رفتن به نوشته‌ها

GETTR ، پلت فرم رسانه های اجتماعی طرفدار ترامپ ، هک شده است

دونالد ترامپ در گذشته با اینترنت مشکل داشته است و به نظر نمی رسد این مشکلات برطرف شود.


تصویر GETTR

قرار بود روز استقلال روز خوبی برای GETTR باشد ، زیرا قصد داشت خدمات خود را برای عموم منتشر کند. با این حال ، هکر موفق شد ابتدا به آنجا برسد و بسیاری از پروفایل های معروف سرویس را تغییر شکل دهد و ادعا کند که حمله “آسان” بود.

چه اتفاقی برای GETTR در 4 ژوئیه 2021 افتاد؟

همانطور که در Business Insider گزارش شده است ، GETTR در روز استقلال آغاز به کار کرد. GETTR بعد از درگیر شدن رئیس جمهور پیشین در مشکلات وب سایت های دیگر ، یک بستر رسانه های اجتماعی با تمرکز طرفداران ترامپ است.

مطالب مرتبط: وبلاگ دونالد ترامپ با یک بستر رسانه های اجتماعی معوقه مرده است

با این حال ، به نظر می رسد این وب سایت جدید سهم خود از مشکلات را دارد. در ساعات پایانی بامداد پس از راه اندازی ، چندین حساب کاربری عالی با موفقیت هک شدند.

جیسون میلر ، که به ایجاد GETTR کمک کرد ، قربانی این حملات شد. با این حال ، او تنها نبود:

حساب های مایک پمپئو ، استیو بانون ، مارجوری تیلور-گرین ، هارلان هیل ، شان پرنل و پخش کننده خبر طرفدار ترامپ نیوزمکس نیز هک شد.

هکر مشخصات هر قربانی را با یک پیام ساده تغییر داد: “JubaBaghdad اینجا بود 🙂 ، ^^ فلسطین رایگان ^^.” همانطور که هکر کارت ویزیت خود را در هر نمایه گذاشت ، Business Insider توانست با آنها تماس بگیرد و از آنها نحوه و دلیل سوال کند آنها انجام دادند.

همانطور که مشخص است ،JubaBaghdad یک شکارچی اشکال حرفه ای است. تعقیب کنندگان اشکالات ، هکرهای اخلاقی هستند که در کد تجارت سو explo استفاده می کنند و سپس آن را در ازای پرداخت مالی گزارش می کنند.

مرتبط: چگونه می توان زندگی خود را به عنوان یک هکر اخلاقی تأمین کرد

JubaBaghdad توسط GETTR استخدام نشده است تا سرویس آنها را هک کند. در عوض ، آنها ادعا می کنند که این کار را “فقط برای سرگرمی” انجام داده اند و می گویند که برای آزمایش کامل امنیت سرویس تنها 20 دقیقه طول کشید.

GETTR با هک کردن روز استقلال درس خود را آموخت و مسئله را وصله کرد ، که بهJubaBaghdad امکان دسترسی به حساب ها را می داد. با این حال ، او هنوز هم توانست اطلاعات مربوط به مصرف کنندگان را جمع آوری کند و این را با گفتن اطلاعات Business Insider در یک حساب آزمایشی ثابت کرد.

به همین ترتیب ، به نظر می رسد که راه اندازی GETTR به اندازه دلخواه نرم نبود. باید ببینیم آیا این بازی قادر به تقویت بازی امنیتی خود و محافظت بهتر از کاربران خود است یا خیر.

Er Fixed ، GETTR را انتخاب کنید

در حالی که GETTR احتمالاً امیدوار بود که یک روز روان برای استقلال آغاز شود ، واقعیت چیزی جز این نبود. امیدوارم مهندسین وب سایت بتوانند سریعتر از هکرهای بی حوصله کار کنند.

رئیس جمهور سابق دوران سختی را پشت سر گذاشت و یک بستر دیجیتالی برای نظرات و دیدگاه های خود ایجاد کرد. بعد از اینکه بسیاری از سیستم عامل های مهم رسانه های اجتماعی خدمات وی را ممنوع کردند ، او مجبور شد برای زنده ماندن در اینترنت به سایت های تحت حمایت حامیان مراجعه کند.

اعتبار تصویر: تمیز / Shutterstock.com


توییتر و فیس بوک پرچم ترامپ پست
توییتر برای همیشه ترامپ را ممنوع می کند

توییتر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را برای همیشه از این سیستم عامل منع کرده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید