Microsoft Edge Dev اکنون در اندروید به Canary پیوست

با استفاده از این آخرین نسخه ، اکنون می توانید از trifect مرورگر Microsoft Edge در دستگاه Android خود استفاده کنید.


Microsoft Edge در دستگاه های تلفن همراه

مایکروسافت با مرورگر جدید Edge به موفقیت وحشیانه ای دست یافته و می خواهد آن را به بیشترین تعداد سیستم عامل و دستگاه معرفی کند. با این حال ، این بدان معناست که هر شعبه Edge به قسمت تست خاص خود نیاز دارد و اکنون کاربران اندروید می توانند Microsoft Edge Dev را بارگیری کرده و از آن استفاده کنند تا ببینند چگونه در تلفن هایشان کار می کند.

اولین Microsoft Edge Dev در گوشی های اندرویدی

همانطور که توسط Techdows اشاره شده است ، Microsoft Edge Dev در همه تلفن های سازگار با Android وارد بازار شده است. اگر می خواهید آن را بچرخانید ، به صفحه Microsoft Edge Dev در Google Play بروید و امروز آن را روی تلفن خود نصب کنید.

اگر از دژاوو عجیب هستید ، احتمالاً درباره نحوه ورود Microsoft Edge Canary به Google Play خوانده اید. Microsoft Edge Canary با ویژگی های رمزگذاری شده به معنای واقعی کلمه شب قبل به روز می شود ، در حالی که کانال Dev از ویژگی های جدیدی برخوردار است که یک هفته قبل از ورود به جوش می آید.

به همین ترتیب ، اگر می خواهید همه آنچه را که Microsoft Edge در مقابل مخاطبان گسترده قرار دارد آزمایش کنید ، اما نمی خواهید مرورگر شما بیش از حد ناپایدار باشد ، کانال Dev را امتحان کنید و ببینید که چگونه آن را دوست دارید.

توسعه مرورگر را با Microsoft Edge Dev مشاهده کنید

اگر از طرفداران مجموعه های بتا هستید ، اما علاقه چندانی به اشکال و خرابی ندارید ، تهیه Microsoft Edge Dev بهترین شرط شماست. اکنون می توانید آن را خودتان امتحان کنید و ببینید این شرکت چه برنامه ای برای دستگاه های اندرویدی در نظر گرفته است.

اگر Edge بخواهد به گزینه اصلی اندروید تبدیل شود ، مایکروسافت کار بزرگی برای انجام دارد. فروشگاه Google Play در حال حاضر دارای مرورگرهای بسیار سریعی برای اندروید است و غول فناوری برای رونق واقعی باید چیز جدیدی را روی میز بیاورد.

اعتبار تصویر: فیضال رملی / Shutterstock.com


سریعترین معیار مرورگر برای آندروید
سریعترین مرورگر برای آندروید کدام است؟ رتبه بندی 7 بهترین برنامه

با بسیاری از مرورگرهای موجود برای Android ، کدام یک سریعترین هستند؟ در اینجا بهترین برنامه ها برای مرورگرهای Android وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید