بلاگ

8 راه حل مشکل عدم تطابق ویدیو های صوتی و تصویری پس از بارگذاری در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است که در آن می توانید عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید و با سایر کاربران ارتباط برقرار کنید. قبلاً می توانستید ویدئوهای یک دقیقه ای را به اشتراک بگذارید ، اما با ظهور IGTV و Reels ، امکان به اشتراک گذاری فیلم های طولانی تر وجود داشت. اکنون برخی از کاربران با مشکل فیلم های رفت و برگشت در اینستاگرام روبرو هستند. در این مقاله از Anzel Web 8 روش برای حل مشکل عدم تطابق ویدیو های صوتی و تصویری پس از بارگذاری در اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

پس از بارگذاری ، مشکل ویدیوی اینستاگرام را برعکس کنید

؟ چگونه مشکلات صوتی اینستاگرام را برطرف کنیم

هنگامی که یک ویدیو را در اینستاگرام ارسال می کنید ، یک نماد بلندگوی کوچک در گوشه سمت راست پایین ظاهر می شود که نشان می دهد ویدیو صدا دارد. با ضربه زدن روی این نماد می توانید ویدیو را بی صدا کنید. در این حالت ، خطی روی بلندگو کشیده می شود. گاهی اوقات هنوز می توانید ویدئو را بشنوید ، حتی اگر روی نماد ضربه بزنید تا صدا فعال شود. در این مقاله از Anzel Web روش هایی را برای حل مشکل عدم تطابق بین صدا و تصویر پس از بارگذاری در اینستاگرام به شما آموزش می دهیم. انتظار بیشتری داشته باشید.

توجه: ابتدا به خاطر داشته باشید که ویدیوی به اشتراک گذاشته شده ممکن است صدا نداشته باشد. اگر مطمئن هستید که صدا وجود دارد ، دستورالعمل های داده شده را دنبال کنید.

همچنین پیشنهاد می کنیم ابتدا کیفیت و قالب فایل ویدئویی را با تغییر اندازه و قالب بندی فایل ویدئویی تغییر دهید تا مشکل حل شود.

پس از بارگذاری با راه اندازی مجدد ، مشکل ویدیوی اینستاگرام را پشت سر هم حل کنید

برای حل مشکل صدای ویدیو در اینستاگرام ، قبل از هر کاری یکبار تلفن خود را راه اندازی مجدد کنید. بسیاری از مشکلات را می توان با این روش ساده حل کرد. این برنامه های غیر ضروری را که در پس زمینه اجرا می شوند ، می بندد.

مشکل عدم تطابق صدا و تصویر را در اینستاگرام با فعال کردن رینگر حل کنید

این مشکل ممکن است به دلیل خاموش بودن زنگ باشد. هنگامی که تلفن در حالت سکوت یا لرزش است ، گاهی اوقات صدای برنامه ها تحت تأثیر قرار می گیرد. این برنامه را باز کنید تا ناسازگاری صوتی و تصویری ویدیو در اینستاگرام برطرف شود. سپس به تنظیمات بروید. حالا روی Video کلیک کنید. سپس روی Sound ضربه بزنید. حالا روی Ringer کلیک کنید.

با ورود مجدد به سیستم ، مشکل صدای ویدیو را در اینستاگرام برطرف کنید

برای حل مشکل صوت تصویری در اینستاگرام ، یک بار از سیستم خارج شده و دوباره وارد سیستم شوید. برای انجام این کار ، روی عکس نمایه خود در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

سپس روی منوی سه خطی در بالا سمت راست ضربه بزنید.

حالا Settings را انتخاب کنید.

به پایین صفحه بروید و روی خروج از نام کاربری کلیک کنید. نام کاربری شما به جای نام کاربری است. اگر مطمئن هستید ممکن است از شما سال شود. روی Yes یا Exit کلیک کرده و تأیید کنید.

عدم تطابق صدا و تصویر پس از بارگذاری در اینستاگرام

تلفن را مجدداً راه اندازی کنید.

پس از روشن شدن ، دوباره وارد اینستاگرام شوید. اکنون باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و روی ورود کلیک کنید.

اگر مشکل حل نشد ، گذرواژه حساب خود را تغییر دهید و دوباره وارد سیستم شوید. برای یادگیری نحوه انجام این کار ، آموزش تصویری 4 روش تغییر رمز اینستاگرام خود را مطالعه کنید.

