5
آوریل

HBO و Adobe Open Register برای Jam Creative آنلاین

در این رویداد آنلاین HBO و Adobe ، می توانید مهارت های تولید فیلم خود را ارتقا دهید و از متخصصان صنعت بازخورد بگیرید.


تصویر برای کالج + Jam Creative HBO

آیا برای استفاده از مهارت های ویرایش فیلم خود خارش دارید؟ در این داستان مربا خلاق که توسط یکی از بهترین شبکه های تلویزیونی آمریکا و غالب ترین رهبر در صنعت مالتی مدیا دیجیتال برگزار می شود ، شرکت کنید.

بازخورد خلاقانه ای را از HBO و Adobe دریافت کنید

HBO و Adobe با همکاری یکدیگر کالج + HBO Creative Jam را با Adobe Rush در اختیار شما قرار می دهند. به صدها دانش آموز دیگر بپیوندید و خود را به مهارت های ایجاد یک فیلم الهام گرفته از HBO برای شانس برنده شدن کارت های هدیه نقدی مجهز کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=TOM4Gof0__E

برای شرکت در رویداد مجازی Virtbrite می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید ، اما باید دانشجویی باشید که در حال حاضر در کالج ثبت نام کرده و در ایالات متحده ، کانادا (به استثنای کبک) یا انگلستان اقامت داشته باشید.

شما همچنین باید با آدرس ایمیل رسمی دانشگاه خود ثبت نام کنید.

جلسه شروع – که به شما همه چیزهایی را می آموزد که باید در مورد چالش مربا خلاق بدانید – پنجشنبه 8 آوریل ، ساعت 10:00 صبح PDT برگزار می شود. این شامل یک سخنرانی الهام بخش توسط یک رهبر در HBO ، جزئیات چالش و آموزش در Adobe Premiere Rush است.

سپس تا شنبه ، 16 آوریل ساعت 10:00 صبح PDT فرصت دارید تا فیلم خود را برای چالش خلاقیت مربا ضبط ، ویرایش و ایجاد کنید. رویداد نهایی ، جایی که شما کارهای خود را به داوران HBO و Adobe ارائه خواهید داد ، پنجشنبه 22 آوریل ، ساعت 10:00 صبح PT برگزار می شود.

مرتبط: فیس بوک فضا را برای دانشجویان راه اندازی می کند

آرم سفید HBO و Adobe در پس زمینه قرمز

هر دو شرکت تأکید دارند که شما مالک هر کاری که برای شیرینی انجام می دهید هستید. در توضیحات رویداد آمده است: “در اینجا کار خاصی وجود ندارد! نتایج پروژه نمایانگر مهارت و روند شما است و شرکت کنندگان صاحبان کار هستند. ایده های پروژه توسط HBO یا Adobe استفاده نخواهند شد.”

جوایز به شرح زیر است:

  • مقام 1 – کارت هدیه 500 دلاری
  • مقام 2 – کارت هدیه 400 دلاری
  • مقام 3 – کارت هدیه 300 دلاری
  • مقام 4 – کارت هدیه 200 دلاری
  • مقام 5 – کارت هدیه 100 دلاری

علاوه بر این ، سایر اعضای تیم نهایی و افتخاری یک کارت هدیه 50 دلاری دریافت می کنند. هم تیمی هایی که 50 پروژه واجد شرایط اولیه را ارسال می کنند ، اشتراک دانشجویی 6 ماهه در همه برنامه های Adobe Creative Cloud (به ارزش 240 دلار) دریافت می کنند.

Adobe همچنان به آموزش هنرمندان جوان کمک می کند

اگر در مورد ثبت نام برای کالج + HBO Creative Jam با Adobe Rush س questionsالی دارید ، می توانید مستقیماً از طریق jams@adobe.com با تیم تماس بگیرید. همچنین یک رویداد در Facebook وجود دارد که توسط صفحه رسمی Adobe Creative Jam LIVE سازماندهی شده است.

این رویداد آنلاین با همکاری HBO نمونه دیگری از چگونگی انجام یک کارخانه نرم افزار رایانه برای کمک به پرورش استعدادهای خلاق جوان است. کنفرانس Adobe MAX همان کار را انجام می دهد ، اما در مقیاس بسیار بزرگتر ، زیرا بزرگترین رویداد سالانه شرکت است.


عنوان پست وبلاگ برای Adobe MAX 2021
Adobe تاریخ کنفرانس MAX خود را در سال 2021 اعلام کرد

اگرچه این یک رویداد خلاقانه بسیار عالی است ، اما برای همه کسانی که می خواهند در آن شرکت کنند کاملاً آنلاین و رایگان خواهد بود. از دست نده!

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.