26
آگوست

Apple Music را از Apple Code خریداری کنید

در این محتوا به مزایا و ویژگی های Apple Music می پردازیم. Apple Music یکی از برنامه های پیش فرض محصولات و سیستم های اپل است که دارای ویژگی های مثبت زیادی است. برای استفاده از تمام ویژگی ها و مشخصات Apple Music ، باید یک اشتراک ماهانه خریداری کنید. با ما همراه باشید تا نحوه استفاده از Apple Music را بیاموزید.

Apple Music یک دستاورد جدید در محصولات اپل:

اپل موزیک یکی از برنامه های پیش فرض روی سیستم های اپل است که به شما امکان می دهد میلیون ها آهنگ ، فیلم ، کنسرت و سایر برنامه های ایرانی و خارجی را گوش دهید یا بارگیری کنید. البته ، برای استفاده از این برنامه ، باید یک اشتراک ماهانه در Apple Music خریداری کنید. متأسفانه ، به دلیل عدم دسترسی مصرف کنندگان به خدمات پرداخت بین المللی ؛ کاربران ایرانی باید از یکی از سایت های معتبر برای Apple Music بخرید برای انتخاب. این مجموعه دارای نماد اعتماد وزارت صنعت است که شما عزیزان می توانید آن را در وب سایت مجموعه بررسی کنید. به این ترتیب می توانید به راحتی از این مجموعه خرید کنید و از خدمات مشاوره حرفه ای متخصصان کد اپل استفاده کنید.

در زیر ویژگی ها و عملکردهای Apple Music ، قابلیت های هوش مصنوعی یا رابط کاربری ، قابلیت های Dolby Atmos ، مجموعه Apple Code ، ارائه اشتراک درجه یک و دسترسی مستقیم را بررسی خواهیم کرد. با ما بمان.

ویژگی ها و عملکردهای Apple Music:

ج اشتراک Apple Music بخرید ؛ این برنامه یک حق بیمه شده است و پس از خرید اشتراک می توانید از تمام ویژگی های آن استفاده کنید. یکی از این ویژگی ها دسترسی به بیش از 70 میلیون موسیقی ایرانی و خارجی است که می توان به صورت آنلاین گوش داد. البته می توانید حدود 100000 آهنگ را بارگیری کرده و بصورت آفلاین در کتابخانه موسیقی اپل استفاده کنید. شما می توانید نه تنها آهنگ ها ، بلکه فیلم ها ، کنسرت ها و حتی آثار هنرمندان را نیز تماشا کرده و از آنها لذت ببرید.

موسیقی اپل

به موسسه خیریه مرجع کمک کنید

هوش مصنوعی یا رابط کاربری:

یکی از مهمترین و جذاب ترین ویژگی های Apple Music استفاده از هوش مصنوعی است. در واقع ، پس از مدتی استفاده از Apple Music ، برنامه قادر است سلیقه ها و علایق شما را بیابد و فایل هایی را متناسب با روحیه شما ارائه دهد. به این ترتیب ، مجبور نیستید زمان زیادی را صرف پیدا کردن آهنگ یا ویدیوی مورد نظر خود کنید ، زیرا برنامه به طور پیش فرض آنها را برای شما در نظر گرفته است.

فرصتی برای Dolby Atmos ( Dolby Atmos ):

شاید نام Dolby Atmos را شنیده باشید. شاید این اولین باری باشد که این نام را می شنوید. در واقع ، این ویژگی به شما امکان می دهد صدایی را با وضوح و کیفیت بالاتر به صورت سه بعدی بشنوید. درست مانند جلوه های ویژه فیلم ها و سریال ها. در ابتدا ، کارگردانان و آهنگسازان از این فناوری برای ایجاد صدای فیلم ها و آهنگ های خود به صورت سه بعدی استفاده می کردند ، بنابراین اپل از این فناوری برای ایجاد صدای سه بعدی در سیستم های خود استفاده کرد.

قبل از استفاده از ویژگی Dolby Atmos ، ابتدا باید مطمئن شوید که دستگاه شما از این ویژگی پشتیبانی می کند یا خیر؟ به عنوان مثال ، همه سیستم ها ، رایانه ها و تلویزیون های اپل از Dolby Atmos پشتیبانی می کنند.

مجموعه حق بیمه سیب:

مجموعه اپل کد ، با کارشناسان و متخصصان خود ، 7 روز در هفته آماده ارائه مشاوره تخصصی و رایگان به شما می باشد. این مجموعه می تواند موسیقی اپل در کمتر از 3 ساعت دوستان عزیز را برای شما فعال کنید.

می توانید با دیگر کاربران مجموعه ارتباط برقرار کرده و مطمئن شوید که آنها خوشحال و شایسته Apple Code هستند. سپس با خیال راحت از این مجموعه خرید کنید. لازم به ذکر است که این مجموعه تمام اخبار و اطلاعات مربوط به سیستم های اپل را پوشش می دهد. بنابراین با پیوستن به این مجموعه ، نیازی به عضویت در گروه های دیگر برای کسب اطلاعات در مورد دستگاه های اپل نخواهید داشت.

در Apple Music مشترک شوید
در Apple Music مشترک شوید

دسترسی جریان:

دسترسی به جریان Apple Music یکی از مفیدترین برنامه ها و ویژگی های این برنامه است. در حقیقت ، دسترسی به جریان به شما امکان می دهد تا میلیون ها آهنگ را همزمان بارگیری کنید بدون اینکه آنها را بارگیری کنید. این فناوری از سال 2010 وارد حوزه فناوری و فناوری شده است و بر کل دنیای اینترنت تأثیر گذاشته است. یکی از سیستم عامل هایی که از دسترسی جریان پشتیبانی می کند. اپل موسیقی است. دسترسی به جریان نه تنها هنگام گوش دادن و تماشای آهنگ ها و فیلم ها مهم است. همچنین برای گیمرها بسیار مهم است.

در نهایت ، ما از حمایت و توجه بی دریغ شما به مقاله پیش رو سپاسگزاریم. باشد که روزهای شما سرشار از شادی و شادی باشد

منبع : https://techtip.ir/