18
ژوئن

Google Meet برای کمک به شما در جلب توجه ، ویژگی عملی خود را افزایش می دهد

به روزرسانی جدید Google Meet ویژگی هندزفری را بهبود می بخشد تا به شما کمک کند هنگام تماس راحت تر متوجه شوید.


تصویری که با استفاده از ویژگی دستان بلند شده ، تماس در Google Meet را با هر شخص نشان می دهد.

در طول یک سال و نیم گذشته ، همه مجبور شده اند خود را با استفاده از تماس های ویدئو کنفرانس سازگار کنند ، و گاهی اوقات به سختی می توان گفت به روزرسانی جدید Google Meet بهبودهایی را در ویژگی عملی فراهم می کند تا به شما کمک کند در تماس ها به راحتی مورد توجه قرار بگیرید

به روزرسانی Google Meet ویژگی دستی دستی را بهبود می بخشد

در یک پست رسمی وبلاگ ، Google از بروزرسانی Google Meet ، برنامه کنفرانس ویدیویی این شرکت خبر داد. به روزرسانی جدید ویژگی محبوب برداشتن دستی در Google Meet را تغییر می دهد تا به شما کمک کند هنگام تماس راحت تر مورد توجه قرار گیرید.

در وبلاگ ، گوگل توضیح می دهد که ویژگی اصلی به روزرسانی “نماد و انیمیشن بصری به روز شده و بهبود یافته” برای ویژگی Hand Raise است. این انیمیشن با استفاده از این ویژگی در کاشی ویدیویی تماس گیرنده ظاهر می شود.

رابط کاربری جدید کاربر پسند Google در Google Meet.

اعتبار تصویر: Google

انیمیشن جدید متوجه می شود که وقتی کسی دست خود را بالا می برد ، کاربران متوجه می شوند و اعلان صوتی فقط باعث آشکارتر شدن آن می شود.

به روزرسانی Google Meet اکنون در همه کاربران G Suite ، Workspace ، Enterprise و Education توزیع شده است و به صورت خودکار فعال می شود. با گسترش تدریجی به روزرسانی ، دیدن ویژگی های جدید هنگام استفاده از Google Meet ممکن است 15 روز طول بکشد.

تغییرات دیگر هنگام بالا بردن دست در Google Meet

طراحی بصری جدید تنها ویژگی جدیدی نیست که Google در به روزرسانی Google Meet گنجانده است. با به روزرسانی ، Google Meet همچنین کاغذ ویدیویی را به یک تماس گیرنده منتقل می کند که از ویژگی تقویت دستی استفاده می کند تا در یک تماس گروهی بیشتر دیده شود. از دست دادن تصادفی شخصی اکنون بسیار دشوار خواهد بود.

پست وبلاگ Google توضیح می دهد که یک اعلان قابل کلیک جدید نیز وجود دارد که همه را در حالی که دست بالا هستند نشان می دهد. اعلان یک قدم جلوتر می رود و آن دسته از تماس گیرنده ها را به ترتیب دکمه افزایش دستی تنظیم می کند. این بدان معنی است که شما به نوبت می توانید به مردم پاسخ دهید.

مرتبط: Google Meet با AI رابط کاربری و ویژگی های جدیدی دریافت می کند

آخرین ویژگی جدید این است که وقتی تماس گیرنده تمام می شود ، دست تماس گیرنده به طور خودکار پایین می آید. این بدان معناست که تماس گیرندگان نیازی به یادآوری برداشتن دست ندارند و به اشتباه آن را ترک نمی کنند. به نظر می رسد Google همانند وقتی که فراموش می کنید صدای خود را روشن کنید ، از قابلیت تشخیص صدای پیشرفته خود برای این ویژگی استفاده می کند.

Google می داند که تماس های ویدیویی برای ماندن در اینجا هستند

ویژگی های جدید Google Meet تعهد مداوم به برنامه کنفرانس ویدیویی را نشان می دهد. تماس های ویدئویی برای ماندن در اینجا هستند و Google آن را می داند. به نظر می رسد بیشتر ویژگی های جدید بیشتر روی تماس های بزرگتر تمرکز دارند ، عمدتا با استفاده از Google Meet.


نمودار نشان دادن به روزرسانی فضای کاری Google با عکس های مختلف نمایه کاربر.
Google برای هر کسی که دارای حساب Google است یک فضای کاری باز می کند

گوگل از بروزرسانی در Google Workspace خبر داده است تا به هر کسی که دارای یک حساب Google عادی است اجازه استفاده از این ویژگی را بدهد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.