12
آگوست

8 بهترین برنامه برای مطالعه روانشناسی در iPhone شما

روانشناسی یک موضوع محبوب و جالب است که می تواند تقریباً در همه جنبه های زندگی شما در موقعیت های واقعی کاربرد داشته باشد. با این حال ، مطالعه روانشناسی آسان نیست. این نیاز به تمام کمک هایی دارد که می توانید دریافت کنید.

خوشبختانه ، بسیاری از برنامه های آیفون وجود دارد که در یادگیری روانشناسی کمک می کند ، و در اینجا بهترین برنامه ها وجود دارد.

1. مقدمه ای بر تسلط بر روانشناسی

مقدمه ای بر تسلط روانشناختی دقیقاً همان چیزی را که بدنبال آن هستید ارائه می دهد: مقدمه ای بر موضوع روانشناسی که به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان یاد بگیرید.

بر سوالات در این بخش ، از شما س onالاتی درباره جنبه های مختلف روانشناسی پرسیده می شود: روش های پژوهش،، ملاحظات اخلاقی،، روانشناسی اجتماعی، و غیره این سوالات سطوح پایه و پیشرفته دانش روانشناختی را در بر می گیرد و بدون توجه به سطح فعلی شما در دسترس قرار می گیرد.

می توانید مال خود را بررسی کنید پیش رفتن در بخش مربوطه ، که شامل درصد درسی است که گذرانده اید و چند سوال را تصحیح کرده اید. این منابع بخش پیوندهایی به مطالب آموزشی اضافی دارد. همچنین بخش هایی برای Mnemonics و واژه شناسی به شما کمک می کند واژگان روانشناسی خود را قبل از پرداختن به سوالات بیشتر تازه کنید.

دانلود: آشنایی با تسلط روانشناختی (خریدهای درون برنامه ای رایگان در دسترس است)

2. روانشناسی بیاموزید

روانشناسی بیاموزید یک دوره خودآموزی پر از اطلاعات است که می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید. این دوره تعدادی از موضوعات مختلف روانشناختی را شامل می شود: حافظه ، احساس و ادراک ، روانشناسی اجتماعی و موارد دیگر. هر مبحث با ویدئوها و امتحانات همراه است تا به شما کمک کند دانش خود را بسنجید و با سرعت خودتان یاد بگیرید.

اگرچه روانشناسی بیاموز به سادگی طراحی شده است ، اما بدون ردیابی آمار و تمرکز کمتر بر خودآزمایی ، به عنوان یک ابزار قدرتمند برای آموزش روانشناسی موفق می شود.

دانلود: روانشناسی بیاموزید (رایگان)

3. تحقیق خلاصه

Research Digest ، از انجمن روانشناسی بریتانیا ، نسخه ای از برنامه در وب سایت انجمن روانشناسی بریتانیا است. این برنامه پر از جدیدترین مقالات وب سایت است که موضوعات و اخبار مختلف روانشناسی را پوشش می دهد.

اگرچه این برنامه به اندازه برخی دیگر که در این لیست گنجانده شده است طراحی درستی ندارد ، در دسترس بودن محتوا به این معنی است که همیشه می توانید اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنید. اغلب پیوندهای خارجی به مجلات علمی وجود دارد که از مقاله پشتیبانی می کند و شما را به دانش بیشتری می رساند.

اگر در حال مطالعه روانشناسی برای مدیریت سلامت روان خود هستید ، ممکن است ایده ای باشد که این مقالات را با برنامه های مجلات دیجیتال ترکیب کنید.

دانلود: Research Digest (رایگان)

4. کتاب روانشناسی با حقایق

کتاب روانشناسی با حقایق جریان حقایقی را بر اساس مقوله هایی مانند عصبانیت،، حیوانات،، جاذبه،، بیولوژیکیو غیره که برخی از آنها فقط در نسخه ممتاز موجود است. می توانید برنامه را فعال کنید تا اعلان ها را برای شما ارسال کند زیرا حقایق روزانه را ارائه می دهد.

اگرچه این برنامه حقایق روانشناختی عمیقی را شامل نمی شود ، اما آنچه ارائه می دهد می تواند توجه شما را جلب کرده و شما را مجبور به جستجوی دلایل پشت آنها کند.

دانلود: کتاب حقایق روانشناسی (رایگان ، نسخه برتر موجود است)

5. اصول روانشناسی را بیاموزید

اصول روانشناسی را بیاموزید یک برنامه کاربردی سطح ابتدایی است که اصول اولیه روانشناسی را به شیوه ای سرگرم کننده و آسان به شما آموزش می دهد. محتوای روانشناختی موجود به بخشهای مختلفی تقسیم می شود ، از جمله مبانی روانشناسی و فرایندهای روانیبه

وقتی اطلاعات را می خوانید ، می توانید نشانک پست هایی که بعدا بخوانید ، موارد دلخواه چی میخوای دوباره بخونی ، عنوان بهترین مقالات و رفتن به حالت تاریک برای جلسات آموزشی شبانه از طریق تنظیمات، شما می توانید انتخاب کنید اندازه فونت و رنگ بندی برنامه

تمام اطلاعات مربوط به برنامه ذکر شده است تا بتوانید از صحت آن مطمئن شوید. اگر می خواهید بیشتر بدانید ، حتی می توانید یک موضوع خاص را با جزئیات بیشتری کاوش کنید.

دانلود: آشنایی با اصول روانشناسی (رایگان)

6. فرهنگ لغت روانشناسی آفلاین

تعاریف روانشناختی زیادی برای به خاطر سپردن وجود دارد و پیچاندن سر خود بر همه آنها دشوار است. روانشناسی فرهنگ لغت آفلاین یک برنامه عالی برای کمک به شما در این زمینه است. عبارت یا عبارت مورد نظر خود را وارد کرده و برنامه تعریفی را برای کمک به شما در انتقال حافظه نمایش می دهد.

این برنامه بسیار ساده است ، فقط یک صفحه برای جستجوی اصطلاحات دارد ، اما اگر شما در حال نوشتن گزارشی هستید و می خواهید یک تعریف سریع از این اصطلاح یا توضیحات توصیفی داشته باشید ، مفید خواهد بود.

دانلود: فرهنگ لغت روانشناسی آفلاین (رایگان)

7. مجله بین المللی روانشناسی

برنامه International Journal of Psychology از Wiley نمونه های رایگان همه مقالات منتشر شده در مجله ای با همین نام را در اختیار شما قرار می دهد. اگر در حال حاضر دانشجویی هستید که موسسه آن به Wiley دسترسی دارد ، مقالات کامل را دریافت خواهید کرد.

از طریق تنظیمات، تو می تونی تغییر کنی اندازه فونت با توجه به ترجیحات خود و پرداخت هزینه برای دسترسی به مقالات کامل در صورت نداشتن مقاله. می توانید مقالات را ذخیره کرده و استفاده کنید جستجو کردن توانایی جستجوی مقالات خاص

حتی اگر فقط مقالات نمونه دارید ، برنامه International Journal of Psychology برای هر کسی که روانشناسی می خواند ، چه از طریق موسسه و چه از طریق خودآموزی ، ارزشمند است.

دانلود: مجله بین المللی روانشناسی (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

8. سینتلی

اگر به مطالعه روانشناسی علاقه دارید و می خواهید در حین انجام آن لذت ببرید ، Sintelly ضروری است. هنگامی که برای اولین بار برنامه را باز می کنید ، از شما خواسته می شود تا دسته بندی موضوعاتی را که می خواهید در مورد آنها بیاموزید انتخاب کنید ، که روانشناسی یکی از انتخاب های شما است.

هنگامی که دسته های خود را انتخاب می کنید ، می توانید مقالات مربوطه را از آن مطالعه کنید در خانه بخش. آنها می توانند براساس روانشناسی و پیوند به مقالات دیگر باشند. Sintelly همچنین آزمایش هایی را ارائه می دهد تا بتوانید دانش خود را آزمایش کنید و ببینید چقدر آموخته اید.

مطالب مرتبط: سایت های برتر برای آزمایش های روانشناسی سرگرم کننده و بصیرت انگیز

آنچه در مورد Sintelly کاملاً منحصر به فرد است عنصر اجتماعی و خلاق در دسترس شما است. می توانید پست بگذارید هنر،، بحث، یا مسابقه به برنامه و با ایجاد یک حساب کاربری می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. این عنصر اجتماعی با کمک به شما در ایجاد انگیزه و لذت بردن ، یادگیری را سرگرم کننده تر می کند ، که بهترین راه برای یادگیری است.

دانلود: Sintelly (رایگان ، اشتراک در دسترس است)

روانشناسی آموزشی

مطالعه روانشناسی همیشه مفید خواهد بود ، اما می تواند سرگرم کننده نیز باشد. افزودن این برنامه های روانشناختی به iPhone شما روند یادگیری را بهبود می بخشد و تا آنجا که ممکن است آسان تر می شود.


روانشناسی
10 بهترین وب سایت روانشناسی که به شما در آموزش خود کمک می کند

روانشناسی توضیح می دهد که چرا ما کارها را همانطور که انجام می دهیم انجام می دهیم. از این وب سایت ها برای یادگیری همه چیزهایی که می خواهید بدانید استفاده کنید.

بعدی را بخوانید


درباره نویسنده