21
مه

Netflix را می توان به بازی های ویدیویی گسترش داد

مراقب صنعت بازی های ویدیویی باشید: بزرگترین پلتفرم پخش ویدئو در جهان ممکن است بخواهد درگیر آن شود.


گیمرهای لپ تاپ

بین بازی ویدیویی Stranger Things و سری انتخاب ماجراهای خود مانند Black Mirror: Bandersnatch ، Netflix با ایجاد گیم پلی یا معرفی عناصر تعاملی کاملاً ناآشنا نیست.

با این حال ممکن است به زودی ببینیم که این شرکت کارهایی فراتر از خیساندن پاها انجام داده است.

آیا Netflix روی بازی های ویدیویی کار می کند؟

طبق گزارشی از سوی The Information ، Netflix “مدیرعامل خود را برای نظارت بر گسترش بازی های ویدیویی استخدام می کند.”

ما نمی توانیم آگهی رسمی شغلی برای این نقش به صورت آنلاین پیدا کنیم (برخلاف زمانی که سونی به طور آشکار جستجو خود را برای یک توسعه دهنده جدید تلفن همراه اعلام کرد) ، اما این گزارش ادعا می کند که به مدیران مختلف در صنعت بازی نقش بالقوه ای در Netflix پیشنهاد شده است.

هنوز جزئیات زیادی ارائه نشده است ، اگرچه این شرکت در مورد راه اندازی سرویس اشتراک بازی ویدیویی مشابه Apple Arcade بحث کرده است. Netflix همچنین در حال کار بر روی چیزی به نام N-Plus است ، بنابراین ممکن است همزمان شاهد راه اندازی هر دو سرویس باشیم.

مرتبط: آیا Apple Arcade Worth 2021 است؟

بازار بازی های ویدیویی به رشد خود ادامه می دهد

بیماری همه گیر صنعت بازی های ویدیویی را به اوج بی سابقه ای می رساند ، بنابراین اگر Netflix بخواهد گسترش یابد ، هیچ بخش بهتری برای انتخاب در بازار وجود ندارد. در دسامبر سال 2020 ، MarketWatch اعلام کرد که بازی های ویدیویی یک صنعت بزرگتر از فیلم ها و ورزش های آمریکای شمالی است.


آرم چیزی را پخش کنید
نحوه استفاده از دکمه زدن Netflix برای “بازی کردن چیزی”

آیا نمی توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را از Netflix تماشا کنید؟ در اینجا نحوه استفاده از ویژگی shuffle برای اجازه دادن به الگوریتم برای شما تصمیم گیری شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.