29
جولای

Google Voice اکنون دلیل تماسهای از دست رفته و قطع شده را نشان می دهد

اکنون می توانید همزمان چندین پیام کوتاه را حذف کنید.


voip-phone-google-voice

Google Voice به عنوان بخشی از آخرین به روزرسانی خود برخی ویژگی های مفید جدید را دریافت می کند. هدف Google بهبود تجربه و قابلیت استفاده از Google Voice با آخرین مجموعه پیشرفت هایی است که بر اساس بازخورد کاربران گنجانده شده است.

Google Voice اکنون می تواند نشان دهد که چرا یک تماس خاص را از دست داده اید ، به عنوان مثال. چرا دستگاه شما برای تماس زنگ نمی زند ، دلایل قطع تماس و امکان حذف چندین پیام کوتاه به طور همزمان.

دلیل این تماس از دست رفته یا قطع شده را بدانید

اکنون می توانید دلیل تماس از دست رفته را از قسمت تماس بی پاسخ در تماس Google Voice بررسی کنید. این برنامه نشان می دهد که چرا دستگاه شما زنگ نمی زند ، یا به این دلیل که در حالت Do Not Disturb (مزاحم نشوید) یا اگر تنظیم شده است که تماس های دریافتی را دریافت نمی کند ، باشد. سپس می توانید انگیزه ها را برطرف کنید تا مشکل برطرف شود.

Google Voice همچنین نشان می دهد که چرا تماس شما به دلیل ضعف اتصال به شبکه یا سایر مشکلات شبکه متصل نمی شود. علاوه بر شماره گیری مجدد ، گزینه ای برای برقراری تماس از طریق شبکه تلفن همراه تلفن نمایش داده می شود.

یک افزودنی ساده اما مفید به Google Voice با این به روز رسانی ، امکان حذف همزمان چند پیامک است. می توانید روی نماد موضوعات پیامکی که می خواهید حذف کنید ضربه بزنید و سپس روی نماد سطل زباله ضربه بزنید تا همه آنها به یکباره حذف شوند. این ویژگی برای Google Voice در وب نیز در دسترس خواهد بود.

وب سایت Google Voice

شناسه تماس گیرنده در حال حاضر برای کاربران آیفون Google Voice در دسترس است

ویژگی شناسه تماس گیرنده همچنین راه را برای استفاده کنندگان از iPhone با استفاده از Google Voice هموار می کند. این بدان معناست که کاربران آیفون اکنون می توانند شماره خود را به عنوان شماره تماس گیرنده برای همه تماس های هدایت شده به شماره Google Voice خود به جای شماره تماس گیرنده مشاهده کنند. این ویژگی به طور پیش فرض غیرفعال است و اگر iPhone دارید ، باید آن را به صورت دستی از تنظیمات Google Voice فعال کنید.

Google در پست خود در وبلاگ Workspace Updates یادداشت کرده است که شناسه تماس گیرنده ، دلیل قطع تماس و امکان حذف چندین پیام کوتاه اکنون در دسترس همه کاربران Google Voice است. فقط تابع دلیل تماس از دست رفته هنوز در حال معرفی است.

گوگل تمایل دارد Google Voice را با ویژگی های جدید به روز کند ، اگرچه این سرویس را در سال 2020 دوباره طراحی کرد و پشتیبانی تاریک را نیز به همراه آن اضافه کرد. در اوایل سال جاری ، گوگل امکان هدایت خودکار پیام های Google Voice به شماره تلفن شرکت مخابراتی شما را لغو کرد زیرا شرکت های مخابراتی تلفن همراه چنین پیام هایی را مسدود کردند.


voip-phone-google-voice
6 کار عالی که می توانید با Google Voice انجام دهید

Google Voice چیست؟ در اینجا اصول اولیه Google Voice و همه ویژگی های جالب آن برای شروع به کار آمده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده