6
آوریل

Chrome به زودی به شما امکان می دهد گروههای بسته برگه ها را با یک کلیک دوباره باز کنید

دیگر نیازی به باز کردن جداگانه هر برگه در گروههای برگه Chrome خود نخواهید داشت.


دوباره گروههای برگه را با یک کلیک در Chrome باز کنید

مدیریت برگه مرورگر برای بسیاری از کاربران یک کار چالش برانگیز است و توسعه دهندگان مرورگر وب به طور مداوم در تلاشند تا مدیریت تب را آسان کنند. اگر از Google Chrome استفاده می کنید ، به زودی به یک ویژگی دست پیدا می کنید که به شما کمک می کند همه برگه های خود را در یک گروه از برگه ها با یک کلیک دوباره باز کنید.

روش کنونی برای باز کردن برگه ها در یک گروه

در حال حاضر ، اگر لازم است برگه های خود را در گروهی از برگه ها دوباره باز کنید ، باید هر برگه را جداگانه باز کنید. هیچ روشی با یک کلیک برای کمک به شما در انجام این کار وجود ندارد.

مرتبط: نحوه تعیین اینکه کدام قسمتهای Chrome منابع RAM و CPU را از دست می دهند

این به این معنی است که به منوی History بروید و روی هر برگه یکی یکی کلیک کنید تا آنها در پنجره Chrome بازیابی شوند.

با یک کلیک برگه ها را در یک گروه از برگه ها دوباره راه اندازی کنید

همانطور که برای اولین بار توسط یک کاربر Reddit متوجه شد ، Google یک ویژگی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تمام برگه های بسته خود را با یک کلیک به گروهی از برگه ها برگردانید. به طور کلی ، برگه های بسته شما به عنوان گروه در منوی Chrome ظاهر می شوند و می توانید برای باز کردن همه برگه های بسته شده خود ، روی این مورد کلیک کنید.

در یادداشت کد Chromium Gerrit آمده است:

این CL یک نوع رکورد TabRestore جدید برای گروه های پارتیشن ایجاد می کند. سپس ، هنگامی که یک کاربر بر روی عنوان گروه کلیک راست می کند و “بستن گروه” را انتخاب می کند ، ضبط گروه به عنوان یک مورد واحد ذخیره می شود. سپس گروه به صورت یک واحد ، مانند ویندوز بازیابی خواهد شد.

در حال حاضر هیچ خبری در مورد زمان انتشار این ویژگی در نسخه های پایدار Chrome وجود ندارد. با این حال ، ما معتقدیم که این اتفاق بزودی رخ خواهد داد.

نحوه باز کردن مجدد همه برگه ها در یک گروه تب Chrome

اگر Chrome Canary را در رایانه خود نصب کرده اید ، می توانید بلافاصله از این ویژگی استفاده کنید. این ویژگی به طور پیش فرض فعال است ، بنابراین برای روشن کردن نیازی به وارد کردن هیچ تنظیماتی ندارید.

مرتبط: برنامه های افزودنی بصری Chrome برای مدیریت و مرتب سازی تعداد زیادی برگه باز

برای استفاده از این ویژگی در Chrome Canary:

  1. روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست پنجره Chrome کلیک کنید.

  2. نشانگر ماوس را نگه دارید تاریخ.

  3. گروه تب را که می خواهید بازیابی کنید پیدا کنید و روی آن کلیک کنید. گزینه دیگر فشار دادن است Ctrl + Shift + T میانبر صفحه کلید

  4. تمام برگه های گروه پارتیشن که انتخاب کرده اید بازیابی می شوند.

در حال حاضر راهی برای خاموش کردن این ویژگی وجود ندارد. با این حال ، نسخه های آینده Chrome ممکن است گزینه ای برای روشن و خاموش کردن این گزینه به شما پیشنهاد دهند.

بازگشایی گروههای برگه Chrome آسان تر است

برای باز کردن همه برگه های ذخیره شده ، کلیک کردن روی هر برگه در یک گروه برگه ناخوشایند است. خوشبختانه ، با ویژگی فوق الذکر ، می توانید تمام برگه های بسته شده اخیر خود را با یک کلیک به پنجره Chrome برگردانید.


بخشهای کنترل-کروم
14 بهترین برنامه افزودنی مدیریت پارتیشن Google Chrome

اگر چند وظیفه ای انجام می دهید ، عاشق برگه ها هستید. شاید کمی زیاد. در اینجا 10 برنامه افزودنی آورده شده است که به شما کمک می کند تا با اضافه بار برگه مقابله کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.