8 بهترین گزینه برای کلاب هاوس

Clubhouse of یکی از جدیدترین شبکه های اجتماعی است که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده است. برای استفاده از این شبکه اجتماعی باید دعوت نامه داشته باشید. در غیر اینصورت امکان حضور در اتاقهای او را نخواهید داشت. این بدان معنی است که همه کاربران نمی توانند دعوت نامه دریافت کنند. برنامه های مشابه خوبی وجود دارد که گزینه های خوبی برای جایگزینی خانه باشگاه است. در این مقاله ما 8 بهترین برنامه جایگزین Clubhouse را از Anzel Web ارائه خواهیم داد.

برنامه ای مشابه Club House را بارگیری و نصب کنید

۸ بهترین گزینه برای خانه های باشگاهی

بسیاری از کاربران شبکه اجتماعی کلاب هاوس برای شرکت در این برنامه دعوت نشده اند. در نتیجه ، آنها رها شده و باید از آنها برای ورود دعوت شود. Clubhouse بسیار جدید است و برنامه های مشابه دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آنها برای دریافت دعوت نامه استفاده کنید. در این مقاله ما شما را با برنامه های باشگاهی جایگزین از Anzel Web آشنا می کنیم. برای اطلاعات بیشتر تماشا کنید.

برنامه ای مانند Discord Club House

8 بهترین گزینه برای کلاب هاوس

اختلاف می تواند جایگزین مناسبی برای کلاب هاوس باشد. این برنامه مشابه Skype است اما گیمرها از آن استفاده می کنند. همچنین امکان ارسال متن ، ارتباط صوتی و تصویری نیز وجود دارد. همچنین امکان ایجاد گروه یا سرور وجود دارد و می توانید گروه هایی با موضوعات مورد علاقه خود ایجاد کنید.

جستجو برای یافتن اتاق و گروه امکان پذیر نیست ، اما می توانید گروه خود را ایجاد کرده و برای دوستان خود دعوت نامه ارسال کنید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه این است که برخلاف بسیاری از سرویس های مشابه ، تاخیر کمی دارد.

امکان تعیین محدودیت برای رومی ها و گروه ها وجود دارد. با تعیین محدودیت می توانید از ازدحام جمعیت جلوگیری کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاب هاوس می توانید به آموزش ثبت نام و استفاده از شبکه اجتماعی کلابهاوس مراجعه کنید.

Twitter Spaces جای Clubhouse را می گیرد

8 بهترین گزینه Clubhouse

توییتر Spaces برنامه ای با ویژگی های کلاب هاوس است. این سرویس در اواخر سال 2020 معرفی شد. برای استفاده از آن باید عضو توییتر باشید. سرپرستان این سازمان گفتند ایجاد محدودیت و محدود کردن کاربران در هر فضایی امکان پذیر است. برای ایجاد Twitter Space ، وارد Twitter شوید. سپس نماد Tweet یا نوشتن را که به نظر می رسد مانند + فشار دهید و نگه دارید.

Spaces را انتخاب کنید. اگر Spaces را پیدا نکردید ، به این معنی است که این ویژگی هنوز برای حساب شما فعال نشده است. اگر می توانید فضایی ایجاد کنید ، افراد مختلف می توانند وارد شوند و به شما گوش دهند. می توانید گفتار را محدود کنید. در حال حاضر ، فقط ده نفر می توانند همزمان در یک فضا صحبت کنند. مانند خانه باشگاه ، با پایان یافتن مکالمه ، این فضا بسته خواهد شد.

برنامه ای مانند Spoon Club House

8 بهترین گزینه برای کلاب هاوس

Spoon جایگزین مناسبی برای کلاب هاوس است. این سرویس صوتی بیش از 30 میلیون کاربر دارد. در این برنامه می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید ، به آهنگ ها ، پادکست ها و موارد دیگر گوش دهید. برخلاف خانه های باشگاهی ، شما می توانید جریان های خود را به صورت زنده ادامه دهید. همچنین می توان به دنبال رومی ها گشت و به آنها پیوست. همچنین امکان ارسال نظرسنجی به صورت زنده نیز وجود دارد. به این ترتیب می توانید نظرات مخاطبان خود را درباره برنامه های آینده بدانید.

برنامه ای مشابه Cappuccino Clubhouse

برنامه های جایگزین Club House

کاپوچینو یکی دیگر از برنامه های خوبی است که می تواند جای کلوپ خانه را بگیرد. امکان بارگیری برنامه جایگزین Cappuccino Club House برای کاربران اندروید و iOS وجود دارد. این برنامه دوستانه تر از خانه باشگاه است. می توانید نامه های کوتاه در آن ارسال کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی نماد میکروفون ضربه بزنید. سپس ویس را برای مخاطبین خود در این شبکه اجتماعی ارسال کنید.

لنگر ، شبیه به برنامه باشگاه

برنامه های جایگزین Club House

لنگر همچنین می تواند جایگزین خوبی برای Clubhouse باشد. این برنامه همچنین برای کسانی که می خواهند پادکست ایجاد کنند رایگان است. این برنامه توسط Spotify ایجاد شده است. هر وقت کسی به پادکست شما گوش می دهد ، سپرده ای به حساب شما واریز می شود. همچنین می توان پادکست ها را در سیستم عامل های دیگر به اشتراک گذاشت. همچنین می توانید پادکست خود را ویرایش کنید ، به آن موسیقی اضافه کنید و موارد دیگر. می توانید همزمان با پنج نفر دیگر صحبت کنید.

برنامه ای مانند Riffr Clubhouse

برنامه های جایگزین Club House

Riffr برنامه ای با ویژگی های کلاب هاوس است. این برنامه مخصوص کسانی است که می خواهند پادکست کوتاه و ساده داشته باشند. کاربر می تواند در این فضا جستجو کند و به پادکست های دیگران گوش دهد. همچنین ممکن است با افرادی که علایق مشابه شما دارند ارتباط برقرار کنید. اگر حرفی برای گفتن دارید اما وقت کافی برای ایجاد پادکست ندارید از این برنامه استفاده کنید.

یاک جای کلاب هاوس را می گیرد

برنامه های جایگزین Club House

Yac همچنین جایگزین مناسبی برای کلاب هاوس است. این برنامه رایگان و مناسب تیم هایی است که از راه دور کار می کنند و می خواهند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این نرم افزار در بین کارمندان و شرکت ها محبوب است. با ضبط صدا و ارسال آن به گروه می توانید با سایر همکاران ارتباط برقرار کنید.

استریو جای Clubhouse را می گیرد

برنامه های جایگزین Club House

استریو از ویژگی های Clubhouse است که به شما امکان می دهد با دیگران به صورت زنده صحبت کنید. کاربران می توانند رام های خود را ایجاد کنند. مانند کلاب هاوس میزبان افراد مشهوری مانند آدام کارول ، جف راس ، شگفت انگیز فیل ، جف ویتک ، جیسون نش و … است. همچنین می توان جریان ها را به صورت زنده ادامه داد.

نظرات و پیشنهادات شما؟

در این مقاله ما 8 بهترین گزینه برای Clubhouse توسط Anzel Web ارائه داده ایم. ترجیح می دهید از کدام یک از این برنامه ها استفاده کنید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید