بلاگ

Epic Games با خرید ArtStation به صحنه هنری حمله کرد

چون اگر قرار است از شرکت دیگری به طور مداوم پشتیبانی کنید ، می توانید آن را بخرید ، درست است؟


Epic ArtStation را به دست می آورد

در یک اتفاق جالب ، امروز یکی از بزرگترین جوامع هنری آنلاین به خانواده Epic Games پیوست.

Epic Games: از شریک زندگی تا صاحب ArtStation

Epic Games اعلام کرد که یک نمونه کارهای هنری آنلاین و ArtStation در جامعه به دست آورده است و بلافاصله دو تغییر ایجاد می کند:

  1. هزینه استاندارد برای صاحب ArtStation Marketplace به 12 درصد کاهش یافته است (همان مبلغی که اپیک از توسعه دهندگان بازی شخص ثالث می گیرد)

  2. مشترکین ArtStation Learning برای بقیه سال دسترسی رایگان به سرویس پخش ویدئو را دارند

این دو مورد را کنار بگذاریم ، اما به نظر می رسد که تجربه ArtStation پس از خرید تغییری نخواهد کرد. ArtStation می گوید که این همچنان پلت فرم مارک مستقل خود خواهد بود ، فقط با پشتیبانی منابع Epic.

در این بیانیه آمده است: “شما هنوز هم می توانید از این پلتفرم استفاده كنید و ما همچنان به روی همه سازندگان ، چه به صورت عمودی ، چه دو بعدی و چه سه بعدی ، از جمله افرادی كه از موتور غیرواقعی استفاده نمی كنند ، باز خواهیم بود.”

تاریخچه ArtStation و بازی های حماسی

https://www.youtube.com/watch؟v=yMBp-Tx9W1g

این دو شرکت از زمان راه اندازی ArtStation در سال 2014 روابط کاری خوبی برقرار کرده اند. اندکی پس از آن که همه گیر همه گیر جهان را سال گذشته لرزاند ، Epic با یکی از MegaGrant های محبوب خود از این پلتفرم هنری حمایت کرد.

در ماه مارس ، ArtStation “روزهای غیرواقعی” را با مشارکت Epic برگزار کرد. این یک ویترین آنلاین بود که آثار هنری سه بعدی هنرمندان مشغول کار در Unreal Engine اپیک را نشان می داد. تقریباً در همان زمان ، اپیک Mediatonic ، توسعه دهنده Fall Guys را خریداری کرد.

چند روز پس از اتمام ویترین ، NFT شروع به تسخیر جامعه هنری آنلاین کرد ، بنابراین ArtStation سعی کرد از آن استفاده کند. وی قبل از دریافت یک واکنش گسترده در شبکه های اجتماعی ، از راه اندازی پلت فرم NFT خودش خبر داد.

سرانجام ، ArtStation بیانیه ای صادر کرد و گفت که “زمان مناسب” NFT این پلتفرم نیست. ما نمی دانیم اپیک سعی می کند اثبات مفهوم ArtStation را دوباره منتشر کند ، یا اینکه این برنامه این برنامه ها را به تأخیر می اندازد.

Epic Games خرید دیگری را مهر و موم می کند

آرم بازی های حماسی

ArtStation در لیست طولانی خریدهای Epic به Psyonix ، Quixel ، RAD Game Tools و بسیاری موارد دیگر می پیوندد. در حالی که بسیاری از هنرمندان جاه طلب و حرفه ای در ArtStation در تلاشند تا روی بازی های ویدیویی AAA کار کنند ، اما نمی توان گفت که آمدن این خرید را دیده ایم.

حماسه همیشه از هنرمندان غیرواقعی بسیار قدردانی کرده است ، اما به نظر می رسد این درجه باشد. فقط کافی است بگوییم که ما فکر نمی کردیم آنها قدم خرید هر شرکتی را که در درجه اول روی بازی نبوده ، بردارند.

امیدوارم که این بدان معنا باشد که صنعت بازی سازی فرصت های بیشتری را برای آماتورهایی که می خواهند از راه هنر زندگی خود را باز کنند فراهم می کند.


حروف زنجیره بلوک روی زمینه سفید
اگر NFT بخرید در واقع مالک شما چیست؟

NFT شدیدترین است ، اما اگر یک دستگاه خریداری کنید متعلق به شما چیست؟

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید