21
مه

Google قول داده است برای پشتیبانی از مطالب ، همه نمایشگرها و بلندگوهای Nest را به روز کند

Android همچنین یکپارچه سازی نسخه اصلی را دریافت خواهد کرد.


Google Mini Home Smart

گوگل اعلام کرده است که از Matter برای محصولات آندروید و “توانایی” Nest پشتیبانی می کند. Matter استاندارد جدید خانه هوشمند است که توسط اتحادی بیش از 180 شرکت از جمله آمازون ، اپل ، گوگل و 180 شرکت دیگر توسعه یافته است.

این اتحاد که قبلاً به عنوان Project CHIP شناخته می شد ، هدف آن ایجاد استاندارد مشترک خانه هوشمند با قابلیت همکاری کامل دستگاه و سیستم عامل است.

محصولات Android و Nest برای دریافت پشتیبانی مرتبط

پشتیبانی مادی در Android تعبیه می شود ، به شخص اجازه می دهد دستگاههای سازگار را فقط با چند ضربه با استفاده از تلفن و حساب Google خود تنظیم کند. همچنین به شما امکان می دهد دستگاههای Matter خود را به طرق مختلف از جمله دستیار Google ، برنامه Google Home ، منوی Android Power و سایر برنامه های سازگار با Matter کنترل کنید.

گوگل در بیانیه ای درباره The Keyword ، گوگل همچنین تأیید كرد كه Matter با Thread كار خواهد كرد ، یكی دیگر از فن آوری های خانه هوشمند كه به محصولات خانه های هوشمند اجازه می دهد تا با یكدیگر صحبت كنند كه توسط اپل ، آمازون ، گوگل ، سامسونگ و سایرین نیز پشتیبانی می شود. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد Thread چیست و معنی آن برای خانه هوشمند شما را در اینجا بیابید.

دستگاه های خانه هوشمند

اعتبار تصویر: ماده

محصولات Nest با پشتیبانی از نخ مانند Nest Wifi ، Nest Hub Max و نسل دوم Nest Hub به عنوان مراکز اتصال Matter عمل خواهند کرد ، بنابراین اتصال قوی تر و سریع تری ایجاد می شود. Google برای کنترل دستگاههای Matter اعم از Wi-Fi ، Thread یا اترنت ، به طور خودکار همه نمایشگرها و بلندگوهای Nest را به روز می کند.

علاوه بر این ، ترموستات Nest نیز برای پشتیبانی از Matter به روز می شود. این یک معامله بزرگ است زیرا به فرد امکان می دهد ترموستات Nest خود را با استفاده از الکسا ، سیری یا سایر سیستم عامل های معتبر Matter کنترل کند. تردیدی وجود ندارد که گرانتر گرانتر Nest Learning این ادغام را برنده خواهد شد یا خیر.

با این حال ، Google هیچ برنامه ای برای زمان انتشار به روزرسانی ارائه نکرده است. اولین محصولات خانه هوشمند سازگار با ماده باید اواخر سال جاری عرضه شوند ، بنابراین به روزرسانی گوگل نیز باید در همان زمان منتشر شود.

تجربه خانه هوشمند بهبود یافته

گوگل همچنین با دو تغییر عمده جدید ، تجربه خانه هوشمند موجود را بهبود می بخشد. ابتدا ، برای بهبود تجربه جریانهای صوتی / تصویری بین دوربین های امنیتی ، زنگ های ویدئویی ، نمایشگرهای هوشمند و غیره و تلفن های هوشمند ، پشتیبانی WebRTC را برای کاهش تأخیر اضافه کرده است. این به این معنی است که دستیار Google اکنون می تواند به سرعت جریان را از دوربین های امنیتی یا زنگ ویدئو شما پخش کند.

تاکنون ، Arlo ، Logitech ، Netatmo و Wyze پشتیبانی WebRTC را برای Google Assistant اضافه کرده اند ، شرکت های دیگر در هفته های آینده شروع به کار می کنند.

دوم اینکه ، Google با افزودن پشتیبانی از دوربین Nest و ترموستات ، برنامه های Home and Remote Assistant را بهبود می بخشد. این بدان معنی است که Away معمول می تواند به طور خودکار دوربین های امنیتی Nest شما را فعال کرده و هنگام خروج از خانه ترموستات را خاموش کند. به همین ترتیب ، روال خانه می تواند هنگام بازگشت به خانه ، به طور خودکار دوربین های امنیتی شما را فعال و غیرفعال کند.


دستگاه Google Home با هشدارهای تماس
چگونه وقتی خانه نیستید هشدارهای تماس خانگی Google را غیرفعال کنید

ما به شما نحوه تنظیم ویژگی را با استفاده از برنامه Google Home نشان خواهیم داد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.