بلاگ

Pinterest برای آزمایش پخش جریانی مستقیم در برنامه با یک رویداد مجازی آینده

برخی از بزرگترین تأثیرگذارهای Pinterest در اواخر ماه مه میزبان جریانهای مستقیم این پلتفرم خواهند بود.


Pinterest در آیفون سیاه

پینترست در تلاش است تا بازی الهام خود را بهبود بخشد و از فرم خارج شود ، ویژگی جدید مهیج را به کارنامه خود اضافه می کند.

به زودی می توانید محتوای زنده را در Pinterest تماشا کنید

Pinterest قصد دارد برای اولین بار پخش های مستقیم را روی سیستم عامل خود آزمایش کند. این شرکت میزبان یک رویداد مجازی از 24 تا 25 مه است که در آن شما قادر خواهید بود 21 نفر از بهترین سازندگان جریان Pinterest را در برنامه تماشا کنید.

اگر سعی کنید از طریق سایت Pinterest به جریان ها دسترسی پیدا کنید ، با اعلانی زرد رنگ روبرو خواهید شد که می گوید “جلسات زنده فقط در دستگاه های تلفن همراه موجود است”.

به نظر می رسد جریان های آینده از زیبایی و بهره وری گرفته تا مد و آشپزی موضوعات مختلفی را پوشش می دهند. برخی از نام های بزرگی که تأیید شده اند جلسات زنده خود را برگزار می کنند شامل آرایشگر جاناتان ون نس ، طراح لباس ربکا مینکوف و سرآشپز مینگ تسای است.

دانلود: Pinterest برای iOS Android (رایگان)

در حالی که خالق پخش جریانی است ، می تواند پنج “مهمان” ایجاد کند ، اما مخاطبان آنها می توانند از تعداد نامحدودی افراد تشکیل شوند. در کل جریان ، می توانید برای تعامل با سازنده نظر دهید.

برای اطمینان از عدم پیشرفت امور ، جلسات زنده توسط کارمندان Pinterest کنترل می شود. آنها قادر به حذف افرادی از چت هستند که از دستورالعمل های انجمن Pinterest پیروی نمی کنند.

مرتبط: Pinterest خالق کد را برای ارتقا pos مثبت راه اندازی می کند

مطمئن باشید با فشار دادن رنگ قرمز ، جریان های میزبان سازندگان مورد علاقه خود را از دست نخواهید داد یادآوری کن دکمه زیر پیام ویدیویی سازنده سپس یک اعلان فشار دریافت خواهید کرد تا هنگام شروع جریان ، برنامه را باز کنید.

دیوید تمپل ، مدیر و خالق محتوای Pinterest گفت: “به عنوان یک پلت فرم بصری ، مردم هر روز میلیاردها ایده را در Pinterest کشف می کنند و ما همیشه به دنبال روش های جدیدی هستیم که بتوانیم به آنها کمک کنیم این ایده ها را زنده کنند.”

در سال گذشته محبوبیت پخش مستقیم زنده افزایش یافته است زیرا دولت های سراسر جهان در طی همه گیری محدودیت هایی را برای اجتماعات اجتماعی ایجاد کرده اند. احتمالاً به همین دلیل است که این اولین تلاش Pinterest برای گسترش به این بازار نیست.

در نوامبر سال 2020 ، مهندس معکوس جین مانچون وونگ متوجه شد که این شرکت در حال کار بر روی آن است جوامع طبقاتی، قابلیتی که به شما امکان ثبت نام در کلاسها را از طریق Pinterest می دهد ، کلاسهایی که از طریق زوم انجام شده است.

اما اکنون که Pinterest دسترسی خود را به محتوای زنده فراهم کرده است ، این امکان وجود دارد که این پلتفرم خودش را حفظ کند کلاس ها درجا

هنگامی که Pinterest در ماه ژانویه Story Pins را به بالای نمایش اضافه کرد ، برخی از کاربران این پلتفرم را به دلیل “غیراصولی بودن” بودن مورد انتقاد قرار دادند. اگرچه این احتمالاً فقط گام دیگری در مسیر جدیدی بود که به نظر می رسد Pinterest در آن حرکت می کند.

این پلتفرم جرات می کند چیزی فراتر از یک مکان برای به اشتراک گذاشتن تصاویر با دوستان باشد و ما هیجان زده ایم که می بینیم چگونه نتیجه می گیرد.


نماد Pinterest
نحوه استفاده از تابلوهای مخفی در Pinterest

لازم نیست همه تابلوهای Pinterest خود را برای پیروان خود قابل مشاهده کنید. در اینجا نحوه استفاده از داشبورد خصوصی در وب سایت خود آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید