29
مارس

چگونه سریال نامبر ccleaner را بدست آوریم ؟

CCleaner ابزاری کامل و دقیق برای پاکسازی و بهینه سازی ویندوز و در نتیجه بهبود عملکرد آن است. با استفاده از این برنامه ، فایل غیرضروری به صورت خارجی در ویندوز قرار نخواهد گرفت.

از دیگر ویژگیهای CCleaner می توان به تمیز کردن و بهینه سازی رجیستری ویندوز اشاره کرد. این برنامه مدت ها به صورت رایگان منتشر می شد ، اما اکنون مجوز نرم افزار به Freemium تغییر یافته است (متشکل از کلمات Free and Premium) و در صورت خرید لایسنس برخی از ویژگی های اضافی برنامه فعال می شوند.

استفاده مکرر از رایانه و کار با برنامه های مختلف در طولانی مدت باعث کند شدن سیستم و از دست دادن عملکرد اصلی خود می شود.

هر زمان که برنامه جدیدی روی سیستم نصب می شود یا برنامه ای به روز می شود ، بیشتر اطلاعات قدیمی و بی فایده روی سیستم باقی می مانند ، هرچه بیشتر از مرورگر اینترنت استفاده شود ، پرونده های بیشتری از اینترنت ذخیره می شوند که حافظه پنهان نامیده می شوند.

این پرونده ها ممکن است مهم به نظر نرسند ، اما به دلایلی در روند ویندوز تداخل ایجاد می کنند و بنابراین سرعت آنها را کم می کنند.

Registry Cleaner نیز در این برنامه گنجانده شده است تا بتواند با حذف ورودی های نامعتبر و منسوخ شده در رجیستری ویندوز ، سرعت در رجیستری و سرانجام ویندوز را افزایش دهد ، اما این تمیز کردن همچنین می تواند خطاهای رجیستری را کاهش دهد.

سریال نامبر ccleaner

C2YW-IAHG-ZU62-INZQ-WZPC

C2YW-2BAM-ADC2-89RV-YZPC

C2YW-XFCX-ABIG-GZD4-8ZPC

C2YW-XK32-GBVV-N3BH-2ZPC

C2YW-JKW5-KK79-XHR2-4ZPC

C2YW-QTRT-ZVCG-PQDK-CZPC

C2YW-GP33-TPIU-BGM8-AZPC

CBB4-FJN4-EPC6-G5P6-QT4C

نرم افزار CCleaner بهترین انتخاب و آسان ترین راه برای پاکسازی رد پا ، محافظت از حریم خصوصی شما و سرعت بخشیدن به عملکرد رایانه است. با استفاده از این نرم افزار ، شما یک کامپیوتر سریع ، تمیز و ایمن خواهید داشت. شما می توانید از نسخه تجاری این نرم افزار بر روی یک یا چند رایانه استفاده کنید و کارایی و امنیت رایانه های کار خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

منابع :

webalpha

alvand-ads

tablighkala

dbic