17
آگوست

Tinder متعهد به بررسی هویت برای جلوگیری از صید است

گربه ماهی یک مشکل اساسی در برنامه های دوستیابی است ، اما Tinder به طور مستقیم با این مشکل برخورد می کند.


لوگوی Tinder روی گوشی

همه دوست دارند با شریک کامل خود جفت شوند ، اما هیچ کس دوست ندارد بفهمد که تطابق کامل آنها همیشه تقلبی است. Tinder اکنون با معرفی احراز هویت به این مشکل آزاردهنده می پردازد تا بتوانید تعیین کنید که واقعاً چه کسی در این سیستم عامل است.

جنگ Tinder علیه Som

توسعه دهنده سرویس دوستیابی برنامه های خود را در اتاق خبر Tinder منتشر کرد. از آنجا که این سرویس دوستیابی است ، از مشکل مشابه دیگران رنج می برد: کاربرانی که از عکس ها و جزئیات جعلی استفاده می کنند تا افراد را فریب دهند که فکر می کنند کسانی هستند که نیستند. این “ماهیگیری گربه ماهی” نامیده می شود و یک مشکل بزرگ در دوستیابی است.

بهترین راه برای برخورد با گربه ماهی این است که از افراد بخواهید یک سند هویت ارائه دهند. به این ترتیب ، آنها نمی توانند در مورد ظاهر یا سن خود دروغ بگویند. با این حال ، این نگرانی برای حفظ حریم خصوصی افرادی است که باید اطلاعات شخصی حساس خود را فقط برای ملاقات با دیگران منتقل کنند.

اما اکنون ، Tinder تصمیم گرفته است که درخواست کارت شناسایی را ادامه دهد. همانطور که Tinder می گوید:

Tinder توصیه های متخصصان ، نظرات اعضای ما ، که مناسب ترین اسناد برای هر کشور است ، و همچنین قوانین و مقررات محلی را در نظر می گیرد ، زیرا نحوه پخش عملکرد را تعیین می کند. این محصول به صورت داوطلبانه ، به استثنای مواردی که توسط قانون لازم است ، عرضه می شود و بر اساس اطلاعات دریافتی توسعه داده می شود تا روشی عادلانه ، فراگیر و محرمانه در مورد احراز هویت ارائه شود.

این خبر برای کاربران Tinder در غرب است ، اما در واقع مدتی است که در ژاپن وجود دارد. این سیستم در سال 2019 وارد کشور شد ، زیرا طبق قانون مقرر شده است که برنامه های دوستیابی در ژاپن باید دارای شماره شناسایی مرتبط با آنها باشد.

البته ، این سیستم در مورد همه کشورهایی که نیاز به بررسی اسناد شخصی دارند ، اعمال می شود ، خواه آنها قبلاً قانون را تصویب کرده اند یا قصد دارند در آینده این کار را انجام دهند. با این حال ، پرندگان شکاری در خارج از این کشورها هنوز می توانند شناسنامه خود را به صورت داوطلبانه بارگذاری کنند تا همزمانی آنها بداند که آنها در مورد معامله واقعی صحبت می کنند.

استخر گربه ماهی را از Tinder فشار دهید

اگر تا به حال در Tinder گربه ماهی گرفتار شده اید ، خوشحال می شوید که بدانید این روزها رو به پایان است. اکنون می توانید مطمئن شوید که افراد همانطور که خودشان را نشان می دهند هستند و خودتان یک سند هویتی بارگذاری کنید تا به دیگران اطمینان دهید.

وقتی از Tinder به درستی استفاده می شود ، می تواند راهی عالی برای ملاقات با فردی جدید باشد. با این حال ، اشتباهاتی وجود دارد که می توانید در پلت فرم نیز انجام دهید. این ایده خوبی است که قبل از رفتن به قرارهای خود با Tinder آشنا شوید تا مطمئن شوید هیچ اتفاقی بین شما و عشق بعدی شما نمی افتد.

اعتبار تصویر: Varavin88 / Shutterstock.com


خار
8 اشتباه رایج که باید از آنها اجتناب کنید

در اینجا برخی از اشتباهات رایج Tinder که باید از آنها اجتناب کنید ، از جمله گرفتن نمایه های جعلی و خرابکاری در مسابقات احتمالی خود ، ذکر شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده