رفتن به نوشته‌ها

Google Play به طور موقت تمدید اشتراک در هند را به طور موقت متوقف می کند

قوانین جدید RBI مربوط به معاملات مکرر ، Google را مجبور کرده است تمدید اشتراک به طور خودکار در هند را متوقف کند.


Google Play

Google ثبت نام جدید را موقتاً متوقف کرده است تا به صورت خودکار اشتراک ها را در آینده قابل پیش بینی در هند تمدید کند. این شرکت با ارسال نامه ای به توسعه دهندگان کشور ، آنها را از این تغییر مطلع ساخته است.

گوگل مجبور شده است که سرانجام ارائه تمدید اشتراک خودکار اشتراک در هند را متوقف کند ، به دلیل اخطار مجوز الکترونیکی جدید صادر شده توسط بانک مرکزی این کشور ، بانک ذخیره هند (RBI).

قوانین جدید بانک مرکزی درمورد معاملات تکراری که مقصر آن است

قوانین جدید RBI برای کارتهای اعتباری ، کارت نقدی ، UPI و سایر معاملات پیش پرداخت به “لایه احراز هویت اضافی” احتیاج دارد. در نتیجه ، Google برای تمدید خودکار اشتراک ها در هند مجبور شده است ثبت نام های جدید را موقتاً متوقف کند. از طریق نامه الکترونیکی به Google ، “تا زمانی که چالش های اکوسیستم برطرف نشود” مکث انجام خواهد شد.

مقررات جدید دستورالعمل الکترونیکی از RBI قرار بود از 31 مارس 2021 آغاز شود ، اما به 30 سپتامبر 2021 منتقل شد. این اعلان شرکت ها را از پذیرفتن مشتری جدید برای معاملات دوره ای آنلاین منع می کند مگر اینکه آنها با چارچوب جدید مطابقت داشته باشند.

قوانین جدید RBI برای معاملات تکرار شونده نه تنها Play Store بلکه سایر سرویس های دیجیتال هند را که به مدل اشتراک متکی هستند تحت تأثیر قرار می دهد.

Google علاوه بر تمدید خودکار اشتراک ها ، آزمایشات رایگان و قیمت های مقدماتی کاربران Google Play را در هند نیز به حالت تعلیق درآورده است. این ویژگی ها همچنین به تمدید اشتراک خودکار بستگی دارد ، به همین دلیل Google آنها را متوقف کرده است. گزارش XDA حاکی است که این تغییرات از ابتدای ماه مه در هند آغاز می شود.

مطالب مرتبط: Google از توسعه دهندگان برنامه ها می خواهد که هرزنامه را در Play Store متوقف کنند

Google به توسعه دهندگان توصیه می کند که لیست خود را در فروشگاه Play به روز کنند تا نام آزمایشات رایگان و قیمت گذاری مقدماتی را حذف کنند. وی همچنین به توسعه دهندگان توصیه می کند همه موارد ذکر شده در مورد تمدید خودکار اشتراک را با یک بسته دسترسی یکبار مصرف جایگزین کنند.

این تغییرات فقط بر روی کاربران Android در هند تأثیر می گذارد

یک گوشی اندرویدی روی میز است

در حال حاضر ، Google فقط به کاربران Android در هند گزینه خرید بسته دسترسی یک ماهه برای برنامه های مبتنی بر اشتراک را ارائه می دهد. در پایان دوره یک ماهه ، کاربران برای ادامه استفاده مجدداً باید به مدت یک ماه در برنامه یا بازی مشترک شوند.

در حال حاضر گزینه ای برای خرید بسته دسترسی که بیش از 30 روز اعتبار دارد وجود ندارد.

مرتبط: ویژگی جدید فروشگاه Google Play باعث نصب سریعتر برنامه ها می شود

هیچ یک از تغییرات بر اشتراکهای موجود Google Play شما تأثیر نمی گذارد. این تغییرات همچنین محدود به کاربران Google Play در هند است و تأثیری بر کاربران Android در سایر نقاط جهان ندارد.

تا زمانی که Google این “چالش های اکوسیستم” را حل نکند ، کاربران Android در هند هنگام عضویت در برنامه یا سرویس جدید Play Store تجربه نسبتاً ناامیدکننده و بدی را تجربه خواهند کرد.


google-play-point ها
نقاط Google Play چیست و چگونه می توانید از آنها استفاده کنید؟

وقتی پول خود را در فروشگاه Google Play خرج می کنید ، می توانید Play Points را کسب کنید. در اینجا آنچه شما باید در مورد آنها بدانید آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید