13
آوریل

FCC یک برنامه تست سرعت را برای سنجش در دسترس بودن باند پهن راه اندازی کرده است

این برنامه مشابه سایر برنامه های تست سرعت ، اما با مشارکت بیشتر دولت کار می کند.


داده های موجود در زمین

برنامه جدید کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) به آژانس کمک می کند داده هایی را که برای اندازه گیری سرعت کاربران اینترنت در ایالات متحده استفاده می کند ، جمع آوری کند.

در حالی که برنامه های طراحی شده برای کمک به شما در تعیین سرعت اینترنت شما کم نیستند ، برنامه هایی مانند Ookla’s Speedtest با توجه به دانش شما طراحی شده اند. از طرف دیگر ، برنامه FCC به گونه ای طراحی شده است که هر دو سرعت را در اختیار شما قرار می دهد ، در حالی که به دولت امکان می دهد سرعت اینترنت را ارزیابی کند.

برنامه جدید Speedtest FCC

در حال حاضر ، کارتهای پهنای باند FCC بر اساس داده های گزارش شده توسط شرکتهایی مانند AT&T و Verizon است ، که به ISP ها اجازه می دهد در پوشش خود اغراق کنند اگر FCC بتواند داده های خود را از آزمایش های سرعت واقعی بدست آورد ، می تواند نقشه پوشش دقیق تری را ایجاد کند.

این برنامه برای هر دو سیستم عامل Android و iOS در دسترس است ، بنابراین اگر می خواهید سرعت اینترنت خود را بررسی کنید و هنگام گزارش داده ها به دولت خوب هستید ، ممکن است ارزش بارگیری آن را داشته باشد تا بتوانید در علت FCC سهیم باشید.

اگر نگران امنیت هستید ، FCC می گوید “حریم خصوصی شما کاملاً محافظت می شود. هیچ اطلاعات شخصی جمع آوری نمی شود.”

آنچه با سایر برنامه های تست سرعت متفاوت است این است که به طور دوره ای آزمایشات را در پس زمینه انجام می دهد. می توانید برای اطمینان از عدم استفاده زیاد از داده های تلفن همراه در آزمایشات ، محدودیت داده ماهانه تعیین کنید ، اما قطعاً قبل از بارگیری برنامه باید این نکته را در ذهن داشته باشید. البته هر زمان که بخواهید می توانید تست های دستی را انجام دهید.

هدف FCC در اینجا چیست؟

جسیکا روزنسورسل ، سرپرست سرپرست جمهوری ، بیانیه ای در مورد پیوست جدید ارائه داد و گفت:

“برای پر کردن شکاف موجود بین منابع دیجیتال و موارد دیگر ، ما در تلاشیم مجموعه ای جامع و با کاربرد آسان از داده های باند پهن بسازیم. گسترش پایگاه کاربری با استفاده از برنامه FCC Speed ​​Test به ما امکان می دهد اطلاعات پوشش بهبود یافته را در مجامع عمومی ارائه دهیم و به ابزارهای اندازه گیری که در حال توسعه هستیم اضافه کنیم تا نشان دهیم باند پهن در ایالات متحده به طور گسترده ای در دسترس است. ”

به طور کلی ، آژانس به دنبال به دست آوردن اطلاعات دقیق تر در مورد سرعت دسترسی باند پهن و کمک به تلاش های خود برای استقرار باند پهن است.

در توضیحات این نرم افزار آمده است که “این برنامه توسط FCC برای انجام وظیفه خود در کنگره برای جمع آوری و در دسترس قرار دادن شاخص های عملکرد دقیق و شفاف برای باند پهن در ایالات متحده اجرا می شود.”

اگر می خواهید بیشتر بیاموزید ، FCC در وب سایت خود برنامه کاملی از برنامه اندازه گیری باند پهن خود دارد.


راه اندازی روتر خانگی
نحوه تست سرعت شبکه خانگی (و رمزگشایی نتایج)

فکر می کنید اینترنت شما به اندازه کافی سریع نیست؟ ممکن است مشکل در ISP شما نباشد! در اینجا نحوه اجرای تست سرعت شبکه در خانه آورده شده است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.