رفتن به نوشته‌ها

Twitch دسته خاصی را برای وان های آبگرم برای پخش جریانی راه اندازی می کند

استریمرها دیگر در آب داغ بالاتر از جریان های کمی خطرناک خود قرار ندارند.


آرم Twitch

ساکنان Twitch در حال بحث در مورد “جریان های وان آب داغ” و اینکه آیا آنها در ماه های اخیر به سیستم عامل اجازه داده شده اند یا خیر. اکنون این شرکت موضع خود را ابراز کرده و دسته خاصی را برای آنها اضافه کرده است.

پذیرش Twitch در جریان های وان آب داغ

در صورتی که به دنیای Twitch نفوذ نکرده باشید ، “جریان وان آب داغ” شامل افراد کم لباس که در حین وان در یک وان آبگرم چت می کنند.

آنها پس از انتشار Twitch در کنترل محتوای غیر بازی خود ، به محبوبیت بیشتری دست یافتند. پیش از این ، این پلتفرم فقط برای بازی در نظر گرفته شده بود و مقادیر خارق العاده از پلتفرم حذف شده بود. اما سپس این شرکت درهای خود را به محتوای بیشتر غیر بازی باز کرد.

مرتبط: Twitch چیست؟ نحوه استفاده از سیستم عامل پخش زنده

در آغاز ، Twitch اجازه جریان های هنری و “فقط چت” را می داد ، در حالی که دسته دوم به پخش کننده ها اجازه می دهد بدون نیاز به انجام یک بازی ویدیویی راه بروند و گپ بزنند. این دسته های غیر بازی شروع به رشد می کنند و موارد دیگری به آنها اضافه می شوند ، از جمله یک دسته اختصاص داده شده به افرادی که در جریان آب می خوابند.

جریان های جکوزی آب گرم زندگی خود را در گروه “فقط گپ” آغاز کردند. آنها هیچ یک از قوانین Twitch را نقض نکردند. پخش کننده در وان آب داغ خود آویزان می شود ، برای جلوگیری از ممنوعیت ، حداقل لباس ممکن را می پوشد و با بازدید کنندگان گپ می زند.

در حالی که همه چیز از نگاه Twitch از کتاب بود ، اما جامعه بر سر آنها اختلاف پیدا کرد. برخی جریان های وان آب داغ را سرگرم کننده ای بی خطر می دانستند ، در حالی که دیگران آنها را به تخریب Twitch به یک جریان نرم هاب متهم می کردند.

اکنون ، در وبلاگ Twitch ، غول پخش جریانی موضع خود را ابراز کرده است. نه تنها این ، بلکه به پرونده ای با دسته بندی رسمی جریان های گرداب اشاره کرد.

همانطور که شرکت می گوید:

با توجه به قوانین فعلی ما در مورد برهنگی و لباس و محتوای قابل توجه جنسی ، پخش کننده ها می توانند با لباس شنا در شرایط متناسب (به عنوان مثال در ساحل ، در جکوزی) ظاهر شوند

این شرکت به سرعت اضافه می کند که برهنگی و محتوای صریح جنسی مجاز نیست ، اما تا زمانی که پخش جکوزی چیزها را بالای کمربند نگه دارد ، آنها حق دارند و از طریق Twitch پخش می شوند.

محتواسازان علاقه مند به پخش جریانی چنین محتواهایی اکنون می توانند این کار را در گروه استخرها ، جکوزی ها و سواحل انجام دهند. اگرچه پخش کننده ها قصد دارند به طور زنده در لباس شنای دوستانه Twitch ظاهر شوند ، در دسته های دیگر نمی توانند پخش کنند.

جالب است که Twitch می گوید این دسته به تبلیغ دهندگان اجازه می دهد از این نوع محتوا اجتناب کرده یا حتی آن را هدف قرار دهند. به همین ترتیب ، باید ببینیم که تبلیغات پخش کننده های جکوزی آب گرم چگونه تغییر می کند و در نتیجه درآمدی که کسب می کنند ، خواهد بود.

بیا ، آب زیباست

بعد از اینکه افزایش جریان وان ها باعث ایجاد تفرقه در جامعه شد ، توئیچ مواضع رسمی خود را اعلام کرد. پخش کننده های وان آب داغ هم اکنون می توانند استراحت کنند ، بدانند که به دلیل محتوای آنها ممنوع نیست.

Twitch اخیراً تلاش کرده است تا زندگی کاربران خاص را بهبود بخشد. به عنوان مثال ، وی اعلام کرد که به جای تبدیل مستقیم 4.99 دلار آمریکا ، قیمت اشتراک را بر اساس استاندارد زندگی هر کشور تنظیم خواهد کرد.


آرم Twitch
Twitch برای نشان دادن هزینه های محلی زندگی ، قیمت های خود را پایین می آورد

برای بعضی از کشورها ، تسویه حساب 4.99 دلاری سخت تر از بقیه است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید