10
مه

Game Builder نینتندو فقط در اروپا دیجیتال خواهد بود

ممکن است مجموعه داران بازی از این موضوع مطلع شوند که گاراژ Game Builder فقط از طریق فروشگاه الکترونیکی در اروپا فروخته می شود.


گاراژ بازی ساز نینتندو

نینتندو اخیراً از انتشار ابزار برنامه نویسی آینده خود خبر داده است! با هدف توسعه دهندگان جاه طلب و مبتدی بازی در هر سنی ، Game Builder Garage در 11 ژوئن 2021 در فروشگاه الکترونیکی در دسترس خواهد بود.

اما اگر در اروپا هستید و ترجیح می دهید نسخه های فیزیکی عناوین Switch خود را حفظ کنید ، خبرهای بدی برای شما داریم …

در اروپا نسخه فیزیکی Game Builder Garage وجود ندارد

طبق برنامه انتشار نینتندو برای سال 2021 (در آخرین صفحه مطالب توضیحی برای نتایج مالی شرکت موجود است) [PDF]) ، Game Builder Garage “فقط در قالب” برای بارگیری در اروپا در دسترس خواهد بود.

متأسفانه ، ما در مورد چرایی این تصمیم توضیحی نداریم. با این حال ، اگر در اروپا هستید و کپی دیجیتال سرعت شما نیست ، احتمالاً باید کپی فیزیکی را از منطقه دیگری سفارش دهید.

مرتبط: مایکروسافت برای الهام بخشیدن به توسعه دهندگان بازی های تازه کار ، Xbox Academy را راه اندازی کرد

آیا منتظر گاراژ Game Builder هستید؟

نینتندو در اوایل ماه مه از Game Builder Garage رونمایی کرد و طرفداران از قبل منتظر ساختن بازی های تغییر دهنده خود هستند. چندی پیش صفحه بازی Nintendo America با حجم بازی به روز شده بود: 995 مگابایت.

ما همیشه با همه چیزهایی که به عنوان یک ورود دوستانه به دنیای (گاهی اوقات ترسناک) توسعه بازی کار می کنند ، درگیر هستیم و به نظر می رسد Game Builder Garage نمونه ای از این موارد باشد.


سوئیچ گربه و نینتندو
سوییچ جدید نینتندو: 6 بهبودی که انتظار داریم شاهد آن باشیم

نینتندو سوییچ جدید در دست ساخت است ، بنابراین چه ویژگی هایی از کنسول نسل بعدی انتظار داریم؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.