17
مه

Jackery’s Explorer Week برای نیروگاه های قابل حمل تخفیف به همراه دارد

همین حالا یک منبع تغذیه قابل حمل یا صفحه خورشیدی درخشان دریافت کنید.


عملکرد منبع تغذیه قابل حمل ژاکت

ماههای تابستان در نیمکره شمالی در حال نزدیک شدن است و با توجه به آن ، فرصت بیشتری برای بیرون از منزل در می آید.

این که آیا شما در حال آماده سازی برای کاوش هستید یا فقط می خواهید قابلیت پشتیبان گیری آفلاین خود را گسترش دهید ، باید نگاهی به معاملات هفته Jackery’s Explorer بیاندازید و تخفیف قابل توجهی در بهترین تولیدکننده های خورشیدی و نیروگاه های قابل حمل آنها ایجاد کنید.

جکوزی قیمت ژنراتورهای خورشیدی و نیروگاه های قابل حمل را کاهش می دهد

Jackery معاملات روز هفته Explorer خود را متوقف نمی کند و می خواهد ناوبری “ناشناخته برای کشف چیز جدید و هیجان انگیز” را ارتقا دهد.

در پشت 18 ماه گذشته و در حالی که برخی از مناطق جهان از مرز COVID-19 فراتر رفته اند ، افراد بیشتری از هر زمان دیگری ایده هایی برای بیرون از منزل دارند. اگر به اردو زدن یا موارد دیگر فکر می کنید ، گرفتن یک منبع انرژی با خود آسان تر از همیشه است. حتی اگر وارد طبیعت شوید ، نیازی نیست که نقشه را به طور کامل رها کنید.

ابتدا نیروگاه قابل حمل Jackery Explorer 1500 را بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=zVF4bFCkeFE

این یک نیروگاه بزرگ قابل حمل با 1800 وات است که دارای گزینه های خروجی بسیاری است ، از جمله سه AC ، USB-C ، USB-A و carport. Explorer 1500 دارای ظرفیت کلی بیش از 1400 وات ساعت است و در هر سفر به دریاچه یا به عنوان گزینه پشتیبان قابل حمل ، مقداری نیرو می آورد.

البته با 15 کیلوگرم وزن ، اکسپلورر 1500 منبع قابل توجهی از انرژی است. اما اگر این بیش از حد توان و بیش از آنچه واقعاً می خواهید ، می توانید به جای آن نیروگاه قابل حمل Jackery Explorer 240 را انتخاب کنید.

Explorer 240 یک منبع تغذیه قابل حمل کوچکتر 200 وات با قدرت 240 وات است که دارای یک خروجی AC ، دو پورت USB-A و یک carport است. وزن حدود 3 پوند ، Explorer 240 بسیار سبک تر از Explorer 1500 است. با این حال ، هنوز هم می تواند چندین بار شارژ را به لپ تاپ ها ، دوربین ها ، تلفن های هوشمند و موارد دیگر تحویل دهد یا حتی برخی از دستگاه های روشنایی قابل حمل را برای مدت زمان مشخصی تأمین کند.

مرتبط: Jackery Explorer 240/250: پشتیبان گیری برق اضطراری برای همه موارد

آخرین اما نه کمترین ، پانل خورشیدی Jackery SolarSaga 100W را بررسی کنید. تمام ایستگاه های قابل حمل Jackery از شارژ با صفحات خورشیدی پشتیبانی می کنند که می تواند به شما کمک کند کمی بیشتر در جاده یا طبیعت بمانید.

SolarSaga 100W 4.1 کیلوگرم وزن دارد ، به این معنی که در کوله پشتی کاملاً قابل حمل است و ارزش دارد قبل از مسافرت در صندوق عقب بریزید. بازده تبدیل آن تا 23 درصد است و به خروجی های USB-C و USB-A مجهز است.

مرتبط: بهترین پاور بانک های لپ تاپ برای شارژ مجدد رایانه شما در هر مکان

تا می توانید یک نیروگاه قابل حمل Jackery تهیه کنید

معاملات تخفیف 15 درصدی Jackery در حال حاضر تا روز چهارشنبه ، 19 مه انجام می شود و در طی آن می توانید هر صفحه خورشیدی و پریز برق قابل حمل را تحویل بگیرید. به یاد داشته باشید که برای نیاز و یا داشتن منبع تغذیه پشتیبان ، مجبور نیستید هفته ها در طبیعت بیرون بروید.

گزینه پشتیبان برق همیشه مفید است زیرا شما هرگز نمی دانید چه موقع قطعی برق یا موارد اضطراری دیگر رخ می دهد.


پرش-شروع-مرده-باتری لپ تاپ
نحوه شروع به کار باتری لپ تاپ مرده: 3 روش

اگر باتری لپ تاپ شما از بین می رود ، راهی برای احیای آن وجود دارد؟ در اینجا بهترین راه ها برای ذخیره و شارژ دستی باتری لپ تاپ شما وجود دارد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.