28
آگوست

9 بهترین بسترهای تیم سازی آنلاین برای تیم های راه دور

موفقیت تیم به ارتباط معنادار بین اعضای آن بستگی دارد. کارکنان از راه دور معمولاً روابط ضعیف تری با همکاران خود دارند زیرا آنها ارتباط شخصی مستقیم ندارند.

بنابراین ، شما باید بر اعتماد و ایجاد روابط بین اعضای تیم برای رفاه شخصی و برقراری ارتباط مثبت تمرکز کنید. وب سایت های زیر به ویژه مفید هستند زیرا فعالیت ها و بازی های رایگان و پولی را برای تیم های از راه دور ارائه می دهند.

ارائه یک صفحه وب TriviaMaker بر اساس تصاویر

TriviaMaker

با استفاده از این وب سایت می توانید بازی های تعاملی متعددی را برای تیم خود بسازید. این به شما امکان می دهد از بین چهار سبک مختلف بازی انتخاب کنید: Grid ، List ، Multiple Choice و Wheel.

در اینجا می توانید بازی را مطابق انتخاب خود کاملاً سفارشی کنید. TriviaMaker به شما امکان می دهد تا لوگوی تیم را اضافه کرده و از رنگ نام تجاری برای ایجاد فضایی آشنا استفاده کنید. می توانید نام تیم ها را مشخص کرده و آهنگ تم دلخواه خود را اضافه کنید.

این آزادی را دارید که دسته ها ، س questionsالات و پاسخ های خود را به بازی ها اضافه کنید. این وب سایت مبتنی بر ابر پشتیبانی رایگان برای سیستم عامل های مختلف ارائه می دهد. می توانید از مرورگرهای وب و تلفن های هوشمند (Android و iOS) ایجاد ، ویرایش و مشارکت کنید

ارائه بصری وب سایت تیم سازی

تیم سازی

تیم های راه دور می توانند در هر یک از 30 رویداد مجازی منحصر به فرد در وب سایت تیم سازی شرکت کنند. هر رویداد یا بازی حدود 60-90 دقیقه طول خواهد کشید. اعضای تیم می توانند در اکثر فعالیت ها از طریق Zoom شرکت کنند ، در حالی که برخی رویدادها در Microsoft Teams ، Google Meet و Webex در دسترس هستند.

هدف این رویدادها علاوه بر سرگرم کننده بودن ، افزایش تعامل بین تیم های راه دور است. رویدادها شامل یک آزمایش کنجکاو ، قصه گویی ، آموزش تیمی ، یک کارگاه کمدی و بازی هایی مانند رمز و راز قتل مجازی ، شکار ارواح ، جشن هالووین و موارد دیگر است.

مطالب مرتبط: بهترین زمان پزشک برای نظارت بر عملکرد تیم شما عمل می کند

هزینه اکثر رویدادهای ارائه شده توسط این وب سایت برای هر نفر 30 تا 50 دلار است. با این حال ، بسته به اندازه تیم و سفارشی سازی ، قیمت نهایی متفاوت است.

نمایش بصری وب سایت شرکت Offsite Co.

شرکت دریایی

می توانید از این وب سایت برای سازماندهی رویدادهای تیم مجازی در سطح بعدی کمک بگیرید. شما می توانید رویدادهایی را برای تیم های 25 تا 10 هزار نفر سازماندهی کنید.

شرکت خارج از سایت ارائه سفارشی سازی کامل با توجه به فرهنگ شرکت برای همه رویدادها. وب سایت رویداد را بر اساس فناوری های دلخواه شما طراحی می کند. می توانید رویدادهایی مانند چیزهای بی اهمیت عمومی ، شکار پاک کننده زنده و بازی هایی مانند Treasure Mountain ، Rube Goldberg و Alpha Centauri را ترتیب دهید.

اشتراک ماهانه این وب سایت برای هر نفر 8 دلار هزینه خواهد داشت. اما اگر قصد دارید یک رویداد را سازماندهی کنید ، 30 دلار برای هر نفر خواهد بود.

این وب سایت برای کسانی که به دنبال آزمایش های سرگرم کننده یخ شکن برای ارتباط و تعامل با تیم خود هستند ایده آل است. آزمون تیم سازی مجازی وی تنها دو دقیقه در هر دور به طول می انجامد و به اتحاد یک تیم کمک می کند.

علاوه بر افزودن سوالات خود ، می توانید از مجموعه آماده شده از 100 یخ شکن که QuizBreaker ارائه می دهد استفاده کنید. علاوه بر شرکت در آزمون ، به تیم اجازه می دهد تا از طریق موضوعات کامنت و شکلک صحبت کنند.

شما می توانید بازی های QuizBreaker را از طریق هر مرورگر وب یا تلفن هوشمند مدرن انجام دهید. از رمزگذاری SSL برای محافظت از داده هایی که تیم شما به اشتراک می گذارد ، استفاده می کند. هزینه آن برای هر کاربر / ماه فقط 3 دلار است ، به همراه یک دوره آزمایشی رایگان 21 روزه که می توانید در هر زمان لغو کنید.

با فعالیت های تیم سازی Quiz Coconut از راه دور ، می توانید زمان سرگرمی مجازی را برای تیم خود فراهم کنید. این برنامه رویدادهای مجازی جامعی را ارائه می دهد که برای همه سنین و زمینه ها مناسب است تا کارکنان را مشغول نگه دارد. معمولاً رویدادها 60-90 دقیقه طول می کشد.

کارکنان راه دور می توانند ابتدا در حقایق جالب ، بازی ها شرکت کنند ، نام این ملودی ، چالش تعاملی و سریع ترین انگشتان را بگذارند. راه اندازی فعالیت های آنلاین آسان است ، زیرا میزبان رویداد را نیز ارائه می دهد.

هزینه رویدادها بسته به اندازه تیم و تاریخ / زمان رویداد بین 750 تا 1500 دلار هزینه خواهد داشت. برای دریافت پیشنهاد باید با تیم Quiz Coconut تماس بگیرید.

تصویری که پلت فرم آنلاین Random Trivia Generator را نشان می دهد

ژنراتور بی اهمیت چیزهای بی اهمیت

این ژنراتور چیزهای بی اهمیت مشارکت تیمی را سرگرم کننده و لذت بخش می کند. این س questionsالات و پاسخ های جالب در موضوعات زیر ارائه می دهد: علم ، هنر ، جغرافیا ، عمومی و سرگرمی. برای استفاده از خدمات این وب سایت نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

هر یک از تیم های شما می توانند میزبان باشند و از اعضای تیم سوال بپرسند. می توانید کارکنان را به تیم تقسیم کنید یا اجازه دهید به صورت جداگانه شرکت کنند. همچنین می توانید شخص دیگری را برای نظارت بر نتایج استخدام کنید.

در این وب سایت فعالیتهای زیادی برای تیم راه دور خود خواهید داشت که رقابت ، ارتباط و سرگرمی را همزمان ارائه می دهد. با استفاده از بسته بازی ، از میزبان های حرفه ای زنده ، ویژگی های سطح بالا ، شبکه های ویدئویی و موارد دیگر نیز بهره مند خواهید شد.

این که آیا می خواهید یک تیم کوچک یا جمعیت زیادی از 10000 نفر را سرگرم کنید ، Go Remote به شما کمک می کند فرهنگ یک دفتر از راه دور را از طریق تعامل مجازی استاندارد ارتقا دهید. این پلت فرم فعالیت های آنلاین فعالیت هایی را از طریق اتاق بازی ارائه می دهد و یک اتاق می تواند حداکثر 25 نفر را در خود جای دهد.

قیمت استاندارد برای یک اتاق کوچک برای 10 نفر از 299 دلار شروع می شود. تجربه یک ساعته شامل بازی هایی مانند Categories ، Giphy Battle ، Pub Trivia ، Name That Tune ، Lip Dub ، Fact Match ، Where in the World ، Pictionary و Photo است. غرفه

این برنامه شکار پاک کننده مجازی با چالش ها و پاداش ها تعامل ایجاد می کند تا تیم شما بتواند در فعالیت های سرگرم کننده شرکت کند و نه در یک جلسه خسته کننده دیگر Zoom. اعضای تیم می توانند از هر کجا در این رویدادهای بسیار تعاملی شرکت کنند.

مطالب مرتبط: بهترین ضبط کننده های صفحه رایگان برای ذخیره قرارهای آنلاین شما

فعالیتها شامل چالش عکس ، چالش تصویری ، چالش اسکن کد QR ، چالش ثبت نام ، چالش پرسش و پاسخ و سوالات چند گزینه ای است. همچنین می توانید در مورد بازی ها از هم تیمی های خود بازخورد بگیرید و استراتژی را تغییر دهید.

این به شما امکان می دهد شروع به ساخت ، راه اندازی و نظارت بر فعالیت های خود کنید. یا می توانید از تیم Scavify بخواهید که در این مراحل به شما کمک کند. برای اطلاع از قیمت ، باید یک فرم را در وب سایت پر کرده و ارسال کنید.

تصویر بصری رابط وب Thriver را نشان می دهد

موفقیت آمیز

این برنامه طیف وسیعی از فعالیت های تیم سازی را برای اعضای تیم از راه دور شما ارائه می دهد. او برای هر موقعیتی بازی هایی دارد تا روحیه و تعهد تیم شما را افزایش دهد. قبل و بعد از سازماندهی خدمات نیز می توانید از تیم خود بازخورد بگیرید.

برخی از فعالیت های محبوب موجود در این وب سایت عبارتند از Team Trivia Challenge ، Sherlock Holmes: Murder Mystery ، Olympics Office Online ، Winning Opinions ، Scavenger Hunt ، Survey Says ، Guess My Sketch ، What Carbon Footprint من ، Can You Dig It و بیشتر.

زمان و قیمت فعالیت ها متفاوت است و بنابراین می توانید رویدادها را متناسب با بودجه و زمان خود انتخاب کنید.

به اعضای آسان تیم خود از راه دور انگیزه دهید

به دلیل عدم تعامل مستقیم ، ایجاد ارتباط قوی بین اعضای تیم از راه دور به یک چالش تبدیل می شود. با استفاده از یکی از بسترهای فوق می توانید اعضای تیم خود را فعال و با انگیزه نگه دارید. علاوه بر این ، اعضای تیم شما هنگامی که یکدیگر را می شناسند ، از طریق همکاری آسان بسیار مولد خواهند شد.


تصویر رابط برنامه کاربردی Freehand در لپ تاپ
نحوه ایجاد همکاری های بصری مولد با InVision Freehand

با InVision Freehand ، تیم های محصول می توانند در زمان واقعی بر روی یک بوم بی پایان در زمان واقعی همکاری کنند. شبیه تخته سفید دفتر است ، اما دیجیتالی است.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده