10
آوریل

NVIDIA شکار گنج برگزار می کند و یکی از جوایز پردازنده گرافیکی RTX 3090 است

اگر توانایی خرید کارت گرافیک جدید را ندارید ، همیشه می توانید یک کارت گرافیک بخرید.


آرم NVIDIA در تصویر صفحه ای از پیام GTC

در اواسط ماه مارس ، اینتل یک بازی تبلیغاتی برای پردازنده های گرافیکی Xe-HPG خود با یک بازی تمیز کننده شکار آغاز کرد. به نظر می رسد انویدیا این ایده بازاریابی خوبی است ، زیرا این شرکت هم اکنون برای خط تولید خود نیز همین کار را انجام می دهد.

شما می توانید یک RTX 3090 را در یک شکار تمیز کننده انویدیا برنده شوید

روز جمعه ، انویدیا یک صفحه فرود مخفی برای اولین گنج پنهان از شکار ناخوشایند آنلاین خود ایجاد کرد ، که شامل یک دسته “موارد مورد نظر” به عنوان جایزه – از جمله پردازنده گرافیکی GeForce RTX 3090 است.

Videocardz به دلیل پیدا کردن صفحه فرود مخفی اندکی پس از انتشار ویدیویی توسط انویدیا در کانال رسمی YouTube خود ، به netizen که نام مستعار او “Darklord” است نسبت داده شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=RwejjR6rcc4

اول از همه ، این ویدئو نسخه آینده کنفرانس فناوری گرافیک (GTC) در سال 2021 را تبلیغ می کند. اما همچنین حاوی حداقل یک پیام مخفی است.

آنچه به نظر می رسد گرافیک تزئینی ساده ای برای فیلم است – یعنی نورون طلایی سه بعدی در سمت راست – در واقع یک پیام را در یک مکان برجسته پنهان می کند. این چراغ های چشمک زن را می بینید؟ آنها را با یک صفحه کد مورس رمزگشایی کنید و متوجه خواهید شد که آنها عبارت “HIDDEN TREASURE” را دو بار می نویسند.

برگه کد مورس

اعتبار تصویر: F1jmm / Wikimedia Commons

صفحه فرود توضیح می دهد که یادداشت اصلی انویدیا GTC دوشنبه 12 آوریل ساعت 8:30 صبح PDT به صورت زنده منتشر می شود و حتی نکات بیشتری برای جستجو وجود دارد. انویدیا همچنین می گوید که فیلم اول را دوباره بررسی کنید زیرا “شما می توانید گنجینه پنهان تری پیدا کنید”.

شاید ارزش داشته باشد که برای سایر نکات به سایر پست های انویدیا در شبکه های اجتماعی مراجعه کنید ، به ویژه اگر آنها مربوط به GTC 2021 نیز باشند.

شاید این شکار پاک کننده ها تلاش Nvidias برای جلب نظر افراد بیشتر با GTC 2021 باشد. از این گذشته ، این کنفرانس نباید هیچ ارتباطی با کارت های گرافیک داشته باشد. این باید در مورد Avid ، صنعت خودروسازی و محصولات داده ایستگاه کاری مرکز داده و انویدیا باشد.

برای شانس پیروزی به Nvidia Scavenger Hunt بپیوندید

برای شرکت در یک شکار لاشخور ، گنجینه های پنهانی را که پیدا می کنید (با مهر زمان در یادداشت اصلی) توییت کنید تا NVIDIAGTC با هشتگ #GTCTreasure.

متأسفانه ، فقط ساکنان اتحادیه اروپا ، انگلیس و ایالات متحده (به استثنای پورتوریکو و سایر سرزمین ها / دارایی های آن) می توانند به دلیل حمل و نقل و مقررات مالیاتی ، جوایز را بدست آورند. انویدیا می گوید هر کسی می تواند بازی را انجام دهد و حق تحسین را بدست آورد تا ابتدا گنجینه ها را پیدا کند.

اگر طرفدار معماها نیستید و ترجیح می دهید به جای تلاش برای به دست آوردن پردازنده گرافیکی ، پردازنده گرافیکی آن را خریداری کنید ، مقایسه ما بین پردازنده های گرافیکی RTX 3070 و RTX 3080 انویدیا را بررسی کنید.


عملکرد مقایسه nvidia-rtx-3080-vs-3070
کدام GPU را انتخاب کنید؟ انویدیا RTX 3070 در مقابل RTX 3080

همه چیز به این بر می گردد؛ RTX 3070 یا RTX 3080. اما کدام GPU را باید انتخاب کنید؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.