22
مارس

Amazon Prime Video پنجشنبه شب حقوق فوتبال را تأمین می کند

Amazon Prime Video ، پنجشنبه شب / سال ، از سال 2023 ، 15 بازی فوتبال را پخش خواهد کرد.


میکس فیلم اصلی

Amazon Prime Video پنجشنبه شب خانه اختصاصی بازی های فوتبال NFL خواهد بود. این قرارداد عظیم 1 میلیارد دلاری در سال نه تنها اولین همکاری تمام دیجیتالی لیگ ، بلکه بزرگترین معامله ورزشی با هر سرویس پخش جریانی تاکنون است.

اولین بسته دیجیتالی NFL

بر اساس اعلامیه رسمی وب سایت آمازون ، معاملات از سال 2023 آغاز و تا سال 2033 ادامه دارد. این شرکت پنجشنبه شب و یک بازی تدارکاتی در هر سال را بصورت اختصاصی از 15 بازی فوتبال در سرویس پخش جریانی Prime Video در ایالات متحده پخش خواهد کرد.

با انعقاد قرارداد انحصاری جدید ده ساله ، Prime Video تنها مکان برای تماشای مسابقات فوتبال NFL پنجشنبه شب در سراسر کشور خواهد بود که از سال 2023 آغاز می شود. پیش از این ، این بازی ها در تلویزیون های زمینی و کابلی نیز در دسترس بودند.

شبکه های هوایی محلی همچنان می توانند بازی ها را پخش کنند ، اما فقط در برخی از شهرها. خوشبختانه ، این امکان را برای افرادی که در Amazon Prime یا Prime Video مشترک نیستند می توانند از طریق شرکت مخابراتی کابل خود (یا سایر خدمات تلویزیون های پولی منظم) و یا با آنتن دیجیتال هماهنگ شوند.

همچنین ، Prime Video پیش از بازی ، نیمه وقت و بعد از بازی میزبان نمایش های جدید خواهد بود. مانند گذشته ، این بازی ها دارای ویژگی های تعاملی آمازون مانند X-Ray و Next Gen Stats خواهند بود.

به عنوان بخشی از معامله جدید ، Prime Video همچنین حق لیستی هفتگی از برنامه های اصلی NFL و موارد برجسته در بازی را برای همه بازی های NFL به دست آورد. Prime Video و NFL با داشتن اطلاعات بیشتر قبل از بازی اول در سال 2023 به همکاری در مورد محتوای اختصاصی در NFL و بهبود تجربه تماشای طرفداران در Football Night Football ادامه خواهند داد.

آمازون سالانه 1 میلیارد دلار برای بسته TNF پرداخت خواهد كرد ، CNBC آن را در اختیار دارد.

مرتبط: برای پخش زنده ورزشی این سایتها را مرور کنید

چهار مجوز دیگر NFL ، Fox Sports ، Disney’s ABC / ESPN ، Viacom’s CBS و Comcast’s NBC ، سالانه 2 میلیارد دلار در شمال پرداخت می کنند.

شبکه های اصلی تلویزیون چطور؟

CNET اطلاعات بیشتری در مورد ترتیبات حقوق جدید دارد:

  • CBS: بازی های بعدازظهر یکشنبه کنفرانس فوتبال آمریکا از شبکه CBS پخش می شود و از سرویس پخش جریانی جدید شرکت پارامونت + پخش می شود. علاوه بر این ، CBS بازی های Super Bowl 2023 ، 2027 و 2031 را پخش خواهد کرد.
  • ABC / ESPN: فوتبال دوشنبه شب همچنان در شبکه های ESPN دیزنی در دسترس خواهد بود. ABC حق پخش دو بازی Super Bowl و برخی بازی های انحصاری را در فصل عادی کسب کرده است. ABC و ESPN SuperBow 2026 و 2030 را پخش خواهند کرد. همه بازی های ABC / ESPN به طور همزمان از طریق سرویس پخش جریانی ESPN + Disney پخش می شوند.
  • ورزش فاکس: بازی های NFL یکشنبه بعد از ظهر در Fox همچنان در دسترس خواهد بود ، در حالی که سرویس پخش رایگان Tubi حق پخش NFL را به دست آورده است. علاوه بر این ، فاکس به موج های Super Bowls 2024 ، 2028 و 2032 رسید.
  • NBC: Comcast’s NBC حق تولید بازی های فوتبال Sunday Night را برای خود محفوظ می داند (سرویس های پخش جدید Peacock همچنین همه بازی ها را شبیه سازی می کند). تعداد مشخصی از بازیهای NFL در طول قرارداد ده ساله دارای یک “مسئله انحصاری” خواهند بود. NBC همچنین حق پخش زمان Super Cup های 2025 ، 2029 و 2033 را نیز به دست آورده است.

همانطور که خودتان می بینید ، این معاملات و قراردادهای ده ساله جدید همچنین به گسترش در دسترس بودن بسیاری از بازی های NFL در اینترنت کمک کرده است.

پیروزی بزرگ آمازون

آمازون از سال 2017 بازی های TNF پخش شده در شبکه فاکس را شبیه سازی می کند ، اما اکنون طیف گسترده ای از بازی ها را پخش خواهد کرد. معامله انحصاری آمازون را ملزم به سرمایه گذاری زیاد در تولید NFL مانند اپراتورهای دوربین ، مفسران ، برنامه های ترافیکی و موارد دیگر می کند.

آمازون ، به همراه سایر شرکت های فناوری ، هرگز برای چنین معامله مهیج محتوایی مذاکره نکرده اند ، حتی اگر چهار سال است که بازی های NFL را پخش می کند. با این حال ، توافق انحصاری این شرکت برای کشک مهم خواهد بود ، مخصوصاً اکنون که محبوبیت جریان در طی شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است.


به روزرسانی ورزشی جستجوی Google
Google یافتن برنامه های ورزشی و تلویزیونی زنده را آسان می کند

Google برخی از ویژگیهای فوق العاده مفید را به جستجو برای هر کسی که به طور منظم ورزش یا سرگرمی را از تلویزیون تماشا می کند اضافه می کند.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده

.