رفتن به نوشته‌ها

Cyberpunk 2077 دوباره به فروشگاه پلی استیشن بازگشته است ، سونی می گوید PS4 را خریداری نکنید

پس از بارگیری اولیه ، Cyberpunk 2077 به فروشگاه پلی استیشن بازگشت ، اما با یک هشدار بزرگ روبرو شد.


سایبرپانک 2077

منصفانه است که بگوییم Cyberpunk 2077 به طور فاجعه باری در سپتامبر سال 2020 راه اندازی شد. این بازی با خطاهای زیادی روبرو شد ، به خصوص عملکرد ضعیف در کنسول های نسل قبلی.

اوضاع به حدی وخیم شد که سونی در ماه دسامبر بازی را از فروشگاه پلی استیشن پس گرفت. اکنون ، شش ماه پس از این حرکت ، Cyberpunk 2077 دوباره به فروش می رسد ، اگرچه هشدار بزرگی به همراه دارد.

هفته گذشته لیستی از محصولات Cyberpunk 2077 در فروشگاه پلی استیشن ظاهر شد و منجر به گمانه زنی ها درباره بازگشت بازی شد.

اکنون ، از 21 ژوئن 2021 ، Cyberpunk 2077 همانطور که در تاریخ اعلام شده است ، برای فروش در فروشگاه پلی استیشن بازگشته است. توییتر پلی استیشن.

در این توییت اشاره شده است که این بازی “اصلاحات و به روزرسانی هایی را که در طول سال منتشر خواهد شد” دریافت می کند.

در حقیقت ، بازی از زمان راه اندازی کاملاً مداوم وصله شده است. آخرین رفع مشکل 1.23 بهبودهایی را در گیم پلی ، دید و ثبات ایجاد می کند.

با این حال ، سونی همچنان به شما هشدار می دهد که بازی را در PS4 اصلی خریداری نکنید. در لیست محصولات آمده است:

کاربران همچنان با این بازی مشکلات عملکردی را تجربه می کنند. خرید برای استفاده از سیستم های PS4 توصیه نمی شود. برای داشتن بهترین تجربه CySpunk در پلی استیشن ، در سیستم های PS4 Pro و PS5 بازی کنید.

این نیز چیزی است که توسعه دهنده CD Projekt در خود تشخیص می دهد توییتربا اشاره به اینکه نسخه جدید نسل بعدی رایگان در نیمه دوم سال 2021 برای کلیه دارندگان نسخه PS4 در دسترس خواهد بود.

با وجود هشدار ، در صورت انتخاب می توانید بازی را برای بازی در PS4 خریداری کنید.

مرتبط: PS4 در مقابل PS5: آیا ارزش ارتقا دارد؟

چرا سونی در وهله اول Cyberpunk 2077 را کشید؟

وقتی سونی ماه ها پس از انتشار بازی Cyberpunk 2077 را از فروشگاه پلی استیشن بارگیری کرد ، بی سابقه بود.

در اطراف راه اندازی بازی سر و صدای زیادی به پا شد. Cyberpunk 2077 اجرای مستقل آن را به چالش می کشید ، اما هنگام راه اندازی آن واکنش منفی وجود داشت ، بخشی از آن به دلیل عملکرد ضعیف بازی در کنسول هایی مانند PS4 و Xbox One بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=rViiAA3qs50

پس از خرید ، پس از خرید بسیاری از بازی ها ، هیچگاه چنین بازی بزرگی از بازار خارج نشده است. سونی با بیانیه ای پیشنهاد بازپرداخت را به کسانی که می خواستند ارائه می دهد و می گوید این شرکت “تلاش می کند رضایت مشتری را در سطح بالایی تأمین کند”.

این واقعیت که شش ماه طول می کشد تا سونی به اندازه کافی اعتماد به نفس داشته باشد تا بازی را در فروشگاه خود بررسی کند ، البته با هشدار به صاحبان PS4 ، چیزهای زیادی در مورد رفع نیاز بازی می گوید – مشکلی که تا حدی ناشی از شرایط بحرانی شدید که در آن بازی تحت توسعه قرار گرفته است.

واضح است که هنوز کارهای زیادی برای حل بازی باید انجام شود. اگر هنوز Cyberpunk 2077 را خریداری نکرده اید ، شاید عاقلانه باشد که فعلا منتظر بمانید.


PS5 با کنترلر DualSense روی یک میز سفید
چه چیزی به صنعت PS5 کمک می کند تا تقاضای گیمرها را برآورده کند؟

سونی می گوید محموله های پلی استیشن 5 بعید است تا سال 2022 پاسخگوی تقاضا باشند. در اینجا نحوه سونی می تواند روند کار را تسریع کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید