رفتن به نوشته‌ها

Anycubic رسماً دستگاه جدید Wash & Cure Plus خود را معرفی می کند

دستگاه جدید بزرگتر است ، با حجم بیشتری ، اجازه می دهد تا سخت تر و شستشو.


ویژگی های آرم anycubic

Anycubic دستگاه پیش درمانی جدید Wash & Cure Plus خود را به بازار عرضه می کند که از یک منطقه پخت بزرگتر به همراه پوشش 360 درجه پشتیبانی می کند. مدل بزرگتر جدید و بهبود یافته باعث سخت شدن سریعتر قطعات بزرگتر ، همراه با شستشوی مدل و برخی دیگر از نسخه های مناسب می شود.

Wash & Cure Plus ناحیه پخت را افزایش می دهد

AnyCubic Wash & Cure Plus چندین پیشرفت اساسی در خط شستشو و درمان خود ایجاد می کند.

اول ، اندازه اندازه کلی دستگاه به 290 میلی متر 27 270 میلی متر 47 479 میلی متر افزایش می یابد که ردپای بزرگتری نسبت به نسل های قبلی است. اگرچه این موضوع کمی حجیم به نظر می رسد ، اما افزایش اندازه قابل توجه است ، زیرا منطقه شستشو و پخت را به همان اندازه بزرگ 192 میلی متر x 120 میلی متر 24 245 میلی متر در خود جای داده است.

افزایش کلی اندازه به کاربران اجازه می دهد تا با مدلهای سه بعدی چاپگرها تا 8.9 اینچ کار کنند ، در حالی که امکان شستشوی بهتر مدلها برای این چاپهای بزرگتر فراهم می شود.

یکی دیگر از پیشرفت های اساسی Wash & Cure Plus ، نور ماورا بنفش L شکل با 20 دانه LED است. مشبک 20 LED برای بهبود کامل قابل تنظیم در حدود 360 درجه قابل تنظیم است ، که با میز چرخشی که در اکثر ماشین های سخت کننده پیدا می کنید کار می کند.

همچنین ، طول موج Wash & Cure Plus 450 نانومتر است که به شما امکان می دهد اکثر مدل ها را در یک ساعت از قبل تعیین شده تا یک ساعت درمان کنید.

یک نمایشگر LED دو رنگ جدید نیز معرفی شده است که مدیریت و برنامه نویسی Wash & Cure Plus را تسهیل می کند.

Anycubic Wash & Cure Plus قرار است در 16 آوریل 2021 به فروش برسد. اولین 1000 دستگاه با تخفیف پیش فروش سفارش داده شده با قیمت 169 دلار فروخته می شود و پس از یک هفته پیش فروش به 249 دلار افزایش می یابد.

Wash & Cure Plus یک نسخه مناسب و مناسب از مدل 3D برای سخت کردن مدل 3D Anycubic است. Anycubic همچنین شروع قدرتمندی از سال 2021 دارد.

مرتبط: Anycubic Photon S: بهترین چاپگر رزینی سه بعدی؟ (و کمتر از 500 دلار)

در CES 2021 ، این شرکت چندین محصول جدید را به همراه Wash & Cure Plus از جمله نسخه فوتون X و فوتون مونو به همراه چاپگر Mega SE 3D معرفی کرد. در حقیقت ، Anycubic در CES 2021 Mega SE 3D و Wash & Cure Plus را با هم مدل كرد و آنها را به عنوان جفت مناسب برای چاپ سه بعدی معرفی كرد.

با توجه به بررسی فوق ، ما بسیار تحت تأثیر Anycubic Photon S قرار گرفتیم ، که به راحتی یکی از بهترین چاپگرهای رزین سه بعدی برای سال 2019 بود.

مرتبط: بهترین چاپگرهای سه بعدی زیر 500 دلار

جیمز اویانگ ، معاون تحقیق و توسعه Anycubic ، با ابراز خرسندی از آینده این شرکت ، تأیید کرد که “Anycubic به سرمایه گذاری خود در تحقیق و توسعه و مشارکت های مختلف در آینده برای ارائه دستگاه های 3D ادامه خواهد داد. چاپ و راه حل های بازار قابل اعتماد ، آسان برای پیاده سازی و مطابقت با نیازهای واقعی تولید. ”


چاپ سه بعدی در خانه با خط
30 ایده و پروژه مفید برای چاپ سه بعدی برای خانه شما

در آینده ، پرینترهای سه بعدی به اندازه داشتن تلفن هوشمند یا اینترنت بی سیم در خانه مهم خواهند بود. در اینجا نگاهی داریم به مواردی که اکنون می توانید برای به روزرسانی خانه خود به صورت سه بعدی چاپ کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید