22
آوریل

Twitter Now به شما امکان می دهد عکس های 4K را در Android و iOS ارسال کنید

برای تصاویر واضح و شفاف در برنامه توییتر آماده شوید.


توییتر در تلفن های هوشمند

به روزرسانی که همه منتظر آن بودیم سرانجام در اینجا قرار دارد: اکنون می توانید عکس ها را با کیفیت 4K در برنامه Twitter ارسال و مشاهده کنید.

برای عکسهای شفاف در توییتر آماده شوید

در مارس 2021 ، توییتر آزمایش عکس های 4K و پیش نمایش تصویر بزرگتر در Android و iOS را آغاز کرد. خوشبختانه این پلتفرم به وعده خود برای ارائه عکسهای 4K عمل کرده است ، زیرا گزینه با وضوح بالا اکنون در دسترس همه کاربران قرار دارد.

پشتیبانی توییتر با انتشار توئیتی خبر از راه اندازی رسمی این ویژگی داد و خاطرنشان کرد که “گزینه بارگذاری و مشاهده تصاویر 4K در Android و iOS اکنون برای همه در دسترس است.” قبلاً فقط می توانستید عکس های 4K را در سایت کار توییتر بارگذاری و مشاهده کنید.

برای فعال کردن تصاویر با کیفیت بالا در توییتر ، ابتدا مطمئن شوید که آخرین نسخه توییتر را برای iOS یا Android دارید. سپس به سمت خودتان بروید تنظیماتو سپس فشار دهید استفاده از داده ها.

از آنجا ، روشن کنید تصاویر با کیفیت بالا و تصاویر با کیفیت بالا بارگذاری کنید. می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید عکس های 4K را فقط هنگام استفاده از Wi-Fi فعال کنید یا هنگام استفاده از Wi-Fi و داده تلفن همراه.

عکسهای خود را با کیفیت 4K توییت کنید

اکثر مردم دوست دارند توییت های خود را در حین سفر ارسال کنند ، بنابراین گزینه ارسال عکس های 4K تسکین می یابد. دیگر لازم نیست نگران ارسال تصویری کمی تار از حیوان خانگی شایان ستایش یا غذای خوشمزه خود در رستوران باشید. اکنون تنها کاری که توییتر باید انجام دهد این است که پیش نمایش تصاویر در اندازه کامل را راه اندازی کند.


صفحه ای برای استقبال از توییتر در دستگاه های تلفن همراه
توییتر ممکن است به زودی طرح توییت های تاریخ را تغییر دهد

به نظر می رسد طرح جدید فضای بیشتری به کاربران با نام و دستگیره های نمایشگر طولانی تر می دهد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.