20
مارس

Echo Auto چیست و چگونه کار می کند؟

الکسای آمازون فقط برای مصارف خانگی نیست. ما در مورد Echo Auto بیشتر برای اتومبیل شما توضیح خواهیم داد.


Amazon Echo Auto Side Vide با Lightbar

اگر تا به حال آرزو کرده اید که دستگاه آمازون الکسا خود را در حال حرکت ببرید ، ممکن است Echo Auto برای شما مناسب باشد. Echo Auto راه حل آمازون برای معرفی تمام ویژگی های خط اسپیکر هوشمند به اتومبیل شما است.

ما توضیح خواهیم داد که Echo Auto چیست ، چگونه کار می کند و آن را با دستیارهای دیگر اتومبیل مانند Apple CarPlay و Android Auto مقایسه می کنیم.

اکو اتومبیل چیست؟

نمای جانبی خودکار آمازون اکو با درگاه ها

Echo Auto نسخه مینیاتوری دستگاه هوشمند اکو آمازون و بدون بلندگو است. Echo Auto به جای اینکه در خانه شما باشد ، طوری طراحی شده است که به سیستم سرگرمی اتومبیل شما متصل شود.

اکو خودکار به اندازه یک کارت می تواند تقریباً هر کاری را که اکو در خانه انجام می دهد فقط با تحرک بیشتر انجام دهد.

Echo Auto چگونه کار می کند؟

اکو خودکار دقیقاً مانند دستگاه آمازون اکو کار می کند. شما کلمه بیدار شدن را برای تحریک الکسا می گویید ، سپس دستورات Echo Auto را می دهید.

Echo Auto به جای اتصال به شبکه بی سیم خانگی شما ، از طریق برنامه الکسا برای iOS یا Android به اینترنت متصل می شود.

فقط توجه داشته باشید که Echo Auto به اتصال اینترنت تلفن شما متکی است ، بنابراین استفاده از آن داده های برنامه شما را می گیرد.

این دستگاه از طریق میکرو USB تغذیه می شود و از طریق بلوتوث یا کابل کمکی 3.5 میلی متری موجود به سیستم بلندگوی اتومبیل شما متصل می شود. Echo Auto از آرایه ای از هشت میکروفن برای ورودی صدا استفاده می کند.

این میکروفون ها به Echo Auto اجازه می دهند تا دستورات مربوط به گرم شدن و تهویه مطبوع ماشین ، مکالمه پرانرژی و سر و صدای زیاد در جاده را بشنود. انتقال Echo Auto به وسایل نقلیه دیگر نیز آسان است.

کیت Echo Auto شامل یک دریچه ، آداپتور 12 ولت USB ، هر دو کابل کمکی و USB است. Echo Auto در حال حاضر با قیمت حدود 25 دلار در آمازون در دسترس است. نصب نیز آسان است و کمتر از پنج دقیقه طول می کشد.

در قلب اکو خودرو دستیار هوشمند الکسا آمازون قرار دارد. فقط برای شفافیت ، آمازون دستیار صوتی خود را الکسا و دستگاه Echo را نیز Echo Auto صدا می زند.

لغو اکو به صورت خودکار

وقتی برای استفاده از دستگاه آماده شدید ، جمله ای مانند “الکسا ، مسیرها را به سمت فرودگاه لوگان بروید” بگویید. اگر نمی خواهید از کلمه بیدار شدن و یک دکمه بی صدا برای جلوگیری از گوش دادن به الکسا استفاده کنید ، این دکمه فعال سازی نیز دارد.

مرتبط: تفاوت الکسا با اکو چیست؟

آیا به Echo Auto نیاز دارم؟

اکو خودکار برای هر کسی که قبلاً عضوی از اکوسیستم آمازون است بهترین عملکرد را دارد. عملکرد دستگاه به عنوان جایگزینی برای Android Auto و Apple CarPlay است. اگر از یکی از این رابط ها استفاده می کنید ، احتمالاً Echo Auto مناسب شما نیست. اما اگر هیچ یک از آنها را در اتومبیل خود ندارید ، پس اکو اتومبیل یک انتخاب عالی است

اگر استریوی اتومبیل شما در حال حاضر از بلوتوث پشتیبانی نمی کند ، Echo Auto یک اتصال بلوتوث داخلی را فراهم می کند تا بتوانید هنگام تعامل با دستگاه ، ویژگی هایی مانند موسیقی و نقشه را از تلفن خود کنترل کنید.

لازم به ذکر است که Echo Auto بلندگوی خاص خود را ندارد. بنابراین اگر بلوتوث در ماشین ندارید ، برای شنیدن صحبت های الکسا باید از ورودی اضافی 3.5 میلی متری رادیوی اتومبیل خود استفاده کنید.

آیا واقعا می توانم الکسا را ​​سوار ماشینم کنم؟

اکو خودکار از بالا به پایین

می توانید از دستگاه برای افزودن موارد به لیست خرید ، برقراری تماس تلفنی ، فعال کردن Spotify یا تماس با سایر سرویس های پخش جریانی استفاده کنید. همچنین می توانید از Echo Auto برای دریافت مسیرها ، ایجاد موقعیت مکانی خودکار و حتی یافتن نزدیکترین پمپ بنزین استفاده کنید.

مرتبط: نحوه اتصال Spotify به الکسا و پخش موسیقی بر روی اکو خود

از Echo Auto آمازون لذت ببرید

اگر می خواهید یک دستیار هوشمند به ماشین خود اضافه کنید ، Amazon Echo Auto یک روش عالی است. قیمت مقرون به صرفه و مجموعه ای از ویژگی های آن باعث می شود که رانندگی شما کنترل و هندزفری بیشتری داشته باشد.

متأسفانه ، Echo Auto جایگزین گزینه های همه در یک مانند Android Auto یا Apple CarPlay نخواهد شد. اما با قیمت عالی ، این دستگاه به مدل های بسیار قدیمی خودرو اجازه می دهد تا در آینده رانندگی کنند.

و اگر می خواهید برای یک سفر طولانی با Echo Auto وقت بگذارید ، حتماً برخی مهارت ها را قبل از رفتن فعال کنید.


آمازون الکس
نحوه فعال سازی مهارت های الکسا: 3 روش مختلف

ما هر سه روش فعال سازی مهارت الکسا را ​​در Amazon Echo به شما نشان خواهیم داد.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.