رفتن به نوشته‌ها

iPad در یک چهارم بزرگ عرضه تبلت در بالای صفحه قرار می گیرد

این سه ماه مناسب تبلت ها بود – و مخصوصاً برای تبلت های اپل.


تصویری از iPad Pro 2020 جدید با صفحه کلید جادویی به رنگ سیاه و سفید ، که روی زمینه ای رنگارنگ قرار گرفته است

بازار کلی تبلت جهانی در سه ماه اول سال 2021 یک چهارم عالی داشته است – و اپل تمام تلاش خود را انجام داد. براساس گزارش جدید شرکت بین المللی داده (IDC) ، 39.9 میلیون تبلت در سه ماهه اول به سراسر جهان حمل شده است که رشد 55.2 درصدی رشد سالانه است.

از این تعداد ، اپل 12.7 میلیون تبلت را به فروش رسانده است که 31.7 درصد از بازار را نشان می دهد. این بدان معناست که تقریباً از هر سه تبلت ارسال شده در این سه ماه یک مورد iPad است. به شرطی که داده های IDC دقیق باشد ، اپل حتی موفق شد از متوسط ​​رشد در حال حاضر قوی در بازار تبلت ها پیشی بگیرد و رشد عظیم 64.3 درصدی را به صورت سالانه نشان دهد.

رتبه بندی تولیدکنندگان تبلت

طبق درآمد اخیر اپل ، فروش آی پد در این سه ماه تقریبا 79 درصد جهش کرده و به 7.80 میلیارد دلار رسیده است.

Anuroopa Nataraj ، یک تحلیلگر تحقیقاتی با ردیاب های تحرک و مصرف کننده IDC ، گفت:

اگرچه گسترش واکسن ها و بازگشت شرکت ها به دفاتر ممکن است روند “کار از خانه” را کند کند ، اما ما هنوز از بازگشت به شرایط “عادی” کار فاصله داریم و بنابراین انتظار می رود تقاضا برای قرص ، به ویژه قابل جدا شدن ادامه یابد برای یک مدتی. با این حال ، با توجه به اینکه خریداران به طور فزاینده ای به محصولات رقابتی مانند نوت بوک های سبک و سبک برای کار یا بازی و Chromebook برای تحصیل روی می آورند ، آینده تبلت ها در یک رقابت دائمی باقی خواهند ماند و کار سنگین مارک های بزرگتر مانند اپل ، سامسونگ ، آمازون و مایکروسافت

در جایگاه دوم با 20٪ از بازار سامسونگ است که طبق گزارشات در این سه ماهه 8 میلیون تبلت را به بازار عرضه کرده است. در جایگاه سوم لنوو قرار دارد که 3.8 میلیون نفر ارسال کرده و چهارم آمازون با 3.5 میلیون نفر. به طور کلی ، بیشترین رشد طی سه ماهه آمازون بود که 143٪ تجارت تبلت خود را افزایش داد.

نه ، این نشان دهنده M1 iPad Pro نیست

شایان ذکر است که — به دلایلی واضح — iPad Pro جدید هیجان انگیز اپل ، اولین iPad دارای تراشه Silicon M1 اپل ، این ارقام حمل و نقل را در نظر نمی گیرد. این تبلت جدید تنها در این ماه در رویداد Apple Spring Loaded معرفی شد. برنامه ریزی شده است که در نیمه دوم ماه مه انجام شود ، و اولین واحدها احتمالاً در 21 مه یا در حوالی مشتری حمل می شوند.

با توجه به اینکه بلومبرگ اعلام کرده است برخی از دستگاه های با کیفیت عالی iPad Pro تا زمانی در ماه جولای ، پس از پایان Q2 ، به مشتریان تحویل داده نمی شوند ، می توانیم تا ماه اکتبر صبر کنیم تا بفهمیم iPad Pro جدید برای فروش کلی چه معنی دارد. روی تبلت های اپل.

با وجود COVID (امیدوارم) که یک عامل کوچکتر از هر زمان دیگری باشد ، جالب است که آیا همزمان با بازگشت به حالت عادی ، افزایش همه گیر “کار از خانه” در فروش تبلت ادامه دارد یا خیر.


ترکیب آیفون 12.
اپل میزان سود سه ماهه مارس را گزارش می دهد

درآمد در سه ماه اول سال 2021 جهش کرد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید