26
آگوست

8 بهترین دوره آنلاین مدیریت پروژه

چه بخواهید مهارتهای خود را تقویت کنید تا مجموعه مهارتهای خود را تقویت کنید و چه برای یک نقش جدید ، گرفتن گواهینامه مدیریت پروژه یک گام عالی است. گواهینامه های اضافی می توانند رزومه شما را تقویت کرده یا چیز جالبی را به شما آموزش دهند.

در اینجا هشت بهترین دوره رایگان و رایگان مدیریت پروژه آنلاین وجود دارد که می تواند به شما در حرفه ای شدن در مدیریت پروژه کمک کند.

پیش نمایش صفحه وب دوره BrainSensie PMP

BrainSensie

اگر به دنبال دوره های آنلاین هستید که به شما در آماده سازی گواهینامه حرفه ای مدیریت پروژه کمک می کند ، می توانید BrainSensei را امتحان کنید. این دوره های آموزشی الکترونیکی مبتنی بر داستان ارائه می دهد که شامل سخنرانی های خسته کننده نمی شود.

دوره آماده سازی امتحان PMP ، هر دو شیوه مدیریت سنتی و انعطاف پذیر را برای 35 ساعت تماس پوشش می دهد. همچنین شامل نه ماژول تعاملی است که پس از اتمام هر ماژول ، چندین خودآزمایی وجود دارد. حتی بهتر از این ، می توانید در چهار امتحان عملی که 800 س questionsال عملی را قبل از تمرین واقعی ارائه می دهند ، شرکت کنید.

هزینه دوره کامل آمادگی 499.99 دلار برای شما هزینه دارد و به شما امکان دسترسی کامل به تمام مواد را برای یک سال می دهد. می توانید برای دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید ، که به شما امکان دسترسی کامل به اولین ماژول دوره های آمادگی آزمون PMP را می دهد.

وب سایت بصری دوره های ساده PMP Simplilearn آنلاین

متاسفم

می توانید از این دوره برای آمادگی آزمون گواهینامه PMP استفاده کنید. این شامل روندها و شیوه های نوظهور ، همراه با مهارتهای اساسی مورد نیاز یک متخصص فعلی مدیریت پروژه است.

همچنین بر دانش راهبردی و تجاری تأکید دارد تا بتوانید به عنوان مدیر پروژه در هر سازمانی به خوبی عمل کنید. مدت دوره 35 ساعت تماس است و شامل روشهای آموزشی تجربی است که توسط مطالعات موردی پشتیبانی می شود.

مطالب مرتبط: اشتباهات رایج در مدیریت پروژه (و به جای آن چه باید کرد)

پس از ثبت نام ، می توانید به مطالب یادگیری دیجیتال PMI و چهار آزمون شبیه سازی دسترسی پیدا کنید که هر کدام 180 سوال دارند. Simplilearn برای شما 999 دلار هزینه دارد و به مدت 90 روز به کلاس های آنلاین دسترسی انعطاف پذیر می دهد.

این شامل مهارت هایی مانند تجزیه ساختاری ، تخصیص منابع ، رهبری ، نمودارهای گانت ، مدل های ریاضی برای برنامه ریزی پروژه ، برآورد هزینه پروژه ، مدیریت هزینه و موارد دیگر است.

تصویری که صفحه وب دوره های آنلاین PMP Alison را نشان می دهد

آلیسون

دوره مدیریت پروژه آلیسون به شما کمک می کند تا تمام مراحل پروژه را به عنوان یک حرفه ای با تجربه درک کنید. این دوره رایگان به شما اطمینان می دهد که تمام جنبه های حیاتی مدیریت پروژه را از طریق یک فرایند ساده و روشن فرا می گیرید.

این دوره عمدتا شامل سه ماژول است که 28 موضوع را پوشش می دهد. بسته به سرعت شما ممکن است 10-15 ساعت طول بکشد تا همه ماژول ها را تکمیل کنید. پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره ، باید مهارت هایی داشته باشید تا حرفه خود را به سطح بعدی برسانید.

این دوره علاوه بر شرح مفصلی از روش مدیریت پروژه ، بخشهای اصلی چرخه عمر توسعه سیستم را به شما آموزش می دهد. این بخشها شامل برنامه ریزی ، طراحی ، تجزیه و تحلیل و ارزیابی است. همچنین منابعی را ارائه می دهد که مستقیماً به آنها دسترسی دارید و می توانید از آنها به عنوان پایگاه دانش استفاده کنید.

تصویر صفحه وب دوره های آنلاین PMP Coursera

Coursera

این دوره آنلاین مدیریت پروژه کاملاً از راه دور است. شما می توانید دوره را از راحتی خانه خود به پایان برسانید. دوره تعاملی و جذاب Coursera شامل سخنرانی ها و پروژه های عملی است.

این به شما این امکان را می دهد تا حرفه خود را در مسیر درست حرکت دهید و به شما در تسلط بر مهارت های مربوط به مدیریت پروژه کمک می کند. این برنامه درسی مبتنی بر پروژه شما را راهنمایی می کند تا جریان فعالیت های پروژه را در مراحل مختلف مانند شروع ، برنامه ریزی ، اجرا و تکمیل با موفقیت اداره کنید.

Coursera همچنین شما را برای پیاده سازی ابزارها و روش های مدیریت پروژه در هر مرحله از پروژه آماده می کند. این دوره چهار دوره را با هر سه واحد پوشش می دهد.

می توانید با 777 دلار از این دوره شروع کنید. برای گذراندن کل دوره باید شش ماه سرمایه گذاری کنید.

