19
مارس

AOMEI Backupper Pro (ارزش 29.95 دلار) را به صورت رایگان دریافت کنید

کلید پشتیبان

همه ما می دانیم که برای ایمن نگه داشتن اطلاعات در صورت بروز مشکلات ، باید از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنیم ، اما این وظیفه ای است که اغلب نادیده گرفته می شود.

AOMEI به مناسبت روز جهانی پشتیبان گیری در 31 مارس ، به خوانندگان BetaNews این فرصت را می دهد تا با تهیه یک نرم افزار کاملا رایگان Backupper Professional Edition – با ارزش 29.95 دلار ، نسخه پشتیبان تهیه کنند.

Backupper Pro برای ویندوز به شما امکان می دهد از پرونده ها ، سیستم ، پارتیشن ها و دستگاه های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. در صورت بروز مشکل ، می توانید به سرعت سیستم خود را بازیابی کنید تا همه چیز به حالت طبیعی برگردد. همچنین ویژگی های پیشرفته شبیه سازی سیستم و دیسک برای اطمینان از ایمن ماندن اطلاعات شما وجود دارد و یک استراتژی پشتیبان گیری هوشمند برای سهولت و سریعتر پشتیبان گیری شما وجود دارد.

کاربران IOS همچنین فرصتی برای دریافت MBackupper Pro – به ارزش 19.90 دلار – به صورت رایگان دارند. MBackupper به شما امکان می دهد به سرعت از iPhone یا iPad خود پشتیبان تهیه کرده و از آنها بازیابی کنید. علاوه بر محافظت از داده های خود ، با انتقال فایلهایی که استفاده نمی کنید می توانید فضای ذخیره سازی دستگاه خود را آزاد کنید.

به عنوان یک جایزه اضافی ، شما همچنین می توانید AOMEI CBackupper را دریافت کنید ، که به شما امکان می دهد داده های خود را در فضای ذخیره سازی نامحدود ابر ذخیره کنید و گزینه های برنامه ریزی برای خودکار کردن پشتیبان گیری خود را دارد.

این پیشنهاد از هم اکنون تا 2 آوریل آزاد است ، برای دریافت نرم افزار رایگان خود ، فقط به این لینک بروید.

اعتبار عکس scyther5 / Shutterstock