22
جولای

Google Maps روشهای جدیدی را برای پیمایش حالت عادی جدید اضافه می کند

این اتوبوسی که قصد دارید سوار شوید چقدر بسته است؟ Google Maps اکنون به شما اطلاع خواهد داد.


نقشه های گوگل در تلفن شما

اینکه گفته شود همه گیری روش سفر ما به مکان ها را تغییر داده و شرکت ها واقعاً برای سازگاری با این دنیای جدید تلاش کرده اند ، کم لطفی است. گوگل اکنون از برخی ویژگی های جدید رونمایی کرده است که برای کمک به افراد در پیمایش حالت عادی جدید به Maps وارد می شوند.

نقشه های گوگل در هنجار جدید

گوگل تمام برنامه های خود را برای کلمه کلیدی اعلام کرده است. نقشه های گوگل برای یافتن برنامه های سفر محلی و مکان های غذایی بسیار خارق العاده است ، اما تعداد افرادی که در آنجا هستند را در نظر نمی گیرد. به هر حال ، یک اتوبوس پر از افراد بسیار مسری تر از کمیاب است.

مرتبط: Google ویژگی های امنیتی جدیدی را به Google Maps اضافه می کند

متأسفانه دسترسی به این اطلاعات اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است. گوگل می گوید درخواست های حمل و نقل عمومی مسیریاب نسبت به سال گذشته 50٪ افزایش یافته است ، بنابراین اطمینان از اینکه همه این افراد سوار وسایل نقلیه ایمن و بدون بار می شوند کلیدی است.

خوشبختانه ، گوگل جواب داده است:

به همین دلیل است که ما پیش بینی های ازدحام حمل و نقل را به بیش از 10،000 آژانس حمل و نقل در 100 کشور جهان گسترش می دهیم ، بنابراین شما می دانید که آیا خط شما دارای صندلی های باز ، ظرفیت کامل یا مکان های مختلف است. با استفاده از این اطلاعات می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید سوار شوید یا منتظر قطار دیگری شوید.

گوگل همچنین یادآور می شود که اگر بیماری همه گیر به حدی برسد که زندگی منظم بتواند از سر گرفته شود ، این ویژگی منسوخ نمی شود. زیرا ، همانطور که غول اینترنتی می گوید ، “هیچ کس دوست ندارد در یک ماشین مترو شلوغ مترو بایستد” ، صرف نظر از شیوع همه گیر.

علاوه بر این ، Google چند نکته اضافی به بررسی ها اضافه می کند. اکنون ، هنگام بازرسی از یک ناهار خوری ، می توانید غذا بخورید یا غذا را بیرون آورده اید. این به دیگران کمک می کند تا رستورانی را انتخاب کنند که به آنها امکان دهد غذای خود را به جای غذا در خانه ببرند.

Google Maps همچنین به شما بهتر می گوید که چه مدت مسافرت یا درجا گذرانده اید تا بتوانید زمان خود را بهتر مدیریت کنید. و گوگل سریع اضافه می کند که اکنون می توانید با استفاده از Excursions در جدول زمانی تعطیلات گذشته خود را به یاد بیاورید و زمانی را به یاد بیاورید که پریدن روی هواپیما مهمترین نگرانی برای سلامتی نبوده است.

جهانی کاملاً جدید برای Google Maps

همانطور که زندگی روزمره ما تغییر می کند و در همه گیر قرار می گیرد ، از ابزارهایی که برای انجام کارها استفاده می کنیم نیز باید استفاده شود. Google با این ویژگی های مفید دستی Maps ، قیمت آن را پرداخت می کند و امیدواریم این کمک بزرگی در تصمیم گیری آموزش دیده در مورد اینکه چه کاری انجام دهد و کجا برود کمک کند.

این اولین بار نیست که Google برای محافظت از مردم Maps را بهبود می بخشد. این غول اینترنتی به تازگی نقشه ها را به روز کرده است تا هنگام محاسبه بهترین مسیر ، خطر مسیر را در نظر بگیرد.


نقشه های گوگل
Google Maps به زودی گزینه های مسیر ایمن تری را ارائه می دهد

“مسیریابی ایمن” در Google Maps شانس شما برای تصادف را کاهش می دهد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده