28
مه

9 روش بررسی و گزارش از آنلاین بودن یک تماس خاص WhatsApp را بیاموزید

گاهی اوقات شما به شخصی پیام WhatsApp را ارسال می کنید که پاسخ او برای شما بسیار مهم است. در این زمان ، شما باید مرتباً واتس اپ را بررسی کنید تا از آنلاین بودن و مسئولیت پذیری فرد اطمینان حاصل کنید. در چنین مواردی می توانید از برنامه هایی استفاده کنید که وضعیت مخاطب را به شما نشان می دهد. آنلاین با اطلاع رسانی. در این مقاله ما 9 روش برای بررسی و گزارش آنلاین حضور یک مخاطب خاص در WhatsApp از Anzel Web به شما آموزش می دهیم.

برنامه تأیید پیام و واتساپ آنلاین را بارگیری کنید

؟ چگونه می توان فهمید که شخصی بدون بررسی در واتس اپ آنلاین است

اگر منتظر پیام WhatsApp هستید یا نمی خواهید هنگام آنلاین بودن کاربر آنلاین باشید ، می توانید از برنامه های شخص ثالثی استفاده کنید که دقیقاً برای همین کار انجام شده اند. در این مقاله ما برنامه های رایگان و غیر رایگان برای جستجوی آنلاین WhatsApp از Anzel Web را ارائه خواهیم داد. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

امنیت این برنامه ها به عهده کاربر است و Anzel Web در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده ندارد.

برنامه WhatsApp WhatsDog برای جستجوی آنلاین

9 روش بررسی و گزارش از آنلاین بودن یک تماس خاص WhatsApp را بیاموزید

برای دریافت هشدار برای مخاطبین آنلاین WhatsApp Android می توانید از برنامه WhatsDog استفاده کنید. شما باید این برنامه را به عنوان یک فایل APK بارگیری کنید.

سپس آن را نصب کرده و وارد برنامه شوید. برای اینکه بتوانید تماس مخاطب را بصورت آنلاین رد کنید ، فقط وارد برنامه شوید. هر بار که این شخص وارد شبکه شود ، اعلانی دریافت خواهید کرد. این برنامه همچنین نشان می دهد که تعداد افراد در طول روز آنلاین هستند.

نرم افزار تشخیص آنلاین WhatsApp برای iPhone و Android: mSpy

برنامه پیام رسان آنلاین WhatsApp برای iPhone و Android mSpy یکی دیگر از بهترین برنامه ها در این زمینه است. ویژگی مثبت mSpy این است که کاربران آیفون می توانند بدون فرار از زندان از آن استفاده کنند. می توانید به راحتی شماره مخاطب را در آن وارد کرده و علاوه بر دریافت اعلان آنلاین بودن ، می توانید اطلاعات دیگری را در قسمت تماس ، پیام ، ایمیل و … دریافت کنید.

برای بارگیری این برنامه ، باید از فایل APK استفاده کنید. کاربران آیفون همچنین قبل از نصب این برنامه باید از داده های خود در iCloud پشتیبان تهیه کنند.

برنامه Onlinenotify iPhone را بارگیری کنید

9 روش بررسی و گزارش از آنلاین بودن یک تماس خاص WhatsApp را بیاموزید

نرم افزار ردیابی WhatsApp برای کاربران iOS Onlinenotify است. برای استفاده از این برنامه باید از Jailbroken استفاده کنید. می توانید از این برنامه برای ردیابی و نوشتن آنلاین ، آفلاین استفاده کنید. این برنامه رایگان نیست

WhatsApp iPhone و Android WhatsTrack نرم افزار پیام رسانی آنلاین

WhatsTrack یک برنامه اطلاع رسانی آنلاین تماس WhatsApp برای کاربران iOS و Android است. این برنامه نیازی به مجوز یا دسترسی به اطلاعات شخصی شما ندارد. با استفاده از این برنامه می توانید بفهمید چه موقع شخص بصورت آنلاین و آفلاین وارد می شود و چه مدت آنلاین است. این برنامه رایگان نیست کاربران آیفون برای استفاده از این برنامه نیازی به نصب Jailbreaking ندارند.

ردیاب آنلاین واتس اپ WhatzSeen

WhatsSeen Free WhatsApp Online Finder گزینه دیگری برای بررسی وضعیت آنلاین مخاطبان شما است. ابتدا باید APK آن را بارگیری کرده و این برنامه را نصب کنید. سپس آن را وارد کرده و شماره تماس و نام را وارد کنید. سپس بعد از کلیک بر روی دکمه Start کلیک کنید. اگر فرد آنلاین باشد ، دکمه کنار او سبز می شود. اگر نمی خواهید از وضعیت این شخص بصورت آنلاین مطلع شوید ، باید روی این دکمه کلیک کنید تا قرمز روشن شود و خاموش شود.

