می توانند به صورت خودکار در هشت دسته مختلف از کاربران انتخاب شده توسط کاربر ، دریافت پول نقد رمزنگاری شده را دریافت کنند.

Venmo همچنین دسته ها را وزن کرد ، با انتخاب اول 3 cash بازگشت نقدی ، دوم 2 and و همه بخش های دیگر 1 receiving.

پرداخت های بازگشتی رمزنگاری شده می تواند در چهار ارز رمزنگاری شده انجام شود: بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین یا بیت کوین کش.

پول نقد رمزنگاری شده تبدیل شده هر ماه به طور خودکار در حساب کاربر نمایش داده می شود. پس از ترخیص وجوه ، کاربر Venmo می تواند هر کاری که می خواهد انجام دهد.

گزینه های رمزنگاری Venmo پذیرش بیت کوین را افزایش می دهد

دارل اش ، معاون ارشد و مدیر کل برنامه Venmo در PayPal ، گفت:

معرفی ویژگی Cash Back to Crypto برای کارت اعتباری Venmo روش جدیدی را برای شروع کاوش در دنیای ارزهای رمزنگاری شده به مشتریان ارائه می دهد ، با استفاده از درآمد ماهانه خود ، یکی از چهار ارز رمزنگاری شده Venmo را به صورت خودکار و یکپارچه خریداری می کند.

اما پیام کلی واضح است: شرکت های بزرگ در حال ادغام ارزهای رمزنگاری شده در پیشنهادات اصلی خود هستند. بیت کوین ، اتریوم و سایر ارزهای رمزنگاری شده در حال استاندارد شدن هستند.

این تصویب تا جایی افزایش یافته است که گزینه بازگشت پول با ارز رمزنگاری شده به نقطه فروش یک کارت اعتباری با فیات تبدیل می شود ، تغییر بزرگی در تمرکز دنیای مالی و نشانه شرکتی است که به تغییرات در حال تغییر توجه می کند. پول

مطالب مرتبط: Venmo در مقابل PayPal: یکسان اما متفاوت؟ادغام ارزهای رمزنگاری شده اولین حرکت PayPal در سال جاری نیست. شرکت مادر Venmo به دنبال ادغام نزدیکتر با بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده در 12 ماه گذشته است و اجازه می دهد بیت کوین در پلتفرم خود برای اولین بار در سال 2020 معامله شود.

همانطور که PayPal و Venmo بیت کوین را ادغام می کنند ، ممکن است این ارز رمزنگاری شده شاهد نفوذ بزرگ دیگری در بین مصرف کنندگان باشد.


bitcoin-cryptocurrency-fork
بیت کوین چیست ، چقدر هزینه دارد و چگونه می توانید آن را خرج کنید؟

آیا در مورد بیت کوین و کریپتوکوین گیج شده اید؟ نمی دانید این همه سر و صدا برای چیست؟ ما توضیح می دهیم بیت کوین چیست و چگونه آن را خرج می کنیم.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده