6
جولای

9 روش برای حل مشکل پخش موسیقی در تلفن Android خود بیاموزید

اگر نمی توانید صدا را از تلفن خود بشنوید ، آهنگ های پخش به درستی پخش نمی شوند و به طور مداوم قطع و وصل می شوند ، ممکن است با بلندگوی تلفن خود مشکلی داشته باشید یا اینکه یک پخش کننده موسیقی خوب انتخاب نکرده باشید. در این مقاله ما 9 روش برای حل مشکل پخش موسیقی در تلفن Android خود از Anzel Web به شما آموزش خواهیم داد.

ایجاد و عیب یابی مشکل پخش آهنگ در Android

؟ چگونه مشکلات بلندگو را با Android برطرف کنیم

ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که مشکل نداشتن صدا یا پخش صحیح موسیقی در تلفن یا رایانه لوحی Android شما نیست. برخی از آنها سخت افزاری و برخی دیگر نرم افزاری هستند. در این مقاله ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از Anzel Web مشکل پخش موسیقی روی تلفن Android خود را حل کنید. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

با چند روش اساسی مشکل را با پخش کننده موسیقی تلفن خود حل کنید

قبل از هر کاری تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید. اصولاً مشکلات از این طریق حل می شود. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، باید بدانید که چرا این آهنگ در شیائومی و تلفن شما پخش نشده است. ممکن است مشکل از تلفن سخت افزاری باشد. تلفن خود را دوباره راه اندازی کنید. به شما این امکان را می دهد که تلفن شما با خیال راحت روشن شود. باتری را از برق بکشید و دوباره در تلفن قرار دهید.

اگر به طور معمول تلفن خود را به یک هدست یا بلندگوی بی سیم متصل می کنید ، ممکن است تلفن همچنان به دستگاه متصل باشد تا صدا از بلندگو خارج نشود. به تنظیمات> دستگاههای متصل بروید. برگه بلوتوث را بررسی کنید تا ببینید تلفن شما به دستگاه متصل است یا خیر.

مشکلی در پخش موسیقی روی تلفن Android وجود دارد

مشکل این است که به دلیل حالت Do Not Disturb یا Silent صدای تلفن پخش نمی شود. اگر این دو مورد فعال شده باشند ، می توانید شخصیت آنها را در نوار وضعیت تلفن مشاهده کنید.

روش دیگر کاهش صدای تلفن و سپس افزایش آن تا آخرین سطح و پخش آهنگ در هر دو حالت است. همچنین می توانید نوار وضعیت را به سمت پایین بکشید و آهنگ زنگ را کنترل کنید ، از آنجا یک آهنگ ، اعلان و ̈ا پخش کنید ، یا به تنظیمات و سپس Sounds & Vibrations رفته و از آنجا Volume را وارد کنید. سپس لغزنده میزان صدا را کم یا زیاد کنید. آهنگی را از برگه های مختلف و نرم افزارهای مختلف پخش کنید.

روش دیگر برای عیب یابی مشکلات صدا از بلندگوی تلفن شما تمیز کردن بلندگوی تلفن است. تماس را با گوش خود یا با یک ابزار نازک مانند خلال دندان تمیز کنید (نباید تیز باشد زیرا ممکن است به بلندگو آسیب برساند). برای تمیز کردن آن می توانید از مسواک نرم نیز استفاده کنید.

با غیرفعال سازی دستی هدست ، مشکل پخش نشدن آهنگ در Android را حل کنید

مشکلی در پخش موسیقی در تلفن Android وجود دارد

بعضی اوقات دلیل خاموش شدن تلفن این است که دستگاه نمی تواند خاموش بودن را تشخیص دهد حتی اگر هدست خاموش باشد. در اصل ، این مشکل با راه اندازی مجدد ساده حل می شود ، اما اگر حل نشد ، برنامه Disable Headphone را نصب کنید. حالا آن را روشن کرده و هدفون را خاموش کنید. این برنامه رایگان است

با پخش حالت امن ، مشکل پخش نشدن آهنگ در تلفن Android خود را برطرف کنید

مشکلی در پخش موسیقی در تلفن Android وجود دارد

برای حل مشکل با Android Poly Music ، دکمه روشن / خاموش را فشار دهید و نگه دارید. سپس Shutdown را انتخاب کرده و OK را کلیک کنید. تلفن شما در حالت ایمن دوباره راه اندازی می شود. کاربرد این حالت ممکن است بسته به نوع تلفن و مارک تجاری متفاوت باشد. با استفاده از مدل گوشی خود می توانید این حالت را در اینترنت جستجو کنید. در این حالت تلفن خود را تست کنید و ببینید مشکلی وجود دارد یا خیر.

با انجام تنظیم مجدد سخت مشکل قطع شدن موسیقی در Android را برطرف کنید

اگر متوجه شدید که بلندگو در حالت ایمن مشکلی ندارد ، ممکن است مشکل از یک برنامه یا تنظیم خاص باشد. اگر مشکل برطرف نشد ، بهتر است تنظیم مجدد Hard را برای تلفن Android خود انجام دهید. برای حل مشکل با پخش کننده موسیقی Huawei و اساساً این گزینه را باید در تنظیمات> سیستم> تنظیمات مجدد پیدا کنید. اکنون این زمان ممکن است بسته به مدل گوشی شما کمی متفاوت باشد. اگر نمی توانید آن را پیدا کنید ، آن را در کادر جستجوی تنظیمات جستجو کنید.

9 روش برای حل مشکل پخش موسیقی در تلفن Android خود بیاموزید

مشکل با پخش موسیقی Android با بلندگوی پاک کننده برطرف شد

این ممکن است به دلیل پخش نشدن آهنگ در دستگاه پخش رسانه تلفن و مشکل خیس شدن بلندگو یا خیس شدن بلندگو باشد. می توانید آن را با باد گرم خشک کرده یا در ظرفی با برنج قرار دهید. قبل از این کار تلفن خود را خاموش کنید.

مشکلی در پخش موسیقی در تلفن Android وجود دارد

بلندگو تمیز کننده نیز می تواند کمک کند. این برنامه نوعی لرزش را به تلفن تزریق می کند تا آب و رطوبت را از بین ببرد.

مشکل را با Samsung Play Music به عنوان وشی حل کنید برنامه بدون نظارت

برای حل مشکل با پخش کننده موسیقی Samsung و. به تنظیمات و سپس مدیریت دستگاه یا پشتیبانی دستگاه بروید. به تب Battery بروید. به برگه Unmonitored Apps بروید. روی افزودن برنامه ضربه بزنید و پخش کننده موسیقی را انتخاب کنید. سپس تلفن را دوباره راه اندازی کنید.

مشکلی در پخش موسیقی در تلفن Android وجود دارد

اگر مشکل نرم افزار همچنان ادامه داشت ، آن را حذف نصب کنید. سپس برنامه پخش کننده موسیقی دیگر را دوباره نصب یا استفاده کنید.

اگر موسیقی Google Play مشکلی دارد ، آموزش 8 روش حل موسیقی Google Play را بخوانید.

با غیر فعال کردن پردازشگر صدای فوق العاده با کیفیت ، مشکل را با پخش کننده موسیقی Android حل کنید

این روش برای حل یک دستگاه پخش موسیقی سامسونگ برای افرادی که دارای هدست سیمی یا کابل AUX هستند مناسب است. هدفون یا کابل AUX را به تلفن وصل کنید. به تنظیمات و سپس صداها و لرزش ها بروید. به قسمت کیفیت صدا و جلوه ها بروید. UHQ Upscaler را غیرفعال کنید.

مشکلی در پخش موسیقی در تلفن Android وجود دارد

اگر صدای خاموش تلفن شما خاموش است ، برای رفع این مشکل Samsung رفع SMS صدای رفع مشکل را بخوانید.

مشکل پخش کننده موسیقی Xiaomi را برطرف کنید

پخش کننده موسیقی پیش فرض تلفن MIUI یا سایر تلفن های شیائومی ممکن است هنگام خاموش بودن صفحه یا بزرگتر بودن حجم پرونده ، به درستی کار نکند. در این حالت پخش کننده را باز کنید. روی دکمه اخیر برنامه ها کلیک کنید. پخش کننده را لمس کنید و نگه دارید. سپس روی قفل و اطلاعات ضربه بزنید. حالا بعد از قفل / خاموش شدن صفحه ، Lock Jio Music Stopping را انتخاب کنید. این کار را می توانید با برنامه های دیگر خود انجام دهید. روش دیگر برای حل مشکل Xiaomi Music Player پخش فایل هایی با این دستگاه پخش است که در محدوده صدای پشتیبانی شده قرار دارند.

راه های دیگر برای حل مشکل تلفن اندرویدی که صدا پخش نمی کند

اگر با این کار مشکلی با تلفن که صدا پخش نمی کند حل نشد ، بهتر است پخش کننده موسیقی خود را تغییر داده و از برنامه دیگری استفاده کنید. همچنین می توانید از برنامه ها برای تغییر پرونده های صوتی و تغییر قالب فایل استفاده کنید.

مشکلی در پخش موسیقی در تلفن Android وجود دارد

روش دیگر پاک کردن حافظه پنهان برنامه یا تلفن است. برای انجام این کار ، تنظیمات و سپس برنامه ها را باز کنید. برنامه مورد نظر خود را از آنجا پیدا کنید. روی آن کلیک کنید. سپس به تب Storage بروید. روی دکمه Clear Cache کلیک کنید. برای یادگیری نحوه پاک کردن حافظه پنهان و داده ها از برنامه و تلفن ، آموزش پاک کردن حافظه پنهان و داده ها از برنامه Android را بخوانید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله از Anzel Web ، روش های حل مشکل تلفن اندرویدی را که صدا پخش نمی کند ، بررسی کردیم. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.