17
آوریل

Microsoft Edge Canary با Android وارد می شود

اولین کسی باشید که تمام پیشنهادات موبایل مایکروسافت را مشاهده می کنید.


Microsoft Edge در دستگاه های تلفن همراه

مرورگر Microsoft Edge بهترین پیشنهاد تاکنون در بازار امروز است و این شرکت تلاش می کند تا آن را به عنوان یک رقیب قدرتمند برای رقابت حفظ کند. اکنون غول ردموندی Microsoft Edge Canary را برای اندروید منتشر کرده است.

اولین Microsoft Edge Canary برای آندروید

اگر می خواهید آن را بچرخانید ، می توانید برنامه رسمی را در فروشگاه Google Play پیدا کنید. اگر شما از طرفداران Microsoft Edge هستید ، این یک روش عالی برای دیدن آنچه که برای مرورگر این غول فناوری می آید است.

مرتبط: Microsoft Edge به زودی پخش رسانه پیش فرض را به طور خودکار محدود می کند

اگر از خود می پرسید که پرندگان به کجا می پردازند همه اینها ، Microsoft Edge Canary ساخت آزمایشی مرورگر است. Canary build به روزرسانی های روزانه حاوی ویژگی ها و اصلاحاتی را که مایکروسافت روز قبل کدگذاری کرده است دریافت می کند.

به همین ترتیب ، می توانید قبل از اینکه دیگران دیگران را بررسی کنند ، از Canary برای بررسی همه ویژگی های فعلی استفاده کنید. متأسفانه ، با اشکالات جدید داغی که همراه آنها است روبرو خواهید شد. به همین دلیل آن را “قناری” می نامند. این مانند پرندگانی است که معدنچیان برای بررسی خطر با خود برده اند.

یک تجربه مرور جدید برای Android

اگر می خواهید مرورگر خود را به Android تغییر دهید ، چرا Microsoft Edge را امتحان نمی کنید؟ این یک روش عالی برای دیدن برنامه ریزی شده برای اج است ، حتی اگر بتواند کمی باگی داشته باشد.

با وجود تجربه ضعیف مایکروسافت در مرورگرها ، قطعاً نباید در Edge جدید دماغ خود را بالا ببرید. در واقع ، اخیراً فایرفاکس را برای کاربران سراسر جهان پشت سر گذاشته است.

اعتبار تصویر: DANIEL CONSTANTE / Shutterstock.com


Edge مقام سوم را به خود اختصاص داده است
Microsoft Edge به عنوان سومین مرورگر محبوب دسک تاپ از فایرفاکس جلوتر است

طبق آمار StatCounter ، Edge اکنون محبوب تر از Firefox است. فقط

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.