15
آوریل

Twitch در حال از بین بردن 7.5 میلیون حساب ربات است و باعث افزایش تعداد بینندگان می شود

Twitch اکنون از قدرت یادگیری ماشین برای شناسایی اینکه چه کسی انسان است و چه کسی یک ربات کلاهبردار است استفاده خواهد کرد.


ربات اسباب بازی

Twitch بزرگترین پلتفرم پخش بازی های ویدیویی در جهان است ، اما گاهی اوقات مورد توجه ناخواسته بازدید ربات ها قرار می گیرد. این شرکت اکنون تأیید کرده است که دارای مخلوطی از 7.5 میلیون حساب است که معتقد است توسط مرورگرها به جای افراد واقعی استفاده شده است.

مشکل Twitch با Viewbots

اخبار منتشر شد حساب رسمی توییتر برای پشتیبانی Twitch. این شرکت برای یافتن بیشتر این حساب ها که اکنون توسط Twitch در حال پاک شدن است ، از “فناوری یادگیری ماشین به طور مداوم” استفاده می کند.

شرکت این بیانیه را دنبال می کند و می گوید موج ممنوعیت ها هم ربات های بازبینی و هم ربات ها را تحت تأثیر قرار خواهد داد. به همین ترتیب ، پخش کننده های Twitch ممکن است متوجه شوند که در نتیجه حذف ، تعداد متوسط ​​برداشت و / یا تعداد دنبال کنندگان آنها کاهش می یابد.

برخی از افراد بلافاصله متوجه تغییر شدند ، با پخش جریانی حساب دنبال کنندگان کاهش یافته خود را در پاسخ های توییت نشان می دهد.

ما امیدواریم که این موج ممنوعیت ها باید مراقب همه متقلبان باشد. با این حال ، اگر فعالیت مشکوکی مشاهده کردید ، می توانید ربات ها یا افرادی را که از طریق Twitch استفاده از آنها را تبلیغ می کنند گزارش دهید. مقاله راهنمای ربات Twitch شامل تمام اطلاعاتی است که شما برای گزارش ربات ها نیاز دارید.

نبرد همیشگی Twitch در برابر ربات ها

مشکلی که در بوتینگ Twitch وجود دارد ، خار جدی در پایش است. استفاده از ربات ها برای افزایش تعداد بینندگان یا دنبال کنندگان ، آنچه شرکت را “تعامل ساختگی” می نامد ، ایجاد می کند ، زیرا بسیاری از معیارهای توئیچ براساس تعداد بینندگان و دنبال کنندگان است.

مرتبط: نکاتی برای ایجاد مخاطب برای کانال پخش زنده شما

با این حال ، حل مشکل کار دشواری است. در ابتدا ممکن است یک راه حل کاملاً واضح به نظر برسد – فقط هرکسی را که با ربات های مرور در کانال خود گرفتار شده است ، منع کنید. با این حال ، این طرح حمله در را برای بهره برداری از ترول باز می کند.

اگر Twitch شروع به ممنوع کردن پخش کننده هایی می کند که ربات هایی را مشاهده می کنند که آنها را تماشا می کنند ، افراد می توانند ربات ها را به کانال افرادی که دوست ندارند ارسال کنند بدون اینکه پخش کننده جریان بداند. این امر منجر به ممنوعیت زیاد پخش کننده های بی گناه برای جرمی می شود که آنها تحریک نکرده اند.

به همین ترتیب ، بهترین شرط توئیچ ممنوع کردن رباتها و هرکسی است که درگیر یا توزیع آنها می شود. این گفته راحت تر از انجام است ، زیرا Twitch باید تعیین کند که کدام بیننده ربات است و چه کسی افراد آرام است. با این حال ، به نظر می رسد که این شرکت موفق شده است آنها را از طریق یادگیری ماشین پیدا کند ، بنابراین ما امیدواریم که روز ربات ها در Twitch به پایان رسیده باشد.

درهم شکستن قیام ربات

Twitch همیشه در بطری سازی مشکلی داشته است ، به خصوص اینکه خلاص شدن از شر آنها به محض ورود صحیح به آنها سخت است. ما امیدواریم که فناوری جدید ربات یاب Twitch اطمینان حاصل کند که همه این پیروان و بینندگان در جریان اصلی معامله واقعی هستند.

متأسفانه ، این بدان معنی است که پخش کننده ها برای افزایش عملکرد خود باید به تعهد واقعی انسان اعتماد کنند. با این حال ، هنوز روش هایی وجود دارد که پخش کننده ها می توانند محتوای خود را برای افراد جذاب تر کنند ، مانند تعامل با پخش کننده های دیگر.

اعتبار تصویر: josefkubes / Shutterstock.com


راهنمایی - رتبه بندی
9 نکته برای Twitch برای کمک به شما در ایجاد بیننده بیشتر

این نکات به شما کمک می کند تا بازی هایی مانند جوانب مثبت را منتقل کنید. شاید آنها را ساده بدانید ، اما برای کمک به شما در ساختن پایه های کانال شما طراحی شده اند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.