با نصب مجدد برنامه ، مشکل عدم تطابق صدا و تصویر با ویدیوی اینستاگرام را برطرف کنید

برای رفع مشکل صدا و تصویر در اینستاگرام ، این برنامه را حذف و دوباره نصب کنید. برای انجام این کار ، به Google Play یا App Store بروید. اینستاگرام را جستجو کنید. سپس آن را لمس کنید. در اینجا می توانید دکمه Uninstall را مشاهده کنید. آن را لمس کرده و منتظر بمانید تا برنامه حذف شود. تلفن را مجدداً راه اندازی کنید.

عدم تطابق صدا و تصویر پس از بارگذاری در اینستاگرام

راه دیگر این است که به تنظیمات تلفن بروید. به برگه Applications یا All Applications بروید. سپس اینستاگرام را در لیست پیدا کنید. حالا روی آن و سپس روی Uninstall کلیک کنید.

عدم تطابق صدا و تصویر پس از بارگذاری در اینستاگرام

سپس دوباره به همان برگه بروید و این بار روی Install کلیک کنید. منتظر نصب برنامه باشید. سپس وارد حساب کاربری خود شوید و مشکل را بررسی کنید.

مشکل عدم تطابق صدا و تصویر را در اینستاگرام با پاک کردن حافظه پنهان حل کنید

برای حل مشکل عدم تطابق صدا و تصویر در اینستاگرام ، می توانید حافظه پنهان برنامه را پاک کنید. ابتدا وارد Settings شوید. سپس به برگه Applications بروید. حالا اینستاگرام را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.

عدم تطابق صدا و تصویر پس از بارگذاری در اینستاگرام

سپس روی Storage ضربه بزنید.

مشکل عدم تطابق صدا و تصویر در اینستاگرام

حالا روی Clear Cache کلیک کنید.

مشکل عدم تطابق صدا و تصویر در اینستاگرام

همچنین می توانید روی Clear Data ضربه بزنید ، اما همه داده ها و تنظیمات شما در این برنامه از بین می رود و باید آنها را ریست کنید.

در iPhone به تنظیمات –> جمع –> به Storage بروید و از iCloud استفاده کنید. سپس بر روی Instagram کلیک کنید و Remove and data document را انتخاب کنید.

مشکل عدم تطابق صوتی و تصویری در ویدیوی اینستاگرام را با به روز رسانی برنامه و اندروید حل کنید

این برنامه را برای رفع مشکل صدا و تصویر در تاریخچه Instagram خود به روز کنید. برای انجام این کار ، به Google Play یا Play Store بروید. اینستاگرام را جستجو کنید. در صورت بروزرسانی ، روی دکمه Update کلیک کنید.

مشکل عدم تطابق صدا و تصویر در ویدیوی اینستاگرام

همچنین پیشنهاد می کنیم گوشی اندروید خود را به روز کنید. برای یادگیری نحوه انجام این کار ، آموزش 3 روش برای به روز رسانی اندروید را مطالعه کنید.

مشکل عدم تطابق ویدیو های صوتی و تصویری را پس از بارگذاری در اینستاگرام با Force stop حل کنید

برای برطرف کردن مشکل صدا و تصویر ، همه برنامه های باز شده در تاریخچه Instagram خود را ببندید.

همچنین می توانید اینستاگرام را مجبور به توقف کنید. برای انجام این کار ، به تنظیمات -> عمومی -> ذخیره سازی iPhone -> اینستاگرام -> برنامه iPhone خود را تخلیه کنید.

در Android ، به Settings -> Apps -> Instagram -> Force Stop بروید.

مشکل صدا در تاریخ اینستاگرام

اگر نمی توانید در اینستاگرام تماس تصویری برقرار کنید ، مقاله ویدئویی فعال و عیب یابی را در اینستاگرام بخوانید.

با حل اتصال هندزفری یا بلندگوهای تلفن ، مشکل صوت صوتی در اینستاگرام را برطرف کنید

مشکل عدم تطابق صدا و تصویر در اینستاگرام ممکن است این باشد که تلفن شما هنوز به بلندگوی بلوتوث یا هندزفری متصل است. ابتدا صدا را در تلفن خود افزایش دهید. سپس مطمئن شوید که می توانید نماد هندزفری یا بلندگوی بلوتوث را در نوار وضعیت در بالای صفحه مشاهده کنید. اگر بلوتوث روشن است ، آن را خاموش کنید.

اگر اینستاگرام با مشکل هنوز پست نشده است. دوباره با Try مواجه می شوید ، چرا Error Not yet published. دوباره امتحان کنید؟ خواندن.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ، Anzel Web را یاد گرفتیم که چگونه می توان اختلافات صوتی و تصویری را پس از بارگذاری در اینستاگرام برطرف کرد. برای حل این مشکل از کدام روش استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید