16
آوریل

Reddit همه را به برنامه پاداش اشکالات خود دعوت می کند

هک دوستانه به Reddit و درآمدزایی همزمان؟ شما به جای درست آمده اید.


یک هکر اخلاقی در Reddit

آیا خود را فرض می کنید که برای بدست آوردن پول به وب سایت ها نفوذ کنید؟ Reddit پاداش اشکالی را منتشر کرده است که هر کسی می تواند آن را بارگذاری کند و برای یافتن یک آسیب پذیری می توانید حداکثر 10،000 دلار درآمد کسب کنید.

برنامه پاداش اشکالات Reddit برای هکرهای اخلاقی

سرپرستی به نام Securimancer پیام ردیت ویرایش امنیت Reddit را اعلام کرد. Reddit قبلاً یک برنامه اشکال داشت که با HackerOne دست به دست می شود تا به نقص برنامه نویسی در وب سایت کمک کند. HackerOne ابزاری خارق العاده برای هکرهای اخلاقی است که می توانند از طریق انجام کاری که بهترین کار را می کنند امرار معاش کنند.

مرتبط: چگونه می توان زندگی خود را به عنوان یک هکر اخلاقی تأمین کرد

با این حال ، برنامه پاداش اشکالات Reddit به مدت سه سال خصوصی بوده است. این بدان معنی است که فقط هکرهای دعوت شده می توانند جوایزی را دریافت کنند که سو they استفاده را کشف کنند.

اکنون Reddit می خواهد دامنه چگونگی پیدا کردن ، گزارش دادن و پرداخت هزینه های افراد را گسترش دهد. برای این کار ، این شرکت تصمیم گرفت برنامه پاداش اشکالات خود را باز کند تا همه بتوانند آن را امتحان کنند.

می توانید تمام جزئیات را در صفحه HackerOne Reddit مشاهده کنید. در زمان نوشتن مقاله ، یافتن سو a استفاده با اولویت کم 100 دلار برای شما به همراه خواهد داشت. یكی در سطح متوسط ​​500 دلار است و یك سو high استفاده با اولویت بالا 5000 دلار برای شما به همراه خواهد داشت و سرانجام یك خطای سطح حیاتی 10 هزار دلار برای شما به همراه خواهد داشت.

چرا Reddit به هکرها پول می دهد تا آنها را هک کند؟

شاید عجیب به نظر برسد که یک وب سایت برای هک کردن سیستم هایشان هزینه زیادی به مردم پرداخت می کند. به نظر می رسد بانکی به دزدان پول می دهد تا پول آنها را بدزدند.

با این حال ، این ایده در عمل بسیار منطقی تر است. تنها راهی که یک شرکت می تواند 100 درصد در برابر محافظت از سیستم های خود در برابر هکرها تضمین کند پرتاب هکرها به سمت آن است.

مرتبط: تیم های مایکروسافت اکنون برنامه پاداش اشکالات خود را دارند

البته هکرهایی که از این اشتباهات سواستفاده می کنند مانند مجرمان سایه دار ، کلاه دار و به سبک هالیوود که در فیلم ها می بینید نیستند. این افراد از استعداد خود برای کمک به شرکت ها برای محافظت از خود در برابر عوامل مخرب استفاده می کنند و هرگز از مهارت های خود برای جلوگیری از وب سایت یا کاربران آن استفاده نمی کنند.

بدین ترتیب ، پرداخت هکرها برای شناسایی نقص به صورت کنترل شده و قانونی بهترین راه برای اطمینان از درجه یک امنیت سایبری یک شرکت است. اگر آنها هزینه نپردازند ، هکرها باید روش های دیگری برای استفاده خوب از مهارت های خود پیدا کنند. شاید آنهایی که کمتر از حد قانونی هستند.

از Reddit در برابر هکرها ، در برابر هکرها محافظت کنید

بهترین راه برای آزمایش امنیت این است که چیز واقعی را در مقابل آن قرار دهید و هکرهای اخلاقی کاملاً متناسب با این لایحه هستند. Reddit از قبل تابلوی خطای عمومی خود را دارد ، پس اگر هکر هستید آن را کرک نکنید؟

Reddit باید محافظت شود ، زیرا وب سایت روزانه 52 میلیون بازدید کننده دارد. با این حال ، این رقم هنوز از سایر وب سایت ها مانند 187 میلیون در توییتر عقب است.

اعتبار تصویر: Adil Graphics / Shutterstock.com


ویرایش مجدد تعداد کاربران روزانه
Reddit تعداد روزانه کاربران خود را نشان می دهد … و بسیار کم است

تعداد روزانه کاربران Reddit در مقایسه با سایر غول های اجتماعی اندک است ، اما این به این معنی نیست که رشد نمی کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.