24
آوریل

Netflix هنوز در حال اضافه کردن مشترکان است ، اما رشد آن کند است

Netflix بیش از 200 میلیون مشترک دارد. اما همه گیری بر سرعت حرکت تأثیر گذاشت.


امنیت Netflix 2FA

در حالی که بسیاری از مشاغل در سال 2020 دست به گریبان بودند که ویروس کرونا ویرانی را در سراسر جهان ویران کرد ، نتفلیکس رونق گرفت. از آنجا که تعداد زیادی از مردم با بسیاری از مسیرهای معمول سرگرمی بسته در خانه می ماندند ، نتفلیکس آنجا بود تا بتواند فرار از خانه را با هزینه مقرون به صرفه انجام دهد. فقط در سه ماه ، در سه ماهه اول سال 2020 ، این شرکت 16 میلیون مشترک عظیم را به شماره های مشترک پرداخت شده خود اضافه کرد.

غول استریمینگ هم اکنون اطلاعات خود را برای سه ماه اول سال 2021 منتشر می کند و در حالی که نتفلیکس همچنان به رشد خود ادامه می دهد ، قطعاً رشد کمتری نسبت به زمان گذشته در سال گذشته داشته است. به طور خاص ، Netflix 3.98 میلیون مشتری اضافی در سراسر جهان اضافه کرد.

افزایش می یابد ، اما زیر سطح جهت گیری است

همانطور که در یادداشت (PDF.) برای سهامداران نوشته شده است:

ما Q1’21 را با 208 میلیون عضویت پرداخت شده ، 14٪ بیشتر در طول سال ، اما زیر پیش بینی 210 میلیون عضویت پرداخت شده به پایان رساندیم. ما اعتقاد داریم که رشد عضویت پرداخت شده به دلیل خروج زیاد Covid-19 در سال 2020 و محتوای سبک تر در نیمه اول سال جاری به دلیل کاهش تولید Covid-19 ، کند شده است.

تاخیر در تولید Covid-19 نشان می دهد که Netflix خطای این چالش ، که همچنان با کل صنعت سرگرمی روبرو است ، خطا پذیر نیست. در حالی که اکثر مردم این مشکل را به شدت با استودیوهای فیلم سازی مرتبط می دانند ، که به دلیل تعطیلی سالن های نمایش در حین قفل کردن ، از برنامه های معمول نمایش خود محروم هستند ، ظاهرا تولیدات Netflix نیز آسیب دیده است.

با وجود فهرست عمیق محتوای موجود و اصلی ، نتفلیکس به وضوح معتقد است که کمبود نسبی محتوای جدید برای رشد مشترکان مضر است. در آن اشاره شده است که “محتوای سبک تر در نیمه اول سال 2021” منجر به “رشد سریعتر عضویت” شده است.

نتفلیکس می گوید یکی از مشهورترین اولین فیلم های این سه ماه خارج از سیم است که 66 میلیون بیننده را به خود جلب کرده است. وی با توضیح اینکه چه مقدار Netflix برای تولید هزینه می کند ، می گوید: “ما امسال بیش از 17 میلیارد دلار پول نقد برای محتوای خود صرف خواهیم کرد و همچنان عناوین باورنکردنی را برای اعضای اصلی تر ارائه خواهیم کرد.” سال از گذشته. “بیشتر آنها در نیمه دوم سال 2021 می آیند.

پتانسیل رشد آینده Netflix

در مورد رشد آینده ، نتفلیکس همچنان اعتماد به نفس دارد. وی بازار سرگرمی را “عظیم” توصیف کرد و گفت به گفته وی کمتر از 10٪ از زمانی که در تلویزیون در آمریکا سپری کرده است مشغول تماشای Netflix بوده است – و حتی کمتر در جاهای دیگر.

این زمان بیشتر به صفحه نمایش می دهد ، که ممکن است در آینده به دنبال انحصار آن باشد. مطمئناً با داشتن یک صنعت جریان رقابتی بیشتر از هر زمان دیگر ، مجبورید که سخت کار کنید.


امنیت Netflix 2FA
اشتراک گذرواژه ها را متوقف کنید: چرا Netflix می تواند بیش از هر زمان دیگری امنیت داشته باشد

Netflix در حال آزمایش ویژگی 2FA است که به شما کمک می کند اشتراک گذرواژه را محدود کنید. به همین دلیل در واقع برای مشترکان خوب است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.