30
مارس

Google تماس های جلسه ای رایگان نامحدود را تا 30 ژوئن تمدید می کند

مهلت تماس ویدیویی 24 ساعته رایگان Google Meet تمدید شد.


Google Meet

سال گذشته برنامه های گفتگوی ویدیویی را از “خوب داشتن” به بخشی اساسی از زندگی روزمره تبدیل کرده است. در حالی که جهان اکنون کند ، اما مطمئن به نظر می رسد ، با بیرون آمدن از بیماری همه گیر و قفل مرتبط ، بسیاری از مردم هنوز قادر به بازگشت به دفتر کار و یا دیدن شخصاً دوستان و خانواده خود نیستند.

با این حساب ، Google امکان مکالمه طولانی تر در Google Meet را برای کاربران رایگان گسترش داده است. توسط Engadget ، کاربران رایگان می توانند در چت های حداکثر یک روز کامل تا پایان ژوئن 2021 شرکت کنند.

نه فقط مشتریان G Suite

Google Meet یک سرویس ارتباط ویدیویی است که توسط (بدون تعجب اینجا!) Google ایجاد شده است. این برنامه به همراه Google Chat به عنوان یکی از برنامه های طراحی شده برای جایگزینی Google Hangouts معرفی شد.

قبل از آوریل 2020 ، کاربرانی که خواهان Google Meet بودند مجبور شدند یک طرح G Suite خریداری کنند. در این ماه ، گوگل یک نسخه رایگان را ارائه داد که در دسترس همه کسانی بود که برای یک حساب Gmail یا Google ثبت نام می کردند. این بدان معنی است که کاربران رایگان می توانند در Google Meet تماس بگیرند و به آنها بپیوندند ، همچنین می توانند حداکثر 100 شرکت کننده را برای تماس های ویدیویی اضافه کنند – همه بدون پرداخت یک پنی.

همانطور که گوگل در آن زمان خاطرنشان کرد ، این اتفاق در زمانی رخ داد که استفاده از Google Meet به سرعت در حال افزایش بود ، بدون شک حداقل بخشی از آن به دلیل همه گیری ویروس کرونا و کار بیشتر از طریق سفارشات خانگی بود.

گوگل در یک پست وبلاگی در ماه مه سال 2020 نوشت: “از ژانویه ، ما شاهد افزایش روزانه اوج استفاده از Meet هستیم که 30 برابر شده است.” از این ماه ، Meet میزبان 3 میلیارد دقیقه جلسات ویدیویی است و تقریباً 3 میلیون کاربر جدید اضافه می کند هر روز ”

تمدید مهلت

سطح رایگان Google Meet از تمام مزایای نسخه G Suite برخوردار نبود.

نسخه G Suite حداکثر 250 شرکت کننده در مکالمه را امکان پذیر می کند ، قابلیت ضبط و ذخیره تماس را فراهم می کند و پخش جریانی مستقیم را برای حداکثر 100000 بیننده ارائه می دهد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا هر بار بیش از 60 دقیقه مکالمه کنند. با این حال ، هنگامی که Google Meet به صورت رایگان بیرون آمد ، تصمیم گرفت معرفی این مهلت را به 30 سپتامبر 2020 موکول کند. سپس این تاریخ به 31 مارس 2021 تغییر یافت ، قبل از اینکه سرانجام به پایان ماه ژوئن منتقل شود.

اینکه آیا این واقعا آخرین باری است که Google مهلت را تمدید می کند ثابت می شود یا خیر. با این وجود ، این اقدام مثبتی است که باید به نمایندگی از مشتریان انجام شود – حتی اگر دقیقاً مدت زمانی که مردم در آب و هوای ویروس کرونا زندگی می کنند هنوز هم به خانه برمی گردد.

Google Meet به صورت آنلاین و تلفن و رایانه لوحی برای Android و iOS در دسترس است.


Whats-google-Meet
Google Meet چیست و چگونه کار می کند؟

در این مقاله ، توضیح می دهیم که Google Meet چیست ، چگونه کار می کند و چگونه با Google Hangouts و Google Chat مقایسه می شود.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.