بلاگ

DoorDash اکنون کیت های آزمایش COVID-19 را به خانه شما تحویل می دهد

آیا احساس سرفه می کنید؟ اکنون می توانید کیت تست را به همراه مواد غذایی خود تهیه کنید.


کیت های تست DoorDash

قبل از همه گیری ، بهترین درمان تشخیص به موقع و جلوگیری از شیوع بیشتر آن است. کیت های COVID-19 یک روش خارق العاده برای شناسایی به موقع ویروس کرونا است و اکنون می توانید انواع خود را از DoorDash سفارش دهید.

سرویس جدید DoorDash برای کیت های COVID-19

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این پیشرفت را در وبلاگ رسمی DoorDash مطالعه کنید. برای کمک به جلوگیری از گسترش ، فروشندگان با همکاری Vault Health و Everlywell همکاری کرده اند تا بسته های آزمایشی COVID-19 را به سرعت به دست انسان برسانند.

متأسفانه ، سرویس تحویل کیت در حال حاضر در همه جا در دسترس نیست:

کیت آزمایش بزاق COVID-19 Vault Health یا کیت مجموعه خانگی آزمایش Everlywell COVID-19 DTC در 12 مکان DashMart در ایالات متحده ، از جمله بالتیمور ، شیکاگو ، کلیولند ، دالاس ، دنور ، مینیاپولیس و ققنوس در دسترس خواهد بود ، با معرفی بیشتر شهرها در ماههای آینده

کیت ها نیز ارزان نیستند. قیمت Vault Health 119 دلار است ، در حالی که وزن کیت Everlywell 109 دلار است. با این حال ، DoorDash خاطرنشان می کند که بیمه درمانی می تواند هزینه ها را جبران کند.

با این حال ، شما خدمات شگفت انگیزی برای پول خود دریافت می کنید. DoorDash می تواند کیت های تست Vault Health را در همان روز تحویل دهد و نتیجه آزمایش را ظرف 24 ساعت پس از رسیدن به آزمایشگاه دریافت خواهید کرد. این بدان معناست که شما می توانید در اسرع وقت از پرداخت به پرداخت بپردازید.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Vault Health ، جیسون فلدمن ، به حق از خدمات خود افتخار می کند:

Vault آزمایش تشخیصی را در ایالات متحده آسان ، راحت و بسیار سریع می کند. همکاری ما با DoorDash دسترسی یک روزه به آزمایش بزاق COVID را که به راحتی جمع می شود باز می کند و به بیمار اجازه می دهد تا در یک لوله آزمایش تف کند و نتایج خود را ظرف 24 ساعت دریافت کند تا او را به زمان سفر ، کار ، مدرسه و خانواده برگرداند.

استفاده از فناوری برای غلبه بر ویروس کرونا

DoorDash تنها یکی از بسیاری از شرکت هایی است که به تماس برای کمک به عموم مردم در مواقع ضروری پاسخ می دهد. دنیای فناوری در تحویل سریع و قابل اعتماد بدون نیاز به خروج مصرف کننده از خانه تخصص دارد. وضعیت وحشتناکی برای فروشگاه های خرده فروشی ، اما شگفت انگیز برای مبارزه با ویروس کرونا.

به عنوان مثال ، برنامه های تحویل غذا گرد هم آمده اند تا به مردم کمک کنند در هنگام شیوع بیماری غذا بخورند. افراد قرنطینه شده دیگر مجبور نیستند کاملاً به کمک شخص ثالث اعتماد کنند. این روزها فقط با چند کلیک فاصله دارید تا از آستانه لوله کشی غذای گرم استفاده کنید.

مرتبط: بهترین برنامه تحویل غذا چیست؟

نه تنها این ، بلکه فناوری سرگرمی را از هر زمان دیگری مقرون به صرفه تر کرده است. برای کمک به گذراندن اوقات خود در قفل ، شرکت ها محتوا را به کاربران خود توزیع می کنند. به عنوان مثال ، سونی برای طرح Play at Home خود بازی های رایگان PlayStation را هدیه می دهد.

روشی مطمئن برای آزمایش COVID-19

برای کمک به ایمن ماندن مردم ، اکنون DoorDash بسته های آزمایشی COVID-19 را در اختیار مردم ایالات متحده قرار می دهد. ارزان نیست ، اما اگر نگران سلامتی خود یا عزیز خود باشید ، نتیجه سریع ارزش آن را دارد.

البته ، حمایت عمومی از طریق یک بیماری همه گیر فقط در مورد غذا و سرگرمی نیست. به عنوان مثال ، Apple Maps اکنون مراکز واکسیناسیون را نشان می دهد.

اعتبار تصویر: Krasovski Dmitri / Shutterstock.com و Voranee / Shutterstock.com


واکسیناسیون تخمدان
نقشه های اپل اکنون سایت های واکسیناسیون COVID-19 را به شما نشان می دهد

آیا می خواهید بدانید نزدیکترین سایت واکسیناسیون شما کجاست؟ Apple Maps می تواند کمک کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

دیدگاهتان را بنویسید