با ورود شخصی به شبکه به شما اطلاع داده می شود. در این برنامه علاوه بر زمان آنلاین بودن مخاطب ، می توانید آخرین بار آنلاین بودن کاربر را نیز مشاهده کنید. اگر نمی خواهید دیگران از زمان آنلاین بودن و آخرین بازدید شما بدانند ، فقط به WhatsApp وارد شوید و به تنظیمات> حساب> حریم خصوصی> آخرین بار بروید. سپس موارد زیر را انتخاب کنید:

  • همه: همه
  • مخاطبین من: فقط مخاطبین شما
  • هیچ کس: هیچ کس

گاهی اوقات دلیل آنلاین نبودن شخصی این است که آن شخص شما را مسدود کرده است.

برنامه WhatsApp WhatSeen برای تأیید آنلاین

9 روش بررسی و گزارش از آنلاین بودن یک تماس خاص WhatsApp را بیاموزید

همچنین می توانید از نرم افزار نظارت بر WhatsApp Whatseen استفاده کنید. با استفاده از این برنامه ، مردم نمی توانند درک کنند که شما پیام آنها را خوانده اید. در واقع ، دو علامت تیک آبی نشان دهنده خوانده شدن پیام ظاهر نمی شوند. شما می توانید پیام های WhatsApp خود را در این برنامه بخوانید بدون اینکه فرستنده متوجه آنلاین بودن شما شود.

اگر می خواهید چندین حساب WhatsApp داشته باشید ، می توانید در مورد روش های جدید داشتن دو یا چند برنامه WhatsApp بر روی تلفن خود مطالعه کنید.

اعلام تماس بصورت آنلاین در GB WhatsApp

برنامه رایگان نظارت بر واتس اپ GBWhatsApp نیز یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است. می توانید این برنامه را از سایتهای دیگری به غیر از Google Play بارگیری کنید. پس از نصب وارد برنامه شوید. سپس به تنظیمات GB بروید. اکنون صفحه اصلی / صفحه گپ را انتخاب کنید. سپس به Contact Online Toast بروید. Show online toast online را انتخاب کنید. همچنین می توانید صدای اعلان را فعال کرده و مکان نمایش اعلان روی صفحه را مشخص کنید.

برنامه WhatsApp WaStat برای ارتباطات آنلاین

9 روش بررسی و گزارش از آنلاین بودن یک تماس خاص WhatsApp را بیاموزید

برای مشاهده پخش های آنلاین WhatsApp می توانید از برنامه WaStat استفاده کنید. این برنامه وقتی شخصی آنلاین است به شما اطلاع می دهد. همچنین می توانید از آن برای نظارت بر حضور آنلاین خود در 30 روز گذشته استفاده کنید. به این ترتیب می توانید میزان استفاده از اینترنت و زمان سپری شده در فضای مجازی را کنترل کنید. ده پروفایل را نیز تماشا کنید.

برای یادگیری نحوه پنهان کردن وضعیت آنلاین خود در WhatsApp ، آموزش نحوه پنهان کردن و پنهان کردن وضعیت آنلاین خود را در WhatsApp بخوانید.

نرم افزار WhatsApp wTrack برای پیام رسانی آنلاین

9 روش بررسی و گزارش از آنلاین بودن یک تماس خاص WhatsApp را بیاموزید

نرم افزار نظارت بر واتس اپ و اعلام دسترسی آنلاین به یک تماس خاص WhatsApp با wTrack نیز برنامه خوبی در این زمینه است. با مشخص کردن مخاطبی که در این برنامه می خواهید ، وقتی شخص آنلاین است ، اعلانی دریافت خواهید کرد. این برنامه فقط تا 12 ساعت رایگان است.

وب سایت و برنامه پیام رسانی آنلاین WhatsApp WA Watcher

وب سایت WhatsApp WA Watcher و برنامه پیام رسانی آنلاین گزینه دیگری است که می توانید استفاده کنید. کافیست به وب سایت WA Watcher بروید و شماره را در قسمت وارد کنید. همچنین کد کشور را از فهرست کشور انتخاب کنید. سپس روی بررسی وضعیت آنلاین کلیک کنید تا از وضعیت آنلاین شخص مطلع شوید.

با WhatsApp بصورت آنلاین تماس ویژه بگیرید

این سایت بخش دیگری به نام Chatwatch Web APP دارد که می توانید بصورت آنلاین استفاده کنید. در این قسمت علاوه بر دیدن وضعیت مخاطب بصورت آنلاین ، می توانید هشدار را نیز فعال کنید تا در صورت آنلاین بودن شخص ، اعلانی دریافت کنید. به برگه ایجاد حساب بروید. سپس ایمیل و رمز ورود خود را وارد کرده و گزینه Next را بزنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید تا بتوانید از این برگه و ویژگی های آن استفاده کنید.

با WhatsApp بصورت آنلاین تماس ویژه بگیرید

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web با 9 روش بررسی و اعلام تماس خاص در WhatsApp به صورت آنلاین آشنا شدیم. از کدام برنامه برای این کار استفاده می کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.