9
ژوئن

Google Nest Hub شما به زودی شام را برای شما رزرو خواهد کرد

دیگر تماس ناجور با رستوران ها وجود ندارد ، زیرا Google Assistant به زودی کارهای سخت شما را انجام خواهد داد.


دستگاه های Google Nest

همیشه بهتر است که زودتر از موعد در رستوران مورد علاقه خود مکان رزرو کنید ، اما این که شخصی در مواقع شلوغی بخواهد تلفن را پاسخ دهد می تواند یک چالش باشد. خوشبختانه ، به زودی می توانید به Google Nest Hub خود بگویید تا دستوراتی را برای شما ترتیب دهد.

ترفندهای جدید Google Nest

Google همه ویژگی های جدیدی را که برای کمک به Google Nest به Nest Hubs وارد می شوند ، خرد کرده است. چند ویژگی جالب در پیام وجود دارد ، اما جالب توجه این قطعه کوچک است:

به زودی ، رزرو شام در رستوران با استفاده از نمایشگر Nest هوشمند شما حتی ساده تر خواهد شد. فقط بگویید ، “سلام ، گوگل ، یک میز در Osteria Morini رزرو کن” یا یک رستوران پشتیبانی شده دیگر. هنگام مشاهده جزئیات رستوران ، می توانید روی تراشه پیشنهاد “رزرو میز در آنجا” ضربه بزنید.

متأسفانه ، Google این ویژگی را بیشتر توسعه نمی دهد. بنابراین نمی دانیم چه زمانی به روزرسانی قطع می شود یا کدام رستوران ها از روز اول این ویژگی جدید را پشتیبانی می کنند.

با این وجود ، احتمالاً مراحل بیشتری نسبت به درخواست رزرو ، در این روند وجود دارد. به عنوان مثال ، مطمئناً Google برای رزرو در زمان مناسب به زمان و تاریخ احتیاج دارد. اگر این اتفاق بیفتد ، باید راهی برای راه اندازی رستوران توسط Google و بررسی رایگان بودن این فاصله زمانی وجود داشته باشد.

به همین ترتیب ، مکانیک های پشت این ویژگی کمی بیشتر از یک دستور ساده پیش می روند. باید منتظر بمانیم و ببینیم Google جزئیات بیشتری را در زیر به ما ارائه می دهد.

این اطلاعیه ویژگی های هیجان انگیز دیگری نیز برای بررسی دارد. به عنوان مثال ، Chromecast های دارای دارندگان Google TV اکنون می توانند تلویزیون SLING را تماشا کنند و حالت مهمان اکنون به زبان های بیشتری در دسترس است.

همچنین ، به طرز جالب توجهی ، گوگل به صراحت اعلام کرده است که از سرویس پخش جریانی خود ، Stadia منصرف نشده است. بنابراین ، از 23 ژوئن 2021 ، می توانید بازی های Stadia را در Google Chrome با Chromecast خود بازی کنید.

مرتبط: گوگل: مرحله زنده و سالم ، راه اندازی 100 بازی جدید در سال 2021

بسیاری از پیشرفت ها برای Google Nest

اگر از Google Nest برای کمک به زندگی روزمره استفاده کنید ، بسیار بهتر می شود. به زودی می توانید از آن برای رزرو مکان خود در رستوران استفاده کنید ، حتی اگر مطمئن نباشیم که دقیقاً چگونه کار خواهد کرد.

احتمالاً دستورات زیادی در Google Nest شما پنهان است که قبلاً هرگز استفاده نکرده اید. به عنوان مثال ، آیا می دانید می توانید از آن برای ارسال پیام به کل خانواده استفاده کنید؟

اعتبار تصویر: Vantage_DS / Shutterstock.com


آرم دستیار Google در پس زمینه
نحوه استفاده از قابلیت پخش دستیار Google برای ارسال پیام به خانواده خود

ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با فناوری Google به راحتی برای خانواده خود پیام صوتی ارسال کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.