پیش نمایش وب سایت آنلاین PMP Courses edX

edX

مقدمه ای بر مدیریت پروژه یک دوره آنلاین رایگان است که توسط دانشگاه آدلاید از طریق edX ارائه می شود. این دوره برای کسانی که نیاز به مدیریت پروژه دارند اما آموزش رسمی به عنوان مدیر پروژه ندارند ایده آل است.

این دوره مستقل شما را ملزم به سرمایه گذاری دو تا سه ساعت در هفته می کند. می توانید انتظار داشته باشید که ظرف شش هفته آن را تکمیل کنید. اگرچه می توانید به صورت رایگان در این دوره شرکت کنید ، اما اگر می خواهید غواصی عمیق تری داشته باشید ، ارتقاء پولی در دسترس است.

دوره اصلی edX دانش اولیه و مهارت های مدیریت پروژه کاربردی را به شما آموزش می دهد. علاوه بر یادگیری مهارت های ارتباطی اولیه ، دلیل پیچیدگی پروژه های امروزی را نیز درک خواهید کرد.

این دوره از روشهای عملی برای آموزش اصول مدیریت پروژه استفاده می کند. پس از اتمام ، می توانید مهارت های خود را در پروژه های زندگی واقعی ، صرف نظر از اندازه و بودجه آنها ، به کار بگیرید.

تصویر نشان دهنده وب سایت PMP Courses UofW

دانشگاه واشنگتن

دوره مدرک مدیریت پروژه مهارت ها و اطمینان لازم را برای مدیریت هر پروژه پیچیده به شما ارائه می دهد. این دوره آنلاین دارای زمان و مدت انعطاف پذیر است. این دوره به مدیران پروژه ای که در صنایع تولید ، هوافضا ، ساختمان و فناوری کار می کنند ، کمک می کند.

در این برنامه صدور گواهینامه ، مهارتهایی را که سازمانهای امروزی از مدیران پروژه خود نیاز دارند یاد خواهید گرفت. برنامه درسی شامل روش های قابل پیش بینی و انعطاف پذیر است که می توانید در اجرای پروژه های پیچیده که شامل مدیریت تیم های چند منظوره است ، اعمال کنید.

کل دوره برای شما 4،992 دلار هزینه خواهد داشت ، جایی که می توانید در مورد مدیریت محدوده پروژه ، انتخاب رویکرد مناسب و تدوین بودجه و برنامه پروژه اطلاعات کسب کنید.

علاوه بر این ، رهبری استراتژیک ، تیم سازی ، مهارت های ارائه ، شیوه های مدیریت ذینفعان ، مدیریت ریسک و مدیریت رویه های مدیریتی برخی از موضوعات برجسته در برنامه درسی دوره است.

دوره های PMP آنلاین تصویر GreyCampus در وب سایت

GreyCampus

این برنامه آموزشی برای تمرین مدیران پروژه که علاقه مند به گواهینامه مدیریت پروژه حرفه ای (PMP) هستند مناسب است. برنامه درسی این آموزش شامل پنج واحد درس و مطالب اضافی است.

همچنین از جلسه حل امتحان زنده لذت خواهید برد که در آن مربی شک و تردید شما را برطرف می کند تا شما را برای امتحان آماده کند. علاوه بر این ، این دوره به شما امکان دسترسی به مطالب آموزشی ، راهنمایی و پشتیبانی به مدت یک سال را می دهد.

برای تکمیل این آموزش ، باید 1300 دلار هزینه کنید. این به شما امکان می دهد از دسترسی نامحدود به اردوهای آموزشی زنده به مدت شش ماه لذت ببرید. هر اردوی آموزشی شامل چهار روز آموزش فشرده به سرپرستی یک متخصص موضوعی است.

وب سایت دوره تجسم آکادمی PMP Show

آکادمی شاو

دوره صدور گواهینامه مدیریت پروژه آکادمی شاو به شما کمک می کند تا یک مدیر پروژه پویا باشید که می تواند پروژه ها را بدون نقص مدیریت کند. این دوره 17 هفته طول می کشد و شامل 34 درس از جمله نمرات است.

این دوره به شما می آموزد که چگونه می توانید با موفقیت چهار پروژه را توسعه ، اجرا و کنترل کنید. همچنین جدیدترین ابزارها و تکنیک های مدیریت پروژه را خواهید آموخت.

مطالب مرتبط: الگوهای رایگان مدیریت پروژه که هرکسی می تواند برای برنامه ریزی استفاده کند

در اینجا شما تجربه چرخه کامل زندگی یک پروژه استاندارد را به دست خواهید آورد. شما می توانید با 69.99 دلار در ماه به این دوره و سایر دوره های ارائه شده توسط Shaw Academy دسترسی داشته باشید. اما می توانید از دسترسی نامحدود رایگان به مدت چهار هفته لذت ببرید.

به راحتی خود را از آسایش خانه بهبود بخشید

پیشرفتهای تکنولوژیکی و روشهای جدید همچنان تغییراتی را در مدیریت پروژه ایجاد می کند. با داشتن دانش تئوری و عملی از آخرین گرایش ها ، دوره های فوق به شما این امکان را می دهد که در حرفه خود به آرامی پیشرفت کنید.


تجسم لوگو و نماد برنامه Tara
مدیر وظیفه Tara برای تیم های چند منظوره: 10 بهترین ویژگی که باید به صورت رایگان امتحان کنید

مدیریت وظیفه زمانی مهم است که بخشی از یک تیم چند کاره هستید. در اینجا برخی از بهترین ویژگی های رایگان است که باید Tara را امتحان کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده