رفتن به نوشته‌ها

Pinterest صندوق خود را برای ایجاد کنندگان تا دور دوم برنامه ها باز می کند

فقط یک ماه پس از راه اندازی اولین صندوق خود برای خالقان ، Pinterest درهای دور خود را برای دور دوم باز کرد.


Pinterest

در آوریل سال جاری ، پلت فرم اشتراک تصاویر در شبکه های اجتماعی Pinterest صندوق تأسیس خود را برای سازندگان اعلام کرد. این یک برنامه 500000 دلاری بود که برای “پرورش هنرمندان از جوامع کم برخوردار از طریق پشتیبانی مالی و آموزشی” طراحی شده بود.

برنامه Pinterest Creator Fund که در دسترس سازندگان Pinterest در ایالات متحده است ، علاوه بر کمک هزینه نقدی 25000 دلاری و اعتبارات تبلیغاتی ، به سازندگان امکان دسترسی به آموزش دستی و مشاوره استراتژیک خلاقانه در مورد چگونگی موفقیت در Pinterest را می دهد. به طور متوسط ​​، پینترست می گوید که خالقین بنیاد 2.9 برابر بیشتر از Idea Pin برداشت کرده اند ، 72 درصد بیننده بیشتر در ماه و 24000 دنبال کننده جدید بیشتری نسبت به قبل دارند.

اگر حق شرکت دارید نگران نباشید ، اما به نوعی فرصت خود را از دست دادید. این هفته ، پینترست اعلام کرد که برای دور دوم صندوق سازندگان خود برنامه هایی را می پذیرد که از هم اکنون تا 30 ژوئن باز هستند.

صندوق سازندگان دور دوم

صندوق دوم سازندگان چهار ماه از آگوست تا سپتامبر ادامه خواهد داشت. پستی در وب سایت Pinterest اشاره می کند که:

در طول این چرخه دوم ، ما تلاش می کنیم 10 سازنده دیگر پیدا کنیم و از آنها پشتیبانی لازم برای یادگیری مهارت های جدید و افزایش مخاطبان خود در Pinterest را فراهم کنیم.

اگر شما یک سازنده آمریکایی هستید که می خواهید مهارت های لازم برای موفقیت در Pinterest را کسب کنید و عضوی از انجمن BIPOC ، معلول یا LGBTQ + هستید ، می خواهیم از شما بشنویم!

از جمله مناطقی که نامزدهای موفق در آن آموزش می بینند ، پین های فوق العاده Pinterest فوق الذکر است ، ویژگی جدید (که در واقع نسخه جدیدی از Story Pins با قابلیت اضافه شده است) در اوایل ماه مه ارائه شد.

پین های عالی به سازندگان Pinterest در ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، اتریش و سوئیس امکان می دهند محتوای ویدئویی جذاب ایجاد کنند. تصور کنید که این یک تلاقی بین داستان های اینستاگرام و فیلم های TikTok است – البته با یک چرخش منحصر به فرد Pinterest.

آخرین گوشه مثبت اینترنت

صندوق سازندگان Pinterest بخشی از کد Creator Code این شرکت است که در اوایل سال 2021 راه اندازی شد. ایده این است که در زمانی که به نظر می رسد اینترنت به طور کلی و رسانه های اجتماعی بسیار وحشتناک به نظر می رسند ، Pinterest “آخرین گوشه مثبت اینترنت” خواهد بود. ”

از جمله ، این به معنای ترویج شمولیت و تنوع است – با پینترست اصرار دارد که حداقل نیمی از سازندگان با آنها کار می کنند از گروههایی هستند که به طور سنتی کم نماینده هستند.

و ، سلام ، اگر او بتواند خودش را به عنوان خانه ستاره های تأثیرگذار فردا در این روند جذاب کند ، این برای او هم بد نیست ، درست است؟


شامل برنامه های اساسی برای طراحی و برنامه ریزی خانه است
5 برنامه اصلی تلفن همراه برای برنامه ریزی منزل و طراحی داخلی

اگر می خواهید فضای داخلی خانه خود را بهتر کنید ، در اینجا بهترین برنامه های آیفون و آندروید است که به روند کار کمک می کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید