8
مه

Google ایستگاه های متصل جدیدی را برای Chromebook اعلام کرد

اسناد مجاز Chromebook با به روزرسانی خودکار میان افزار نیز کار خواهند کرد.


زیرنویس های زنده به Chromebook شما می آیند

Google پشتیبانی از ایستگاه متصل را به برنامه Works With Chromebook خود اضافه کرده است. این به تولیدکنندگان لوازم جانبی شخص ثالث امکان می دهد ایستگاه های اتصال را که برای کار با سیستم عامل Chrome و Chromebook آزمایش و تأیید شده اند ، راه اندازی کنند.

همه اسناد دارای گواهی Chromebook با Windows و Mac نیز سازگار خواهند بود.

اسناد مجاز شامل به روزرسانی خودکار میان افزار هستند

همانطور که گوگل در وبلاگ Google Cloud اعلام کرده است ، همه اسکله های Chromebook به طور خودکار سیستم عامل خود را همراه با به روزرسانی های نرم افزار ChromeOS به روز می کنند. با این کار اطمینان حاصل می کنید که اسکله ها همیشه با آخرین نسخه ChromeOS سازگار هستند و از ویژگی جدیدی که Google در آینده به سیستم عامل اضافه می کند پشتیبانی می کنند.

بسته به اینکه کدام پایه متصل را خریداری می کنید ، می توانید حداکثر سه نمایشگر خارجی را به Chromebook خود متصل کنید. ایستگاه های اتصال کوچکتر ، که ماهیتاً قابل حمل هستند ، به شما امکان می دهد علاوه بر ارائه درگاه های USB اضافی ، Chromebook خود را به یک نمایشگر خارجی متصل کنید.

اکنون بسیاری از ایستگاه های اتصال با Chromebook شما سازگار هستند. با این حال ، اکنون که گوگل گواهینامه آنها را صادر کرده است ، با دانستن اینکه بدون مشکل Chromebook شما کار خواهد کرد ، می توانید یکی را با آرامش خاطر کامل خریداری کنید.

مرتبط: Chromebook ها با فروش Mac در سال 2020 محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

هایپر کار خود را با خط اتصال Chromebook اعلام کرد

لوازم جانبی HyperDrive Chromebook

اعتبار تصویر: هایپر

برای پیوستن به اعلامیه گوگل ، هایپر طیف گسترده ای از کار با Chromebook را اعلام کرده است. این شامل ایستگاه متصل 14 پورت HyperDrive با پشتیبانی از مانیتورهای سه گانه 4K در 30 هرتز ، پورت های 3x USB-A ، پورت های 2x USB-C ، پورت منبع تغذیه USB-C 65W و سایر موارد است.

هاب USB-C قابل حمل HyperDrive دارای 5 پورت است که شامل پورت HDMI ، اترنت و 2x پورت USB-A می باشد. سرانجام ، یک آداپتور USB-C به اترنت وجود دارد. هر سه اسکله از آگوست 2021 در دسترس خواهد بود.

تارگوس همچنین اعلام کرد که اواخر امسال دو ایستگاه متصل به مجوز Chromebook راه اندازی خواهد کرد.

مرتبط: چگونه فضای ذخیره سازی Chromebook خود را به روز کنیم

با لوازم جانبی چند دستگاه جانبی را به Chromebook خود متصل کنید

Chromebook ایسر

یک ایستگاه متصل اتصال سایر وسایل جانبی و لوازم جانبی به Chromebook را آسان می کند. در اکثر Chromebook ها پورت USB بسیار محدودی وجود دارد که اگر بخواهید چندین دیسک سخت خارجی ، نمایشگرهای خارجی و سایر لوازم جانبی را به آن متصل کنید ، کافی نیست.

این جایی است که داک مفید است و حتی یک راه حل تک کابل بسیار راحت ارائه می دهد. به جای اینکه چند کابل از Chromebook آویزان باشد ، شما فقط ایستگاه اتصال را به آن متصل می کنید. سپس سایر لوازم جانبی و کابل ها به ایستگاه dock متصل می شوند. اسکله های بسیار بزرگتر همچنین می توانند Chromebook شما را شارژ کنند.

با تشکر از راه حل اتصال تک کابل ، هر بار که باید Chromebook خود را از لوازم جانبی آن جدا کنید و آن را حمل کنید ، می توانید کابل اتصال را از برق جدا کنید و کارتان تمام است.


تاریخ را به قفسه Chromebook خود اضافه کنید
اکنون می توانید تاریخ فعلی را به قفسه Chromebook خود اضافه کنید

یک پرچم آزمایشی اکنون به کاربران Chromebook این امکان را می دهد تا تاریخ فعلی را در قفسه خود تنظیم کنند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.